Lara Gessler, Viva! 10/2019
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI

Lara Gessler pokazała zdjęcie, na którym jest przeraźliwie chuda. Porażający widok

„46 kilogramów przy wzroście 174 cm”

Konrad Szczęsny 3 stycznia 2021 20:05
Lara Gessler, Viva! 10/2019
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Miniony rok był dla Lary Gessler szczególny. Córka słynnej restauratorki ogłosiła wiosną, że spodziewa się pierwszego dziecka. Jesienią na świat przyszła jej córeczka, której nadała imię Nena. W najnowszej relacji na Instastories 32-latka opublikowała serię archiwalnych zdjęć. Jedno z nich wykonano, gdy była w klasie maturalnej i ważyła zaledwie 46 kilogramów. Inne tuż przed porodem, gdy się do niego przygotowywała...

Lara Gessler na zdjęciu tuż przed porodem. Tak przygotowywała się do narodzin córeczki

Restauratorka postanowiła zaspokoić ciekawość fanów i podjęła nowe, modne wyzwanie na Instagramie. Nazywa się ono „wstaw zdjęcie, na którym...”. Internauci mogą wysyłać za pośrednictwem aplikacji prośby, dotyczące tego, z jakiego okresu ma pochodzić fotografia.

Jest to świetna okazja, by przypomnieć sobie wyjątkowe chwile i podzielić się z tymi, którzy obserwują dany profil, wspomnieniami. Tak też było w przypadku Lary Gessler. Przebywająca obecnie z całą rodziną na hiszpańskiej Fuerteventurze 32-latka opublikowała na swoim Instastories serię fotografii. Jedna z nich to odpowiedź na prośbę fana, by wstawiła taką, na której spełnia swoje marzenie. A widok jest wyjątkowy i z pewnością zaskoczył sympatyków córki Magdy Gessler!

Widzimy na nim celebrytkę... na sali porodowej! Zdjęcie zostało wykonane tuż przed narodzinami małej Neny. 32-latka siedzi na piłce, ma zamknięte oczy i z pewnością głęboko oddycha, by ukoić nerwy i wykrzesać z siebie jak największy spokój. 

Fani z pewnością docenią tak osobistą fotografię...

Lara Gessler tuż przed porodem
Fot. Instagram @Lara Gessler

Lara Gessler na archiwalnym zdjęciu. Tak wyglądała, gdy ważyła 46 kilogramów

Dwa inne zdjęcia dokumentują czas, w którym Lara Gessler mierzyła się z ortoreksją, czyli patologiczną koncentracją na spożywaniu zdrowego jedzenia. Córka słynnej restauratorki cierpiała na nią w liceum, w maturalnej klasie. O zmaganiach tych opowiedziała w jednym z wywiadów.

„Nie chodziło o obsesję bycia szczupłą, ja po prostu ustaliłam sama z sobą, że będę jadła tak zdrowo, jak się tylko da, zostanę ekspertką od zdrowego żywienia na swój własny użytek. Zaczęłam eliminować z diety kolejne rzeczy. Kiedy miałam zjeść coś kiepskiego, pytałam sama siebie: czy coś się stanie, jeśli tego nie zjem? Odpowiedź brzmiała: oczywiście, że nie. To dawało mi poczucie kontroli, a ta dyscyplina nakręcała wszystkie dziedziny życia. Przygotowywałam się wtedy do matury, w związku z tym zaczęłam się bardzo dużo uczyć”, opowiadała.

Koniec końców schudła aż 14 kilogramów. Galopująca w dół waga zaalarmowała Magdę Gessler. Poprosiła córkę, by udała się na wizytę do psychologa. 

„Powiedziałam, że nie chcę pomocy, żeby dali mi trochę czasu, to sama sobie z tym poradzę. I tak się stało”, wspominała 32-latka.

Na udostępnionej fotografii restauratorka waży zaledwie 46 kilogramów przy wzroście 174 centymetry! Wszystko z związku z prośbą by opublikowała zdjęcie, na którym jest najchudsza. Zostało ono wykonane w trakcie pomaturalnego wyjazdu Lary Gessler z grupą przyjaciół.

„Bardzo trudny czas. Dobrze mieć blisko przyjaciół, którym na tobie zależy i dobrą motywację”, podpisała je. Drugie zdjęcie zrobiono na studniówce 32-latki.

Obie fotografie córki restauratorki możesz zobaczyć poniżej.  

Lara Gessler, gdy ważyła 46 kilogramóe
Fot. Instagram @Lara Gessler

Lara Gessler na studniówce
Fot. Instagram @Lara Gessler

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?