Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Viva! grudzień 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
Z ŻYCIA GWIAZD

Na czym Anna i Robert Lewandowscy zaraabiają fortunę?

Oto wszystkie biznesy małżeństwa!

Gabriela Czernecka 25 maja 2021 10:57
Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Viva! grudzień 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Wygląda na to, że Robert i Ania Lewandowscy świetnie radzą sobie nie tylko na boisku czy macie. Para ma smykałkę do biznesów i skutecznego inwestowania. Postanowiliśmy bliżej przyjrzeć się majątkowi Roberta i Anny Lewandowskich. Biznesy, które posiadają robią wrażenie!

Nowy biznes Roberta i Anny Lewandowskich

Anna i Robert Lewandowscy ogłosili premierę swojej nowej marki – Levann. Będzie to sklep internetowy  z witaminami dla mężczyzn i kobiet i suplementami wspierającymi koncentrację, energię czy metabolizm. Jak informuje serwis Wirtualnemedia.pl, sklep będzie łączył marki własne małżeństwa: Foods by Ann, RL9 i RL9 Coffee. 

W przyszłości pod marką Levann mają być sprzedawane kolejne produkty. Planowane jest wprowadzenie także asortymentu dla dzieci. Aktualnie oferta marki dostępna jest w sklepie internetowym Foods by Ann, a już niedługo będzie można ją zakupić również w największych sieciach handlowych.

„Nasze ciało i umysł stanowią jedność. Dlatego, kiedy dbamy o swoje zdrowie fizyczne, nie możemy zapominać o tym emocjonalnym i psychicznym. 
To właśnie z tą myślą powstał Levann – nowa linia witamin 
i suplementów, których naturalne składniki mają zapewnić równowagę naszego organizmu” - czytamy pod postem zapowiadającym premierę marki.

Zobacz także: Anna Lewandowska zdobyła się na szczere wyznanie. Jak naprawdę wygląda ich małżeństwo z Robertem?

Majątek Lewandowskich

Anna i Robert Lewandowscy to niezwykle przedsiębiorcze małżeństwo, które przy pomocy doradców inwestuje w naprawdę trafione biznesy. Piłkarz Bayernu Monachium mógłby według wyliczeń magazynu Bild spokojnie wieść życie tylko z klubowej pensji, która wynosi ponad 5 mln złotych, ale wraz z żoną cały czas pomnażają swój majątek. Choć wspólnie posiadają kilka biznesów, to każde z nich jest także osobną marką. 

Anna i Robert Lewandowscy, Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, VIVA! grudzień 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Majątek Roberta Lewandowskiego: biznesy

Robert Lewandowski juz w 2016 roku za sprawą kontraktu z Bayernem Monachium, zyskał tytuł najlepiej zarabiającego sportowca. Wówczas jego zarobki przekraczały 20 mln euro rocznie, a niemieckie magazynu okrzyknęły go najlepiej opłacanym piłkarzem Bundesligi. Praca na boisku to jednak nie wszystko, bowiem znaczą pozycję w dochodach piłkarza zajmują wpływy z reklam.

Zobacz także: Anna Lewandowska pokazałaluksusowe mieszkanie…

Biznesy Lewandowskich
Fot. Instagram

Lewandowski podpisał kontrakty z takimi markami jak m.in.: Gilette, Huawei, Head&Shoulders czy Coca Cola. Sportowe Fakty podawały kilka lat temu, że Robert Lewandowski zarabia na nich około 10 mln euro rocznie.

Biznesy Lewandowskich
Fot. Instagram
 

Mąż Anny Lewandowskiej świetnie radzi sobie także w świecie mody - miał autorską kolekcję garniturów pod marką Vistuli oraz promował odzież męską Hugo Boss.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Robert Lewandowski (@_rl9)

Pierwszą inwestycją Lewandowskiego było zostanie wspólnikiem w funduszu Venture Capital - Protos VS, który skupia się na inwestowaniu w start-upy o podwyższonym ryzyku. Piłkarz inwestuje także w nieruchomości - w 2015 roku został wspólnikiem w filmie deweloperskiej LS Investments, którzy podjęli jedną z inwestycji tworząc apartamenty nieopodal Leszna. Sam Robert Lewandowski zainwestował także w dwa apartamenty - jeden w wieżowcu Złota 44 w Warszawie, a drugi na Mazurach.

ZŁOTA 44
Fot. materiały prasowe

Jedną z najgłośniejszych inwestycji Roberta Lewandowskiego jest także dom mediowy RL Media, który powstał w 2017 roku. Jak wynika z informacji prasowej, do jego zadań: „będzie należało przede wszystkim planowanie i zakup mediów na potrzeby wszystkich obszarów komunikacji Roberta Lewandowskiego – mowa tu o karierze sportowej i aktywności biznesowej najpopularniejszego polskiego piłkarza, a także o działaniach Anny Lewandowskiej w dziedzinie zdrowia, diety czy aktywności fizycznej. Docelowo firma ma koordynować również te obszary w ramach prowadzonych kampanii na rzecz innych sportowców i celebrytów”, czytamy.

