Kylie Jenner
Fot. Instagram/Kylie Jenner
O TYM SIĘ MÓWI

Kylie Jenner drży o życie córeczki! Stormi grozi niebezpieczeństwo!

Z sieci zniknęły wszystkie zdjęcia dziewczynki

Olga Figaszewska 15 czerwca 2018 15:55
Kylie Jenner
Fot. Instagram/Kylie Jenner

Kylie Jenner długo nie potwierdziła informacji o ciąży. Chroniła swoją prywatność w trosce o dobro córeczki. Chciała przeżyć ten czas z dala od medialnego szumu i błysku fleszy. Zależało jej na tym, by przygotować się do nowej roli. Udało się. Jednak nie odcięła się do końca od rodzinnych standardów Kardashianów, którzy dzielą się z światem intymnymi szczegółami swojego życia. Regularnie zamieszczała urocze zdjęcia z maleństwem na swoim Instagramie. Ale niespodziewanie celebrytka usunęła wszystkie fotografie. Dlaczego to zrobiła?

Kto chce porwać dziecko Kylie Jenner?

Jak informują zagraniczne media, Kylie Jenner otrzymuje regularnie groźby od osób, które chcą porwać jej dziecko! Celebrytka w trosce o bezpieczeństwo swojego dziecka usunęła z mediów społecznościowych wszystkie fotografie, na których widać twarz Stormi. Od dłuższego czasu nie pojawia się z nią nigdzie publicznie.

„Ostatnio nawet zatrudniła dodatkową ochronę, która dba o bezpieczeństwo celebrytki i jej córki 24 godziny na dobę. Kardashianka cały czas dostaje groźby, oprócz tego internetowe trolle zostawiały pod zdjęciami Stormi obraźliwe komentarze, w których pisały, że dziewczynka jest "wstrętna”, informuje Daily Mail.

Zrozumiałe, że Kylie Jenner drży o życie swojej córeczki. Dziewczynka jest dla niej całym światem. „To najpiękniejsze i najbardziej zmieniające życie doświadczenie, jakiego doznałam w życiu. Nigdy nie czułam się bardziej szczęśliwa i kochana”, mówiła kilka miesięcy temu.

Czy tym razem pozostałe siostry Kardashian wezmą z niej przykład?

 

angel baby

Post udostępniony przez Kylie (@kyliejenner)

 

Kylie Jenner, Stormi
Fot. Instagram/Kylie Jenner

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Tylko w VIVIE! inspirująca rozmowa z KATARZYNĄ SKRZYNECKĄ o tym, dlaczego postanowiła wrócić do figury 30-latki. „Prezes” ROBERT GÓRSKI i MONIKA SOBIEŃ-GÓRSKA o tym, czy ich życie przypomina… kabaret. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI o tym, co robi, kiedy cały dom zaśnie.