maffashion-mieszkanie-na-sprzedaz-5
Fot. BARTEK WIECZOREK/LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI

„Były komplikacje”. Maffashion szczerze o porodzie

„Szanuję moje ciało za to, jaki kawał roboty wykonało - dało nowe życie”

Olga Figaszewska 20 grudnia 2020 15:09
maffashion-mieszkanie-na-sprzedaz-5
Fot. BARTEK WIECZOREK/LAF AM

Na początku września Julia Kuczyńska i Sebastian Fabijański zostali rodzicami. Na świecie pojawił się ich synek, Bastian. W sieci blogerka zamieszcza urocze zdjęcia swojej pociechy. Kolejne kadry rozczulają internautów. Szczęśliwa mama dzieli się także z fanami swoimi spostrzeżeniami i doświadczeniami na temat nowej roli. Macierzyństwo jej służy! Niedawno Julia Kuczyńska odpowiadała na pytania wielbicieli, dotyczące porodu i akceptacji ciała.

Julia Kuczyńska o porodzie, macierzyństwie i powrocie do formy

Pod koniec listopada Maffashion w rozmowie z Dzień Dobry TVN zdradziła, że doświadcza trudów macierzyństwa. Synek gwiazdy i Sebastiana Fabijańskiego nie pozwala się wysypiać rodzicom.

„Nie śpię praktycznie w ogóle. Dzieci bywają różne, no i mój akurat daje w kość. Totalnie nie ma ochoty spać, ma też kolki. Ale gdyby nie pomoc, czy to mamy, która wcześniej do mnie przyjechała, czy teraz zatrudniłam nianię (...) to nie dałabym rady na pewno funkcjonować tak, jak wcześniej. Ja nie poszłam na urlop macierzyński, tylko pracuję dalej, więc gdyby nie ta pomoc, to nie dałabym rady”, mówiła blogerka.


Dzięki wsparciu najbliższych i niani Maffashion łączy macierzyństwo z pracą. Wspólnie z ukochanym cieszą się każdą chwilą spędzoną z maleństwem. „Wydaje mi się, że kobiety mają tę jakąś tajemniczą umiejętność, że kiedy pojawia się dziecko, to potrafią super organizować sobie czas, chyba nawet lepiej niż przed ciążą, przed dzieckiem”, wyznała.

Synek pary przyszedł na świat metodą cesarskiego cięcia. Maffashion już kilka tygodni temu wyznała, że lekarze podjęli tę decyzję ze względu na stan zdrowia maleństwa. W takich sytuacjach konieczne jest przeprowadzenie cesarskiego cięcia. „Dzieciaczkowi spadło tętno”, mówiła wtedy w rozmowie z fanami na Instagramie.

Podczas ostatniego „Q&A” na Instastories, dodała: „Były komplikacje, ale nie będę na forum zdradzała relacji ”. Na szczęście wszystko potoczyło się dobrze.

Po urodzeniu jest połóg. Trzeba dać sobie czas dojść do siebie. Jestem dla siebie wyrozumiała. Szanuję moje ciało za to, jaki kawał roboty wykonało - dało nowe życie”, wyznała Julia Kuczyńska.

Maffashion za każdym razem szczerze mówi o swoim wyglądzie po ciąży. Kilka dni po porodzie pokazała, jak wygląda i zachowuje się jej ciało. W ciąży przytyła 16 kilogramów. „Już większość zrzuciłam. Potem zabiorę się za skórę na brzuchu, ale nic na "już", zdradziła młoda mama. 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.