Lara Gessler, Viva! 10/2019
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
Z ŻYCIA GWIAZD

Lara Gessler podzieliła się z fanami wspólnym zdjęciem z tatą!

Są do siebie podobni?

Olga Figaszewska 21 sierpnia 2019 12:31
Lara Gessler, Viva! 10/2019
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Wciąż się rozwija i odnosi kolejne sukcesy. Niektórzy mogliby powiedzieć, że córka Magdy i Piotra Gesslerów miała łatwiej dzięki posiadaniu znanych rodziców. Dla niej było ono przekleństwem, dlatego często się do niego nie przyznawała. A jednak poszła ich ślady. Jak wyglądało jej dzieciństwo? I jak przeżyła rozstanie rodziców? Niedawno na jej Instagramie pojawiło się wspólne zdjęcie z tatą.

Lara Gessler na wspólnej fotografii z tatą

To dość niecodzienny widok. Lara Gessler często zamieszcza na Instagramie wspólne zdjęcia z mamą, Magdą Gessler. Teraz pojawiła się wyjątkowa fotografia z tatą, Piotrem Gesslerem.

Lara Gessler miała dziewięć lat, kiedy rozstali się jej rodzice. W wywiadzie dla Urody Życia mówiła, że „może paradoksalnie to zabrzmi, ale poniekąd uratowało mnie rozstanie rodziców. Bałam się, że będę musiała wskazywać, z kim chce być, ale tak się nie stało. Tato był dla mnie naturalnym wyborem. Mama przekierowała swoje zżycie w inna stronę. Przede wszystkim bardzo skupiła się na pracy. Myślę, że chyba wiedziała, co jest dla mnie lepsze”.

Mama była dla niej wzorem - idealna, kreatywna, uzdolniona. Ale bała się jej oceny i nie śmiała jej naśladować. A jak wyglądały jej relacje z tatą? Lara Gessler podkreśla, że to od niego nauczyła się spokoju, cierpliwości, radości z rytuałów i najlepszego sernika. 

,,Mój tata bardziej pełnił rolę osoby dbającej o domowe ognisko, więc nie odczuwałam dużego braku mamy. Po prostu zawsze był podział. Mama była tą, która nosiła spodnie, miała jaja i tak jest do teraz", wspominała w rozmowie z  Newseria Lifestyle.

Teraz wspólnie wzięli udział w tajemniczym projekcie, a na Instagramie Lary Gessler pojawiło się urocze zdjęcie z tatą. Fani nie mają wątpliwości, że restauratorka jest do niego uderzająco podobna.

Jaka jest Wasza opinia?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Tata ✨🍋🤸🏼‍♀️✨ #Tata #daddysgirl #lato @piotrgessler 📸 @ewa.konstantynowicz

Post udostępniony przez Lara Gessler (@lara_gessler)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…