Mandaryna, Fabienne Wiśniewska
Fot. EastNews
Z ŻYCIA GWIAZD

Po uroczej dziewczynce nie ma śladu. Tak dziś wygląda Fabienne Wiśniewska

Córka Mandaryny i Michała Wiśniewskiego zdała niedawno maturę

Olga Figaszewska 17 lipca 2022 08:00
Mandaryna, Fabienne Wiśniewska
Fot. EastNews

Córka Marty Wiśniewskiej i Michała Wiśniewskiego w sierpniu będzie świętować 19. urodziny! Fabienne wyrosła na piękną i utalentowaną kobietę. Po zdanej maturze nastolatka szykuje się do kolejnego etapu edukacji. Ostatnio coraz częściej towarzyszy swojej mamie na różnego rodzaju wydarzeniach branżowych. W miniony piątek pojawiła się u boku Marty Wiśniewskiej na otwarciu showroomu. Na zdjęciach widać, że mama i córka bawiły się świetnie. 

Jak zmieniła się Fabienne? Po słodkiej dziewczynce nie ma już śladu.

Fabienne Wiśniewska skończyła 18 lat. Tak zmieniła się córka Mandaryny i Michała Wiśniewskiego

Fabienne Wiśniewska dorastała na oczach fanów Michała Wiśniewskiego i Mandaryny. Chociaż związek pary zakończył się 13 lat temu, dziś byli małżonkowie pozostają w poprawnych relacjach ze względu na swoje pociechy.

Dumni rodzice chętnie zamieszczają w sieci zdjęcia dzieci i chwalą się ich osiągnięciami. W jednym z wywiadów Marta Wiśniewska wyjawiła, że jej córka chciałaby związać swoją przyszłość z tańcem albo sztuką tatuażu. To dzięki niej córka nauczyła się odkrywać w sobie ogromne pokłady siły. „Siła. Jest bardzo wytrwałą osobą. Taniec. Zaraziła nas, mnie i Xaviera, swoją pasją. Odwaga, żeby mieć własne zdanie i je wyrażać”, mówiła nastolatka. Fabienne uczęszcza na warsztaty z rysunku. Marzy o dostaniu się na ASP na grafikę albo grafikę komputerową. Jakiś czasu temu dumny tata informował wszystkich, że jego córka ciężko pracuje, aby jesienią zostać studentką ASP.

Fabienne ma również plany, aby w przyszłości zamieszkać za granicą i tam studiować. 

Zobacz też: Michał Wiśniewski o ojcostwie: „Moje dzieci to moje największe przeboje

Fabienne Wiśniewska: jaka relacja łączy ją z mamą?

Nastolatkę łączy z rodzicami wyjątkowa więź, a zwłaszcza z mamą, która jest dla niej najlepszą przyjaciółką. To relacja oparta na zaufaniu, zrozumieniu i szczerości. „Jest jak najlepsza przyjaciółka. Wie o wszystkich moich sekretach. Ona też się dzieli z nami swoimi rozterkami, mówi o tym, kiedy jest jej źle. Zawsze mogę jej powiedzieć o wszystkim. Nigdy mnie nie ocenia”, mówi na łamach Plejady.pl.

Mama i córka opowiedziały również o swojej relacji w DDTVN. 

"Dlatego jesteśmy bardziej przyjaciółkami, ale to partnerska, zdrowa relacja. Wie, że jestem jej mamą i ma to gdzieś z tyłu głowy i nie może wszystkiego, ale mamy przyjemne relacje. Dużo o sobie wiemy, dużo rozmawiamy. Lubimy swoje towarzystwo", wyznała Marta Wiśniewska. 

W miniony piątek duet mamy i córki można było zobaczyć na otwarciu showroomu. Widać było, że obie czują się w swoim towarzystwie wyśmienicie. Nie zabrakło przytulania, uśmiechów i wygłupów.  

Zobacz też: Fabienne Wiśniewska szczerze o maturze. Córka lidera Ich Troje ma sprecyzowane plany na przyszłość

Marta Wiśniewska i Fabienne na otwarciu showroomu, lipiec 2022 r. 

Marta Wiśniewska Fabienne Wiśniewska jak dziś wygląda
Fot. Podlewski/AKPA
Marta Wiśniewska Fabienne Wiśniewska jak dziś wygląda
Fot. Podlewski/AKPA

SprawdźCórka Marty Wiśniewskiej i Michała Wiśniewskiego idzie w ich ślady?

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.