Maciej Zień mieszkanie w nowym numerze VIVA! MODA
Fot. PION STUDIO
Z ŻYCIA GWIAZD

Maciej Zień podzielił się zdjęciem z ukochanym. Kim jest partner projektanta?

Internauci zasypali go pozytywnymi komentarzami

Gabriela Czernecka 27 lipca 2019 11:15
Maciej Zień mieszkanie w nowym numerze VIVA! MODA
Fot. PION STUDIO

Maciej Zień znów jest zakochany? Wszystko na to wskazuje. W piątek znany projektant mody pokazał czułe zdjęcia z partnerem. „Sto lat dla mojego jednego, jedynego”, napisał na Instagramie, składając mu życzenia urodzinowe. Kim jest ukochany Macieja Zienia?

Maciej Zień na zdjęciu z partnerem

Jest jedną z niewielu znanych mężczyzn, którzy otwarcie mówią o swoim homoseksualizmie. Projektant mody kilka lat temu zrobił coming out, czym udowodnił innym "ukrywającym" się celebrytom, że nie jest to jednoznaczne z utratą kontraktów czy sympatii widzów. A wręcz przeciwnie. Maciej Zień wciąż cieszy się popularnością w świecie show-biznesu. Mimo sukcesów zawodowych, nie najlepiej układało mu się życie prywatne.

Dla Macieja Zienia zawsze najważniejsza była praca, ale w Brazylii poznał Antonia, z którym się ożenił, a potem szybko rozwiódł. Gdy byli jeszcze szczęśliwym małżeństwem mówił, że jest szczęśliwy i ma nadzieję, że ich związek jest tym na zawsze. Życie zweryfikowało jednak jego oczekiwania: „Bardzo pragnąłem zmienić swoje życie. Na fali takiego poczucia, że musi być inaczej, związałem się z kimś. Kiedy teraz o tym myślę, tym bardziej patrząc, jak ta historia się skończyła, postawiłbym tezę, że jest taki typ ludzi, którzy czują słabość innych i potrafią ją wykorzystać (…) ale wszystko jest po coś. Także moje krótkie i dramatycznie zakończone małżeństwo”.

Wszystko wskazuje na to, że od jakiegoś czasu Maciej Zień znów jest zakochany. Obecnym chłopakiem projektanta mody jest warszawski stylista Mateusz Opaciński. Panowie są również partnerami biznesowymi: chłopak Macieja Zienia jest jego menedżerem. Panowie co jakiś czas publikują wspólne zdjęcia w sieci. w piątek partner Macieja Zienia obchodził urodziny. Z tej okazji projektant mody złożył mu życzenia na Instagramie. W opisie do zdjęcia między słowami wyznał mu miłość. „Sto lat dla mojego jednego, jedynego”, napisał pod zdjęciami, pod którymi natychmiast pojawiła się masa pozytywnych komentarzy.

Obaj wyglądają na szczęśliwych. Życzymy im wszystkiego dobrego! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Maciej Zień (@maciej.zien)

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.