Joanna Kulig, VIVA! wrzesień 2014
Fot. Zuza Krajewska
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Kim jest mąż Joanny Kulig, Maciej Bochniak?

„Małżeństwo scala”, mówi aktorka

Weronika Kostyra 23 lipca 2018 15:00
Joanna Kulig, VIVA! wrzesień 2014
Fot. Zuza Krajewska

Joanna Kulig to aktorka, o której ostatnio jest naprawdę głośno. Swoim występem w filmie Zimne wojna podbiła Cannes, a teraz mówi się, że ma nawet szanse na Oscara! Mimo sukcesów skupia się na dalszej pracy, niechętnie też dzieli się swoim życiem prywatnym. Dopiero niedawno zaczęła pokazywać się publicznie ze swoim mężem Maciejem Bochniakiem.

Kim jest mąż Joanny Kulig?

Maciej Bochniak jest reżyserem i scenarzystą. Stworzył między innymi film dokumentalny Miliard szczęśliwych ludzi oraz bardziej znany Disco polo. Para poznała się w 2006 roku na planie filmu Środa, czwartek rano. Od tamtej pory są razem, pobrali się w 2009 roku. Dbają jednak o swoją prywatność – unikają blasku fleszy.

Joanna Kulig o małżeństwie

„Czytałam taki artykuł, że pary małżeńskie lepiej radzą sobie z kryzysami i łatwiej je pokonują niż pary żyjące w wolnych związkach. Małżeństwo scala. Dla mnie to symbol, coś ważnego. Mężczyzna, który ci się oświadcza, daje sygnał, że chce z tobą spędzić życie. Ale są i takie pary, które tego nie potrzebują. Są bardzo szczęśliwe i wydaje im się, że ten papierek to zabije. (…) Nie ma tak, że zakochujesz się raz na zawsze. To ciężka praca i dzięki niej uczucie staje się niezwykłe, wartościowe. Pokonywanie trudności w związku powoduje, że uczucie nabiera jeszcze większej mocy. Chociaż wiadomo, różnie w życiu bywa. Super, jak się ułoży, że dwoje ludzi się spotyka i mogą razem iść przez życie. Nam się udało, mam nadzieję, że będzie trwać. Nie zapeszając”, mówiła w wywiadzie dla Urody Życia.

Joanna Kulig i jej mąż, Maciej Bochniak
Fot. East News
.

Joanna Kulig i jej mąż, Maciej Bochniak
Fot. East News

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.