Małgorzata Foremniak, VIVA! 23/2008
Fot. Mateusz Stankiewicz
O TYM SIĘ MÓWI

Szykuje się wielki powrót do Na dobre i na złe? Małgorzata Foremniak ujawniła swoje plany na wizji

Wszystko stało się jasne

Olga Figaszewska 5 maja 2024 15:48
Małgorzata Foremniak, VIVA! 23/2008
Fot. Mateusz Stankiewicz

Widzowie pokochali ją za rolę Zofii Stankiewicz-Burskiej w serialu Na dobre i na złe. Aktorka od dawna nie pojawia się w ulubionym serialu Polaków. Czy wróci do obsady produkcji? Małgorzata Foremniak zabrała głos w tej sprawie i już wszystko stało się jasne!

Małgorzata Foremniak znów pojawi się w Na dobre i na złe? Jej słowa rozwiewają wszelkie wątpliwości

Małgorzata Foremniak niedawno gościła w programie Pytanie na śniadanie, dla którego udzieliła specjalnego wywiadu. W rozmowie z Aleksandrą Grysz opowiedziała nie tylko o zawodowych wyzwaniach. W pewnym momencie w rozmowie przywołano temat udziału aktorki w produkcji Na dobre i na złe. Widzowie z sentymentem wracają do archiwalnych odcinków serialu. Ale i dla Małgorzaty Foremniak to też wspaniałe wspomnienia. Przypomnijmy, że w latach 1999-2012 wcielała się w nim w rolę cudownej pani anestezjolog, Zofii Stankiewicz-Burskiej, serialowej żony Kuby Burskiego (w tej roli Artur Żmijewski).

Aktorka z sentymentem wraca do tamtych wydarzeń, choć nie ukrywa, że praca była naprawdę intensywna. „Byliśmy tak zaangażowani... Pamiętam, że na początku "Na dobre i na złe" to pracowaliśmy po dwanaście godzin. Przychodziłam do domu, odpoczęłam trochę i uczyłam się kolejnych dziesięciu stron na pamięć dzień w dzień. Ale to był taki zapał. Tak nie mogliśmy się doczekać kiedy się spotkamy. To była taka rodzina naprawdę”, opowiadała w rozmowie z Pytaniem na Śniadanie.

Czytaj też: Zapłacił za zamek dwa miliony złotych, żyje jak książę. Czy Maciej Musiałowski teraz żałuje tej inwestycji?

Krzysztof Pieczyński, Małgorzata Foremniak, Artur Żmijewski
Fot. Mikulski/AKPA

Krzysztof Pieczyński, Małgorzata Foremniak, Artur Żmijewski, 2001 rok

Artur Żmijewski, Małgorzata Foremniak, serial Na dobre i na złe, 2008
Fot. Niemiec/AKPA

Artur Żmijewski, Małgorzata Foremniak, serial Na dobre i na złe, 2008

Małgorzata Foremniak szczerze o powrocie do Na dobre i na złe 

Jakiś czas temu spekulowano o powrocie Małgorzaty Foremniak do serialu Na dobre i na złe. Osoba pracująca przy serialu informowała, że scenarzyści chętnie znów zobaczyliby aktorkę i Artura Żmijewskiego na planie produkcji. Ten temat od czasu do czasu przewija się podczas spotkań twórców. Poza tym widzowie wciąż mogą śledzić losy ich córki – Julii Burskiej.

„Satysfakcjonowałby ich nawet angaż tych gwiazd tylko na jeden odcinek. W amerykańskich "Chirurgach" dawne gwiazdy serialu co jakiś czas pojawiają się gościnnie i w "Na dobre i na złe" chcą iść tym tropem. Świetnym pretekstem do ściągnięcia rodziców Julki byłaby np. jakaś ważna uroczystość rodzinna”, cytuje wypowiedź osoby związanej z produkcją Plotek.pl.

Dziennikarka Pytania na śniadanie próbowała podpytać Małgorzatę Foremniak, czy myślała o powrocie do produkcji. Aktorka odpowiedziała tajemniczo: „Myślę, że czasem zostawienie wspomnień, które są otwarte, jest lepsze niż spotkanie się z rzeczywistością”. 

Czytaj też:  Nie zaproszono jej do Opola, podziękowano za udział w show TVP... A tu nagle takie wieści o Maryli Rodowicz!

Małgorzata Foremniak, Śniadanie prasowe marki Marc Cain, 2024
Fot. VIPHOTO/East News

Małgorzata Foremniak, Śniadanie prasowe marki Marc Cain, 2024
 

Małgorzata Foremniak, Viva! 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Małgorzata Foremniak, Viva! 2014

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.