Maciej Rybus, jamnik
Fot. Instagram
O TYM SIĘ MÓWI

O rozstaniu dowiedziała się z... prasy. Maciej Rybus zostawił ją dla pięknej Rosjanki?

Kim jest Natalia Czubaj, była partnerka piłkarza?

Olga Figaszewska 4 lipca 2018 08:55
Maciej Rybus, jamnik
Fot. Instagram

Maciej Rybus niedawno poślubił piękną Rosjankę, Lanę. Dla niej zostawił swoją wieloletnią partnerkę, Natalię Czubaj. Dziś to ona mogłaby być jego żoną. Modelka z mediów miała dowiedzieć się, że ich związek właśnie przechodzi do historii...

Maciej Rybus zostawił Natalię Czubaj dla pięknej Rosjanki?

W styczniu Maciej Rybus oświadczył się pięknej Rosjance. Na Twitterze pochwalił się ogromnym pierścionkiem z brylantem, który jej ofiarował. A fotografię opatrzył jedynie podpisem: „Powiedziała ,,Tak”. Maciej Rybus i Lana  Baimatowa stanęli na ślubnym kobiercu w marcu we Władykaukazie. Uroczystość odbyła się z zachowaniem ogromnego szacunku wobec narodowych obyczajów Osetii. Przyjęcie wyprawiono w hotelu Grand Alexander, a nowożeńcy przyjechali na nie rolls-royce'em wartym ponad pół miliona euro. Ponieważ na ślubie nie zjawili się najbliżsi piłkarza, Lana i Maciej planują zorganizować jeszcze jedno wesele w Polsce. Młodzi są szczęśliwi i wierzą, że to miłość na całe życie. Radości nie ma końca, ponieważ wkrótce ich rodzina się powiększy. Podobno żona piłkarza jest w bliźniaczej ciąży.

Związek z Rosjanką nie przeszedł jednak bez echa. Dla wielu był zaskoczeniem, ponieważ zawodnik Lokomotiw Moskwa przez dziewięć lat był związany z Natalią Czubaj. Spekuluje się, że spotykał się z Laną, gdy był jeszcze zaręczony z modelką.

Kulisy rozstania Natalii Czubaj i Macieja Rybusa

Jeszcze w lipcu, gdy piłkarz przechodził do moskiewskiego klubu z francuskiego Olympique Lyon nic nie zapowiadało kryzysu. Wtedy też spotkał Lanę. „Poznałem ją tuż po przylocie z Francji do Moskwy. Nie ma co ukrywać, że między nami „zaiskrzyło” od pierwszego spotkania i niedługo potem zaczęliśmy się spotykać”, wyznał piłkarz w rozmowie z Polsat Sport.

Z kolei Lana tak opisuje ich początek znajomości: „Poznaliśmy się w restauracji, w której pracowałam jako menedżer. (…) przyszedł na obiad z naszym wspólnym znajomym. Potem zaczął przychodzić i na lunch, i na kolację, i po treningu. Dopóty, dopóki nie dałam mu swojego numeru”.

Jak podaje magazyn Party, Natalia z prasy miała dowiedzieć się o nowej wybrance Macieja Rybusa. Żadne z nich nie skomentowało publicznie rozstania. Jednak dziś jeden z jej wpisów nabiera nowego znaczenia. Na Instagramie zamieściła sugestywny post, w którym życzyła swoim znajomym „Umiejętności odchodzenia z klasą tak, gdzie rozdział się kończy”. Czy słowa te kierowała do byłego partnera?

Kim jest była narzeczona Macieja Rybusa, Natalia Czubaj?

Była partnerka Macieja Rybusa, Natalia Czubaj na swoim koncie ma tytuł pierwszej wicemiss fotomodelek Łodzi 2007, a także drugiej wicemiss Warszawy. Była półfinalistką Foto Models Poland. Natalia pozowała sesji oraz chodziła po wybiegach. W kręgu jej zainteresowań była kosmetologia, którą skończyła kilka lat temu. Pasjonuje się wizażem. Natalia planowała stworzenie bloga. Myślała również o otworzeniu własnego SPA. Na swoim Instagramie dzieli się z fanami zdjęciami z podróży czy stylizacjami. Jej konto na Instagramie śledzi ponad 35 tysięcy osób.  

 

Post udostępniony przez Nataša Czubaj (@natasaczubaj)

 

Maciej Rybus z byłą partnerką, Natalią Czubaj

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Jedno zdjęcie Roxie Węgiel wywołało lawinę komentarzy. Odpowiedziała: „Ludzie muszą się przyzwyczaić, że jest inaczej”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA I MAŁGORZATA SOCHA: przyjaciółki w rozmowie pełnej czułości, kobiecej energii i śmiechu. O TYM SIĘ MÓWI: była najbardziej znienawidzoną kobietą na świecie, dzisiaj jest kochana i podziwiana. Czy KRÓLOWA CAMILLA aż tak się zmieniła, czy Brytyjczycy zmienili front? ELIZA RYCEMBEL: jedna z najzdolniejszych aktorek młodego pokolenia nie pogardziłaby epizodami, ale… reżyserzy widzą ją w głównych rolach. MARIA ROTKIEL: uznana psycholog apeluje: „Dziewczyny, musimy być dla siebie ważne!”.