Lara Gessler, Viva! 10/2019
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
Z ŻYCIA GWIAZD

Lara Gessler podzieliła się z fanami wspólnym zdjęciem z tatą!

Są do siebie podobni?

Olga Figaszewska 21 sierpnia 2019 12:31
Lara Gessler, Viva! 10/2019
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Wciąż się rozwija i odnosi kolejne sukcesy. Niektórzy mogliby powiedzieć, że córka Magdy i Piotra Gesslerów miała łatwiej dzięki posiadaniu znanych rodziców. Dla niej było ono przekleństwem, dlatego często się do niego nie przyznawała. A jednak poszła ich ślady. Jak wyglądało jej dzieciństwo? I jak przeżyła rozstanie rodziców? Niedawno na jej Instagramie pojawiło się wspólne zdjęcie z tatą.

Lara Gessler na wspólnej fotografii z tatą

To dość niecodzienny widok. Lara Gessler często zamieszcza na Instagramie wspólne zdjęcia z mamą, Magdą Gessler. Teraz pojawiła się wyjątkowa fotografia z tatą, Piotrem Gesslerem.

Lara Gessler miała dziewięć lat, kiedy rozstali się jej rodzice. W wywiadzie dla Urody Życia mówiła, że „może paradoksalnie to zabrzmi, ale poniekąd uratowało mnie rozstanie rodziców. Bałam się, że będę musiała wskazywać, z kim chce być, ale tak się nie stało. Tato był dla mnie naturalnym wyborem. Mama przekierowała swoje zżycie w inna stronę. Przede wszystkim bardzo skupiła się na pracy. Myślę, że chyba wiedziała, co jest dla mnie lepsze”.

Mama była dla niej wzorem - idealna, kreatywna, uzdolniona. Ale bała się jej oceny i nie śmiała jej naśladować. A jak wyglądały jej relacje z tatą? Lara Gessler podkreśla, że to od niego nauczyła się spokoju, cierpliwości, radości z rytuałów i najlepszego sernika. 

,,Mój tata bardziej pełnił rolę osoby dbającej o domowe ognisko, więc nie odczuwałam dużego braku mamy. Po prostu zawsze był podział. Mama była tą, która nosiła spodnie, miała jaja i tak jest do teraz", wspominała w rozmowie z  Newseria Lifestyle.

Teraz wspólnie wzięli udział w tajemniczym projekcie, a na Instagramie Lary Gessler pojawiło się urocze zdjęcie z tatą. Fani nie mają wątpliwości, że restauratorka jest do niego uderzająco podobna.

Jaka jest Wasza opinia?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Tata ✨🍋🤸🏼‍♀️✨ #Tata #daddysgirl #lato @piotrgessler 📸 @ewa.konstantynowicz

Post udostępniony przez Lara Gessler (@lara_gessler)

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

One nas inspirują! Kobiety sukcesu, w wieku od 30 plus do 70 plus: KAMIŃSKA, DERESZOWSKA, SWOROWSKA, KASPRZYK, DUDZIAK w szczerych, zaskakujących rozmowach o dojrzałości, poczuciu atrakcyjności i seksualności. „Wiek nie ogranicza apetytu na seks”, mówi wybitny seksuolog ANDRZEJ DEPKO i przełamuje tabu. IRIS APFEL ikoną stylu została po... osiemdziesiątce. Prowokuje: „Młodość jest przereklamowana!”. 88-letnia JOAN COLLINS i 56-letni PERCY GIBSON burzą stereotypy o związku starszej kobiety z młodszym partnerem. W cyklu PODRÓŻE wyprawa do indyjskich spa i centrów duchowych po młodość.