WIDEO VIVY!

Ewa Farna w obiektywie  VIVY! Takiej jej nie znaliście...

Zobacz kulisy sesji z artystką

Rafał Kowalski 4 listopada 2018 12:01

Ciepła sobota, Łazienki Królewskie w Warszawie… Setki spacerujących turystów, a w we wnętrzu Pałacu na Wyspie ona – Ewa Farna – bohaterka naszej najnowszej sesji okładkowej do magazynu VIVA! Artystka znakomicie radziła sobie podczas zaplanowanych na cały dzień zdjęć.

W związku z tym postanowiliśmy wykorzystać ogromny potencjał Ewy i poprosiliśmy ją, aby poza flirtowaniem z obiektywem Bartka Wieczorka, z wrodzonym dla siebie wdziękiem spojrzała też kilka razy z obiektyw naszej kamery. I właśnie tak powstało wideo, które stanowi kulisy wyjątkowej sesji zdjęciowej. Dla nas to ogromna pamiątka po tym szczególnym październikowym dniu, a dla Was… duża niespodzianka! Bo Ewy Farnej w takim wydaniu jeszcze nie widzieliście.

Zachęcamy do obejrzenia filmu, a tych którzy jeszcze nie czytali wywiadu z piosenkarką zapraszamy po najnowszą VIVĘ! Do kiosków.

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.