WIDEO VIVY!

Ewa Farna w obiektywie  VIVY! Takiej jej nie znaliście...

Zobacz kulisy sesji z artystką

Rafał Kowalski 4 listopada 2018 12:01

Ciepła sobota, Łazienki Królewskie w Warszawie… Setki spacerujących turystów, a w we wnętrzu Pałacu na Wyspie ona – Ewa Farna – bohaterka naszej najnowszej sesji okładkowej do magazynu VIVA! Artystka znakomicie radziła sobie podczas zaplanowanych na cały dzień zdjęć.

W związku z tym postanowiliśmy wykorzystać ogromny potencjał Ewy i poprosiliśmy ją, aby poza flirtowaniem z obiektywem Bartka Wieczorka, z wrodzonym dla siebie wdziękiem spojrzała też kilka razy z obiektyw naszej kamery. I właśnie tak powstało wideo, które stanowi kulisy wyjątkowej sesji zdjęciowej. Dla nas to ogromna pamiątka po tym szczególnym październikowym dniu, a dla Was… duża niespodzianka! Bo Ewy Farnej w takim wydaniu jeszcze nie widzieliście.

Zachęcamy do obejrzenia filmu, a tych którzy jeszcze nie czytali wywiadu z piosenkarką zapraszamy po najnowszą VIVĘ! Do kiosków.

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.