lifting według Ani Lewandowskiej
Fot. Zdjęcia Mateusz Stankiewicz/Samesame
O TYM SIĘ MÓWI

Anna Lewandowska zdobyła się na szczere wyznanie. Jak naprawdę wygląda ich małżeństwo z Robertem?

„Nasze życie to jest tak naprawdę piłka”

Aleksandra Andrzejak 24 maja 2021 06:57
lifting według Ani Lewandowskiej
Fot. Zdjęcia Mateusz Stankiewicz/Samesame

Anna i Robert Lewandowscy są jednym z najpopularniejszych małżeństw w polskim show-biznesie. Fani śledzą ich losy z wypiekami na twarzy. Jak naprawdę wygląda ich życie prywatne? Anna zdobyła się na szczere wyznanie.

Anna i Robert Lewandowscy: związek

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski niebawem będą obchodzić 8. rocznicę ślubu. Pobrali się dokładnie 22 czerwca 2013 roku. Owocami ich związku są dwie córki  4-letnia Klara i Laura, która właśnie skończyła roczek. Anna dzieli się kadrami z życia prywatnego na swoim profilu na Instagramie. Wydawałoby się, że rodzina prowadzi bajkowe życie. Okazuje się jednak, że ich również problemy nie omijają. W trudnych chwilach Ania z Robertem są dla siebie wsparciem. W rozmowie z Damianem Michałowskim w programie Gość Radia Zet sportsmenka opowiedziała z jakimi problemami borykają się w małżeństwie.

Zobacz także: Lewandowscy zorganizowali bajkowe przyjęcie w ogrodzie z okazji urodzin Klary i Laury!

Anna Lewandowska, Viva! 19/2019
Fot. Mateusz Stankiewicz/SameSame

Tak Ania Lewandowska pozowała dla Vivy! w 2019 roku

Anna Lewandowska szczerze o małżeństwie

Anna Lewandowska zdobyła się na szczere wyznanie. Przyznała, że często brakuje jej męża. „Zbliża się dla nas dość ciężki czas, dla naszej rodziny, bo nie będziemy się widywać tygodniami. Nie jest tajemnicą, że od niedawna korzystamy z pomocy, co jest dla nas czymś dużym jeśli chodzi o nasze dotychczasowe zmiany (...) Po urodzeniu Klarci chciałam być taką Zosią Samosią i pokazać przede wszystkim sobie, że potrafię zrobić wiele. Myślę, że nie do końca zawsze to jest dobre. Najbardziej chciałabym tak w spokoju spędzić czas we czwórkę, bo tego czasu mamy bardzo mało” - powiedziała Ania.

Zobacz także: Robert Lewandowski kupił willę na Majorce?

W sobotę, 22 maja 2021 Robert Lewandowski pobił rekord Bundesligi. Anna Lewandowska przyznała, że ani przez moment nie wątpiła w męża. Dodała, że poza tym, że jest wspaniałym piłkarzem, jest też świetnym tatą. „Nasze życie to jest tak naprawdę piłka, ale w domu skupiamy się też na naszej rodzinie (...) Dla Roberta zresztą największym wsparciem psychicznym są dzieci. Pójście z Klarą na rowerek czy też na huśtawki z dziećmi jest dla niego najlepszą z opcji na „oczyszczenie” swojej głowy” - wyznała żona piłkarza. 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?