Magda Gessler, Waldemar Kozerawski, VIVA! 07/2016
Fot. IZA GRZYBOWSKA/VOYK
O TYM SIĘ MÓWI

Magda Gessler skomentowała informacje o potajemnym ślubie z ukochanym 

Jej wypowiedź rozwiewa wszelkie wątpliwości

Olga Figaszewska 5 lutego 2021 13:51
Magda Gessler, Waldemar Kozerawski, VIVA! 07/2016
Fot. IZA GRZYBOWSKA/VOYK

Magda Gessler i jej ukochany, Waldemar Kozerawski są w szczęśliwym związku od wielu lat. Co pewien czas powracają spekulacje na temat ślubu zakochanych. Tym razem było podobnie. A to wszystko za sprawą czułego wpisu partnera Magdy Gessler, który pojawił się w mediach społecznościowych. Jaka jest prawda? Doniesienia postanowiła skomentować prowadząca Kuchennych rewolucji w rozmowie z Faktem. Co zdradziła?

Magda Gessler o związku z Waldemarem. Czy wzięli ślub?

Od lat są nierozłączni. Ich miłość jest dojrzała, trwała i szczera, oparta na zaufaniu i przyjaźni. Para wciąż żyje na odległość, między Polską a Kanadą, ale to nie jest przeszkodą dla ich wielkiego uczucia [Więcej na ten ich miłości pisaliśmy TUTAJ].

Od dawna z czułością mówią o sobie - „mąż” i „żona”, chociaż nie wzięli ślubu. Ale spekulacje na ten temat wciąż powracają. Dwa tygodnie temu na Instagramie Magdy Gessler pojawiła się fotografia, na której gwiazda pochwaliła się obrączką, otrzymaną od ukochanego. Ale to niedawne wyznanie Waldemara Kozerawskiego zelektryzowało fanów prowadzącej Kuchenne rewolucje.

Czy oznacza, że para jednak postanowiła w tajemnicy stanąć na ślubnym kobiercu? „Jeszcze nigdy jako mąż i najlepszy przyjaciel Magdy nie komentowałem jej zdjęć, czy postów oddzielając życie prywatne od świata medialnego. Social mediów... Dzisiaj postanowiłem to zmienić”, brzmiało miłosne wyznanie ukochanego gwiazdy TVN.

Waldemar Kozerawski nie szczędził swojej wybrance komplementów.

Chciałbym powiedzieć o mojej żonie, że jest najpiękniejszym człowiekiem, jakiego znam! Jest piękna, dumna i dobra w środku. A wbrew temu co ludzie myślą, bardzo nieśmiała i niepewna na zewnątrz... Zawsze skłonna do pomocy każdemu Kocham ją bardzo, bo jest wyjątkową i nie tylko dla mnie. Dziś stoję za nią murem. I nie pozwolę jej ranić. Kocham cię Magda za to, jaka jesteś. Nigdy się nie zmieniaj ”, dodał Waldemar Kozerawski na Facebooku.

Swój wpis zakończył pięknymi słowami: „Kocham ją bardzo, bo jest wyjątkową i nie tylko dla mnie. Dziś stoję za nią murem. I nie pozwolę jej ranić. Kocham cię Magda za to, jaka jesteś. Nigdy się nie zmieniaj”.

Zaskoxzenie.. wzruszenie.. , Waldemar♥️♥️ Jeszcze nigdy jako mąż i najlepszy przyjaciel Magdy nie komentowałem jej...

Opublikowany przez Magdę Gessler Środa, 3 lutego 2021

By rozwiać wszelkie wątpliwości na temat plotek o zaślubinach pary, redakcja Faktu postanowiła skontaktować się z Magdą Gessler. Prowadząca Kuchennych rewolucji uciekła wszelkie spekulacje.

„Nasza miłość z Waldemarem to coś co nas każdego dnia uskrzydla. Dodaje motywacji, siły. Razem jesteśmy niezniszczalni. Czuję miłość Waldka każdego dnia, mimo dzielącej nas odległości. To typ mężczyzny, który zaskakuje, uwodzi, daje poczucie bezpieczeństwa. Okazuje czułość i wsparcie. Czuję się jego żoną, a on moim mężem. I to trwa. Czy jest coś bardziej prawdziwego niż to, że dwoje ludzi składa sobie taką obietnice miłości tylko między sobą. Z własnej woli, chęci. Nasz związek jest wyjątkowy z wielu powodów i to jest piękne! ”, mówi gwiazda TVN.

Teraz już wszystko stało się jasne. A my życzymy zakochanym wszystkiego co najlepsze! 

Magda Gessler, Waldemar Kozerawski, VIVA! 07/2016
Fot. IZA GRZYBOWSKA/VOYK

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARYLA RODOWICZ o poczuciu zawodowego niedocenienia, związkach – tych „gorszych, lepszych, bardziej udanych” i swoim azylu. KAROLINA GILON I MATEUSZ ŚWIERCZYŃSKI: ona pojechała do pracy na planie telewizyjnego show, on miał przeżyć przygodę życia jako uczestnik programu… MAREK TORZEWSKI mówi: „W miłości, która niejedno ma imię, są dwa kolory. Albo biel, albo czerń. A ja mam tę biel, a to wielkie szczęście…”.