Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Klara Lewandowska, Laura Lewandowska
Fot. Instagram @annalewandowskahpba
domy gwiazd

Anna Lewandowska pokazała luksusowe mieszkanie…

Zobacz, jak wyglądają eleganckie wnętrza!

Redakcja VIVA! 20 maja 2021 17:30
Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Klara Lewandowska, Laura Lewandowska
Fot. Instagram @annalewandowskahpba

Anna i Robert Lewandowscy dzielą czas pomiędzy Monachium i Warszawę. W Niemczech mają piękny dom, w którym spędzają dużo czasu - Robert na co dzień gra przecież w drużynie Bayern Monachium. Lewandowscy są też właścicielami innych nieruchomości - podobno mają też dwa mieszkania w Warszawie. W jednym z nich zatrzymują się podczas pobytów w stolicy Polski. Anna Lewandowska często publikuje zdjęcia z wnętrz domu w Monachium, ale warszawski apartament owiany jest tajemnicą. Jednak ostatnio Anna pokazała kilka zdjęć, które mogą pochodzić właśnie z tego mieszkania. Jak wyglądają wnętrza?

Zobacz także: Laura Lewandowska skończyła roczek. Tak pierwsze urodziny świętuje córka Lewandowskich

Lewandowska zamieściła na swoim Instastories zdjęcie z przygotowań do wyjścia na dwór z córeczką Klarą. W relacji widać elegancki przedpokój, urządzony w nowoczesnym stylu. Minimalistyczne wnętrze ogrzewają dodatki w klimacie boho! Pleciony żyrandol i pufy, które mogą służyć przy zakładaniu butów. Na innym zdjęciu widać malutkę Laurę, która stoi przy drewnianej komodzie. Ciekawym połączeniem jest miks szarego gresu na podłodze i ciepłych, brązowych elementów wystroju - właśnie takich jak komoda czy plecione pufy. Na jednym ze zdjęć na profilu instagramowym Lewandowskiej możemy też zobaczyć wnętrze kuchni - utrzymana jest w takim samym stylu - widać, że design całego mieszkania jest przemyślany i spójny.

Anna Lewandowska pokazala mieszkanie
Fot. Instagram: @annalewandowskahpba

Zobacz także: Anna Lewandowska z Klarą w bliźniaczych stylizacjach podczas 4. urodzin dziewczynki!

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA w rozmowie o rzeczach fundamentalnych: rodzinie, miłości, szczerości, odwadze, dobroci, wyrozumiałości i wolności wyboru. JACEK ROZENEK: jak podniósł się po udarze, dlaczego mówi, że żyje „na potrójnym haju”, i dlaczego nie wierzy już w miłość? ANNA WYSZKONI po pięciu latach przerwy wraca z nową płytą. Nam opowiada, co się z nią wtedy działo. WOJCIECH MANN mówi: „Nie uważam, żebym był nietuzinkowy. Po prostu mi się trochę udało, że trafiłem do radia…”.