O TYM SIĘ MÓWI

Maffashion i Czarek Jóźwik rozstali się?! Fani blogerki są zaniepokojeni... 

To koniec związku gwiazd internetu?

Damian Duda 12 kwietnia 2018 16:00

Czarne chmury nad związkiem Maffashion i Czarka z kanału AbstrachujeTV? Blogerka, która słynie z publikowania zdjęć ze swoimi bliskimi na Instagramie, ostatnimi czasy zaprzestała wstawiać czułe fotografie. Fani influencerki zaczęli zastanawiać się, czy jeden z najgłośniejszych związków w polskim show-biznesie zakończył się! Maffashion nie zostawiła tak tej sprawy i zabrała głos.

Maffashion jest singielką?

Tak przynajmniej wywnioskowała część internautów, którzy śledzą blogerkę w mediach społecznościowych. To kolejny raz, kiedy Maffashion i Czarek budzą tak wiele emocji. Kiedy w 2015 roku media obiegła informacja, że jedna z najbardziej charakterystycznych polskich blogerek spotyka się z twórcą kanału AbstrachujeTV, zawrzało.

I, jak dotąd, wszystko wydawało się układać idealnie. Wspólne wyjazdy, razem spędzone święta... — tak wyglądało do tej pory ich życie. Wszyscy sądzili, że za czułym zdjęciami kryje się prawdziwa sielanka. Nic dziwnego, gdyż każdy ich krok był dokładnie „udokumentowany’’ na Instagramie blogerki. 

Maffashion często zapewniała w wywiadach, że Czarek jest tym jedynym i to właśnie z nim chce spędzić resztę życia. Jednak w ostatnim czasie na profilach społecznościowych Julii nie pojawia się aż tyle zdjęć z jej partnerem. Czy to koniec ich związku?! Gwiazda w rozmowie z magazynem Party uspokoiła swoich fanów.

„Dla mnie nie są związkiem tylko i wyłącznie zdjęcia. Nawet jak dodawałam, to się działo sporadycznie, więc nie, kochani, wszystko jest w porządku. Po prostu nie trzeba związkiem walić na lewo i prawo po waszych twarzach”, wyznała blogerka. Wiele osób spekulowało, że zmiana fryzury Maffashion była spowodowana zmianami w jej życiu osobistym.

W takim razie nie pozostaje nam życzyć Julii i Czarkowi wielu pięknych chwil. 

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.