WIDEO VIVY!

Ewa Farna w obiektywie  VIVY! Takiej jej nie znaliście...

Zobacz kulisy sesji z artystką

Rafał Kowalski 4 listopada 2018 12:01

Ciepła sobota, Łazienki Królewskie w Warszawie… Setki spacerujących turystów, a w we wnętrzu Pałacu na Wyspie ona – Ewa Farna – bohaterka naszej najnowszej sesji okładkowej do magazynu VIVA! Artystka znakomicie radziła sobie podczas zaplanowanych na cały dzień zdjęć.

W związku z tym postanowiliśmy wykorzystać ogromny potencjał Ewy i poprosiliśmy ją, aby poza flirtowaniem z obiektywem Bartka Wieczorka, z wrodzonym dla siebie wdziękiem spojrzała też kilka razy z obiektyw naszej kamery. I właśnie tak powstało wideo, które stanowi kulisy wyjątkowej sesji zdjęciowej. Dla nas to ogromna pamiątka po tym szczególnym październikowym dniu, a dla Was… duża niespodzianka! Bo Ewy Farnej w takim wydaniu jeszcze nie widzieliście.

Zachęcamy do obejrzenia filmu, a tych którzy jeszcze nie czytali wywiadu z piosenkarką zapraszamy po najnowszą VIVĘ! Do kiosków.

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Mama przy stole jest szczęśliwa”, mówią o MAGDZIE GESSLER jej dzieci – LARA GESSLER i TADEUSZ MULLER. „Ta tęsknota jest jeszcze gorsza niż na początku…”, wyznaje MAGDALENA ADAMOWICZ, żona tragicznie zmarłego prezydenta Gdańska PAWŁA ADAMOWICZA. OLGA TOKARCZUK, noblistka z dredami. RAFAŁ i GRZEGORZ ZAWIERUCHA. Aktor i uczestnik „MasterChef” – na czym polega siła braci? EWA PACUŁA i NICOLE SALETA - jak nieuleczalna choroba determinuje ich życie.