Małgorzata Foremniak, Viva! 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
O tym się mówi!

Dwa razy była mężatką, szczęście nie było jej pisane. Małgorzata Foremniak przeszła w miłości wiele

Pierwszy mąż chciał zabrać jej córkę, drugi ją zdradzał

Aleksandra Frankowska 10 czerwca 2024 20:51
Małgorzata Foremniak, Viva! 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Jest jedną z najpopularniejszych polskich aktorek. I chociaż jej kariera była bardzo zawrotna, przez lata nie mogła odnaleźć prywatnego szczęścia. Oba jej małżeństwa się rozpadły, z różnych powodów. Ma na koncie kilka relacji, ale dopiero teraz wydaje się, że jest naprawdę szczęśliwa. Jak wyglądało życie Małgorzaty Foremniak?

Małgorzata Foremniak i Tomasz Jędruszczak: historia miłości

Pierwszym mężem aktorki był Tomasz Jędruszczaka, informatyk, z którym Foremniak ma córkę. Nigdy nie mówiła o nim wiele, bardzo chroniła swoją prywatność i tę część życia. To była miłość z czasów szkolnych. Oboje byli młodzi. Kiedy kariera Foremniak zaczynała nabierać rozpędu, mężowi nie podobało się, że rzadko bywała w domu. Chciał, aby zrezygnowała z aktorstwa. Rozstali się w burzliwej atmosferze, a po rozwodzie Foremniak długo się przed nim ukrywała. Para nie mogła dojść do porozumienia w sprawie opieki nad swoją małoletnią wtedy córką. Przyszedł moment, kiedy to właśnie Tomasz Jędruszczak przejął opiekę nad Aleksandrą, jednak Małgorzata Foremniak nie odpuściła i córka wróciła pod jej opiekę.

ZOBACZ TEŻ: W dzieciństwie wiele przeszła, postanowiła pomagać innym. Tak żyje dziś córka Małgorzaty Foremniak

Ola Jędruszczak, Małgorzata Foremniak
Fot. Marek Szymanski / Forum

Małgorzata Foremniak i Waldemar Dziki: historia miłości

Drugim mężem Foremniak był reżyser, Waldemar Dziki. Para była ze sobą niezwykle szczęśliwa. Wspólnie adoptowali dwójkę dzieci. Niestety, chociaż ich miłość była jak z okładki, okazało się, że mąż zdradza Foremniak. Doszło do rozstania i rozwodu. Po raz kolejny ktoś zawiódł jej zaufanie, a serce było złamane... Nie potrafiła wybaczyć zdrady. Sama tańczyła wówczas w "Tańcu z Gwiazdami", gdzie wdała się w romans z Rafałem Maserakiem. 

CZYTAJ TEŻ: Szykuje się wielki powrót do Na dobre i na złe? Małgorzata Foremniak ujawniła swoje plany na wizji

Waldemar Dziki, Małgorzata Foremniak z córkami
Fot. Grąbczewski/AKPA

Małgorzata Foremniak teraz jest szczęśliwa

Foremniak od kilku lat jeszcze w szczęśliwej relacji z Pawłem Jodłowskim, mieszkającym w Londynie producentem. To była miłość, która rozpoczęła się od przyjaźni. Między parą narodziło się prawdziwe uczucie, które trwa do dziś.

Fot. Mateusz Stankiewicz / Grzegorz Hartfiel / Forum

"Po wielu życiowych zakrętach, przeprowadzkach i rozstaniach, czuję wreszcie, że żyję" - zdradziła w rozmowie z "Panią".

Małgorzata Foremniak buduje teraz własne szczęście, które mamy nadzieję - będzie trwało jak najdłużej. 

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Odmienił swoje życie i kupił dom we Włoszech. Poznaj Sycylię Piotra Wojtasika 

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o tym, co odmieniło jej życie, kobietach, które dają jej moc, i… festiwalu w Cannes. JADWIGA JANKOWSKA-CIEŚLAK: pogodziła się z życiem, tylko ze śmiercią męża nie może się uporać do tej pory. JACEK DUBOIS w fascynującej rozmowie o zawodzie adwokata, zbrodni, karze i pisarskiej pasji. ZBIGNIEW WODECKI: Kraków jego śladami.