Shiloh Jolie-Pitt, 18.11.2021
Fot. JC Olivera/Getty Images
VIVA! Tylko u nas

Kulisy metamorfozy Shiloh Jolie-Pitt. Za jej przemianą stoi inna sławna nastolatka!

Przyjaźnią się od wczesnego dzieciństwa!

Marta Nawacka 17 lipca 2022 15:02
Shiloh Jolie-Pitt, 18.11.2021
Fot. JC Olivera/Getty Images

O najstarszym biologicznym dziecku Angeliny Jolie i Brada Pitta zrobiło się głośno za sprawą eksperymentów z wizerunkiem. Shiloh Jolie-Pitt zdawała się długo szukać siebie oraz stylu, jaki ją wyraża. Po fazie „chłopczycy” zaskoczyła wszystkich, gdy zaczęła pojawiać się w bardziej kobiecych wydaniach. Okazuje się, że wpływ na jej metamorfozę miała... Suri Cruise, córka Katie Holmes i Toma Cruisa, z którą Shiloh od dziecka się przyjaźni.

Przyjaźń Shiloh Jolie-Pitt i Suri Cruise

Obie urodziły się jako córki sławnych i bogatych rodziców i może również dzięki temu tak dobrze się rozumieją. Shiloh Jolie-Pitt i Suri Cruise poznały się, jak były jeszcze bardzo małe. Ich mamy, Angelina Jolie i Katie Holmes, nie były ze sobą zbyt blisko, ale ze względu na swoje pociechy postanowiły utrzymywać kontakt. „Niewiele osób wie, że kiedy były naprawdę małe i mieszkały w Los Angeles, ich mamy poznały je ze sobą. Angelina i Katie nigdy nie były blisko, ale ze względu na córki utrzymywały kontakt. Poziom sławy, zanim zdążyły nawet zacząć mówić, sprawił, że uznały, że każda z nich będzie potrzebowała przyjaciela w tym samym wieku, który zrozumiałby, w jakich warunkach dorasta”, mówi informator New Idea.

Obie nastolatki mają 16 lat i powoli zaczynają wkraczać w dorosłość. Są więc w takim momencie życia, w którym wsparcie i zrozumienie bliskich jest niezmiernie ważne. Zarówno Shiloh, jak i Suri musiały od dziecka mierzyć się z dorastaniem w sławnej rodzinie. Dzięki rodzicom udało im się jednak wieść spokojne dzieciństwo z dala od błysku fleszy. Nastolatki, choć doskonale się rozumieją, to są zupełnie różne. Córka Brada Pitta i Angeliny Jolie większość życia mieszkała w Hollywood i można określić ją mianem typowej „kalifornijskiej dziewczyny”. „Jeździ na deskorolce i tańczy hiphop”, jak twierdzi źródło magazynu. „Suri ma obsesję na punkcie krawiectwa, odwiedza Guggenheima i uczęszcza na lekcje baletu. Shiloh i Suri to bardzo różne młode kobiety, ale ich przyjaźń trwa”, dodaje.

Czytaj też: Po uroczej dziewczynce nie ma śladu. Tak dziś wygląda Fabienne Wiśniewska

Shiloh Jolie-Pitt, 9.10.2019 rok

Shiloh Jolie-Pitt, premiera filmu
Fot. Jeff Spicer/Getty Images

Suri Cruise stoi za metamorfozą Shiloh Jolie-Pitt?

Shiloh Jolie-Pitt i Suri Cruise kilka lat temu wyprowadziły się z Hollywood i mieszkają w Nowym Jorku. Ich przyjaźń jednak dalej trwa: nastolatki utrzymują kontakt przez popularne komunikatory internetowe, takie jak What'sApp czy Snapchat. Informator magazynu New Idea donosi, że to właśnie córka Toma Cruise'a i Katie Holmes miała spory wpływ na metamorfozę Shiloh. Przypomnijmy, że jakiś czas temu głośno było o tym, że córka Angeliny Jolie i Brada Pitta nosiła męskie stylizacje, kazała sobie obciąć włosy i mówić do siebie męskim imieniem.

Nic więc dziwnego, że pojawienie się Shiloh Jolie-Pitt w bardziej kobiecych strojach zaskoczyło fanów. Za sprawą tej przemiany ma stać właśnie Suri Cruise, która regularnie podsyłała przyjaciółce zdjęcia inspiracji na jej nowy wizerunek. Najwyraźniej pomysły koleżanki spodobały się Shiloh, bo szybko zaczęła je wdrażać. „Pokazała wszystko stylistce matki, a ta od razu zaczęła działać. Suri ma dobry wpływ na Shiloh, a „efekty” ich przyjaźni mogliśmy podglądać na czerwonych dywanach, gdy Angelina promowała swój ostatni film. […] Córka Jolie wszystkie looki konsultowała z Suri”, dowiadujemy się z magazynu New Idea 

Zobacz także: Ewa Żmijewska i Shandy Casper: połączyła je serdeczna przyjaźń i pasja do muzyki. Miłość przyszła później 

Angelina Jolie z córkami: Shiloh i Zaharą, 24.10.2021

Angelina Jolie z córkami: Shiloh i Zaharą, 24.10.2021
Fot. Stefania D'Alessandro/Getty Images

Shiloh Jolie-Pitt, 27.10.2021 rok

Shiloh Jolie-Pitt, premiera filmu
Fot. Mike Marsland/WireImage

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA KASPRZYK i MICHAŁ KOZERSKI: „potraktujmy ten wywiad jak mecz piłkarski”, proponuje aktorka. Kto w nim zwycięży? ŁUKASZ SIMLAT: dlaczego nie ma aktorskich marzeń i dlaczego... nie wyłącza telefonu. MAJA BOHOSIEWICZ założyła rodzinę, zbudowała własny biznes i została influencerką. Czy nie żałuje swoich wyborów? MICHAŁ WITKOWSKI: ceniony pisarz odsłania swój intymny świat i… zmienia image. NIEPOKONANA, czyli niezwykła historia Céline Dion.