Biznesy Lewandowskich
Fot. Instagram

W 2016 roku zadebiutował grą zręcznościową na smartfony Lewandowski Euro Star 2016, w której polski napastnik był głównym bohaterem. Gra od razu dostępna była w  kilku wersjach językowych, więc widać było, że piłkarz celował w podbój globalnego rynku. Nic dziwnego, że według analityków PRESS-SERVICE Monitoring Mediów wartość medialna Roberta Lewandowskiego już w 2017 roku przekroczyła miliard złotych.  

Pod koniec 2019 roku piłkarz nawiązał współpracę z menedżerem z branży gastronomicznej Jackiem Trybuchowskim i jednym z najbogatszych Polaków Jerzym Krzanowskim. Razem postanowili otworzyć restaurację w budynku XIX-wiecznej zabytkowej Warzelni na terenie Browarów Warszawskich. Nad menu pracować będzie syn Magdy Gessler, Tadeusz Mueller. Otwarcie lokalu planowane jest na przełom czerwca i lipca 2021 roku. 

Biznesy Ani Lewandowskiej

Żona Roberta Lewandowskiego również świetnie radzi sobie w świecie biznesu. Szybko wyszła z cienia męża i zbiła niezły kapitał na uczeniu Polaków zdrowego stylu życia. W 2013 roku założyła blog Healthy Plan by Ann, gdzie udziela porad żywieniowych i sportowych. Do tego doszły obserwowane przez miliony social media - Facebook, Instagram, a także sklep, w którym można nabyć produkty sygnowane jej marką.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Healthy Center by Ann (@healthycenterbyann)

W 2016 roku w sklepach stacjonarnych pojawiły się produkty firmowane marką Food by Ann.

Zobacz także: Robert Lewandowski pobił rekord Gerda Muellera! Ten mecz przejdzie do historii

Biznesy Lewandowskich
Fot. Instagram

W 2016 roku Anna Lewandowska stworzyła także własną aplikację Diet & Training by Ann, na której dostępne były przepisy i ćwiczenia przygotowane przez trenerkę. Aplikacja funkcjonuje do dziś i team intensywnie pracuje nad jej rozwojem.

W 2018 roku Ania Lewandowska otworzyła w Warszawie centrum treningowo-dietetyczne, a kilka miesięcy później miała także swoją pierwszą kawiarnię Heatlhy Store by Ann (później otwarto również punkt w Poznaniu).

Gdy na świecie pojawiła się pierwsza córka Ani i Roberta Lewandowskich, trenerka postanowiła nieco się przebranżowić i skupiła swoją uwagę na pokazaniu Polkom, jak wrócić do formy po ciąży. Pojawiły się więc poradniki, jak być Healthy mamą, a w sklepie akcesoria dla kobiet w ciąży i świeżo upieczonych mam. Chwilę później powstał blog Baby by Ann, gdzie znajdziemy wywiady ze znanymi mamami i różne porady. 

Żona Roberta Lewandowskiego w 2019 roku stworzyła kolejną markę Phlov by Anna Lewandowska, mającą w swojej ofercie naturalne i wegańskie kosmetyki. 

Biznesy Lewandowskich
Fot. Instagram

Wydała także kilka książek i płyt z ćwiczeniami dla fanów. Od niedawna Ania Lewandowska odpowiada także za catering dietetyczny SuperMenu by Anna Lewandowska.

Biznesy Lewandowskich
Fot. Instagram

Trenerka jest także ambasadorką marki 4F, Calzedonia, Head&Shoulders.

Biznesy Lewandowskich
Fot. Instagram

Nie należy zapominać też o tym, że Anna Lewandowska od kilku lat organizuje obozy, które odbywają się Centrum Japońskich Sportów i Sztuk Walki "Dojo - Stara Wieś". Ponadto trenerka fitness prowadzi też różnego rodzaju treningi i warsztaty. Małżeństwo wspólnie posiada także Store 9, który specjalizuje się w komunikacji marketingowej. Nie ma wątpliwości, że Lewandowscy dbają o swoje biznesy i aktywnie uczestniczą w ich rozwoju! 

wózki Lewandowskich
Fot. Instagram @_rl9

Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Klara Lewandowska, Laura Lewandowska
Fot. Instagram @annalewandowskahpba

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA w rozmowie o rzeczach fundamentalnych: rodzinie, miłości, szczerości, odwadze, dobroci, wyrozumiałości i wolności wyboru. JACEK ROZENEK: jak podniósł się po udarze, dlaczego mówi, że żyje „na potrójnym haju”, i dlaczego nie wierzy już w miłość? ANNA WYSZKONI po pięciu latach przerwy wraca z nową płytą. Nam opowiada, co się z nią wtedy działo. WOJCIECH MANN mówi: „Nie uważam, żebym był nietuzinkowy. Po prostu mi się trochę udało, że trafiłem do radia…”.