WIDEO VIVY!

Ewa Farna w obiektywie  VIVY! Takiej jej nie znaliście...

Zobacz kulisy sesji z artystką

Rafał Kowalski 4 listopada 2018 12:01

Ciepła sobota, Łazienki Królewskie w Warszawie… Setki spacerujących turystów, a w we wnętrzu Pałacu na Wyspie ona – Ewa Farna – bohaterka naszej najnowszej sesji okładkowej do magazynu VIVA! Artystka znakomicie radziła sobie podczas zaplanowanych na cały dzień zdjęć.

W związku z tym postanowiliśmy wykorzystać ogromny potencjał Ewy i poprosiliśmy ją, aby poza flirtowaniem z obiektywem Bartka Wieczorka, z wrodzonym dla siebie wdziękiem spojrzała też kilka razy z obiektyw naszej kamery. I właśnie tak powstało wideo, które stanowi kulisy wyjątkowej sesji zdjęciowej. Dla nas to ogromna pamiątka po tym szczególnym październikowym dniu, a dla Was… duża niespodzianka! Bo Ewy Farnej w takim wydaniu jeszcze nie widzieliście.

Zachęcamy do obejrzenia filmu, a tych którzy jeszcze nie czytali wywiadu z piosenkarką zapraszamy po najnowszą VIVĘ! Do kiosków.

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA KASPRZYK i MICHAŁ KOZERSKI: „potraktujmy ten wywiad jak mecz piłkarski”, proponuje aktorka. Kto w nim zwycięży? ŁUKASZ SIMLAT: dlaczego nie ma aktorskich marzeń i dlaczego... nie wyłącza telefonu. MAJA BOHOSIEWICZ założyła rodzinę, zbudowała własny biznes i została influencerką. Czy nie żałuje swoich wyborów? MICHAŁ WITKOWSKI: ceniony pisarz odsłania swój intymny świat i… zmienia image. NIEPOKONANA, czyli niezwykła historia Céline Dion.