Aleksandra Kwaśniewska, Aleksander Kwaśniewski, dzień ślubu córki prezydenta, 22.09.2012 rok
Fot. Jacek Kurnikowski/AKPA
O TYM SIĘ MÓWI

Aleksander Kwaśniewski ujawnił sekret małżeństwa córki! W jednym Ola nie ma sobie równych

Taka prywatnie jest córka byłego prezydenta

Konrad Szczęsny 2 maja 2023 07:31
Aleksandra Kwaśniewska, Aleksander Kwaśniewski, dzień ślubu córki prezydenta, 22.09.2012 rok
Fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Tego mało kto się spodziewał! Aleksandra Kwaśniewska od niemal jedenastu już lat jest szczęśliwą żoną Kuby Badacha. Para pozostaje aktywna w mediach społecznościowych i tam od czasu do czasu uchyla rąbka tajemnicy na temat wspólnego życia. Teraz, dosyć niespodziewanie, o małżeństwie córki wypowiedział się były prezydent RP. Zdradził, jacy są prywatnie!

Aleksander Kwaśniewski w ogniu pytań. Opowiedział o trudnym dorastaniu córki

Dziennikarka muzyczna i telewizyjna Gabi Drzewiecka i prezenterka i dziennikarka Agnieszka Woźniak-Starak połączyły ostatnio siły. Stworzyły na platformie Youtube kanał „Trójkąt”, na którym publikują wywiady ze znanymi osobistościami ze świata show-biznesu, polityki i szeroko pojętej rozrywki. Ich gośćmi byli już m.in. Dariusz Szpakowski, Żabson czy Malik Montana.

Teraz przyszedł czas na Aleksandra Kwaśniewskiego. Były prezydent RP wspominał czasy kampanii oraz to, jaki wpływ miała na jego – wówczas nastoletnią – córkę. Okazuje się, że dla Oli był to czas bardzo wymagający i trudny. 

Więcej kłopotów miałem z córką. Jej zafundowałem taki rollercoaster, dlatego że ona weszła do Pałacu, jak miała 14 lat, a wyszła, mając 24 lata. To są trzy osoby: dziewczyna, nastolatka, kobieta, ale dała radę sobie świetnie z tym wszystkim”, stwierdził dumny Aleksander Kwaśniewski.

Jednocześnie uderzył się w piersi i przyznał, że nie miał dla niej tyle czasu, ile by chciał. Ciężar wychowania spoczął na jego małżonce, Jolancie. „Ja nie byłem idealnym rodzicem, bo córce niewątpliwie za mało czasu poświęcałem. Ale i tak dzięki mamie, czyli żonie, udało się wychować naszą córkę na bardzo fajną, najpierw dziewczynę, a dzisiaj kobietę i żonę”, podkreślił.

Dosyć nieoczekiwanie skomentował również małżeństwo córki!

Czytaj także: Aleksandra Kwaśniewska miała być żoną Wojciecha Szuchnickiego. Dlaczego im nie wyszło?

Aleksander Kwaśniewski w ogniu pytań. Ujawnił sekret małżeństwa córki

Przypomnijmy, że Kuba Badach i Aleksandra Kwaśniewska są małżeństwem od ponad 10 lat. Rzadko pojawiają się razem publicznie, chętniej kulisy swojego związku zdradzają za pośrednictwem mediów społecznościowych w pełen humoru, lekki i charakterystyczny sposób.

A jacy są prywatnie? Były prezydent RP podkreślił, że jego córka i muzyk dobrali się świetnie i doskonale się uzupełniają. Także jeśli chodzi o... domowe obowiązki! 

Kuba Badach świetnie sprząta i to jest wielkie szczęście Oli, bo ona nie jest wielką fanką sprzątania. Kuba sprząta, a Ola jest znakomitą kucharką. Ja uważam, że Ola, jeśli chodzi o kuchnię włoską, to osiąga absolutnie pozycje szczytowe, znakomite”, podkreślił polityk.

Wiedzieliście o tym? Popis kulinarnych umiejętności Aleksandry Kwaśniewskiej poniżej. Zdjęcia, które opublikowała kilka dni temu na swoim profilu na Instagramie zachwyciły internautów. Stwierdzili, że dania wyglądają wyjątkowo apetycznie i zaczęli namawiać córkę byłego prezydenta do wydania... książki kucharskiej!

Czy tak się stanie? Przekonamy się zapewne niebawem...  

Czytaj także: Poznali się całkiem przypadkiem... Oto historia miłości Aleksandry Kwaśniewskiej i Kuby Badacha

Wideo

Piotr Trojan marzył o aktorstwie od dziecka. Lekarz powiedział mu, że nie ma na to żadnych szans...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAGDALENA BOCZARSKA: intrygująca i niezależna. Emocjonalna i zarazem twarda. Nam opowiada o rodzinie i swojej pasji podróżowania. MACIEJ MUSIAŁOWSKI: aktor i muzyk. Gdy przekroczył próg XVIII-wiecznego pałacu, zmieniło się jego życie… EWA EWART kręciła filmy dokumentalne o wojnach i katastrofach. Tym razem nakręciła poetycką opowieść o raku. ELŻBIETA ROMANOWSKA: od kiedy została prowadzącą program „Nasz nowy dom”, musi się mierzyć z niewyobrażalnym hejtem. PIOTR TROJAN o tym, jak introwertyk odnalazł się w trudnym świecie artystycznym. PODRÓŻE Z ITAKĄ I VIVĄ!: ponad 100 destynacji na całym świecie, ekskluzywne hotele, rajskie plaże. Z rodziną lub we dwoje. Co wybierzesz?