Mandaryna, Fabienne Wiśniewska
Fot. EastNews
O TYM SIĘ MÓWI

Po uroczej dziewczynce nie ma śladu. Tak dziś wygląda Fabienne Wiśniewska

Córka Mandaryny i Michała Wiśniewskiego skończyła 18 lat!

Olga Figaszewska 23 sierpnia 2021 15:15
Mandaryna, Fabienne Wiśniewska
Fot. EastNews

Córka Marty Wiśniewskiej i Michała Wiśniewskiego kilka dni temu obchodziła swoje 18. urodziny! Fabienne wyrosła na piękną i utalentowaną kobietę. W sieci pojawiły się zdjęcia i relacje z imprezy. Jak się zmieniła? Po słodkiej dziewczynce nie ma już śladu.

Fabienne Wiśniewska skończyła 18 lat. Tak zmieniła się córka Mandaryny i Michała Wiśniewskiego

Fabienne Wiśniewska dorastała na oczach fanów Michała Wiśniewskiego i Mandaryny. Chociaż związek pary zakończył się 13 lat temu, to byli małżonkowie wciąż pozostają w bardzo dobrych relacjach ze względu na swoje pociechy.

Dumni rodzice chętnie zamieszczają w sieci zdjęcia dzieci i chwalą się ich osiągnięciami. W jednym z wywiadów Marta Wiśniewska wyjawiła, że jej córka chciałaby związać swoją przyszłość z tańcem albo sztuką tatuażu. To dzięki niej córka nauczyła się odkrywać w sobie ogromne pokłady siły. „Siła. Jest bardzo wytrwałą osobą. Taniec. Zaraziła nas, mnie i Xaviera, swoją pasją. Odwaga, żeby mieć własne zdanie i je wyrażać”, mówiła nastolatka.  Fabienne uczęszcza na warsztaty z rysunku. Marzy o dostaniu się na ASP grafikę albo grafika komputerowa. Chciałaby w przyszłości zamieszkać za granicą i tam studiować. 

Fabienne łączy z rodzicami wyjątkowa więź, a zwłaszcza z mamą, która jest dla niej najlepszą przyjaciółką. To relacja oparta na zaufaniu, zrozumieniu i szczerości. „Jest jak najlepsza przyjaciółka. Wie o wszystkich moich sekretach. Ona też się dzieli z nami swoimi rozterkami, mówi o tym, kiedy jest jej źle. Zawsze mogę jej powiedzieć o wszystkim. Nigdy mnie nie ocenia”, mówi na łamach Plejady.pl.

Zobacz też: Fabienne Wiśniewska: „Patrzyli na mnie przez pryzmat rodziców. Pojawiały się wyzwiska pod moim adresem”

 

18. urodziny Fabienne Wiśniewskiej

Kilka dni temu Fabienne obchodziła osiemnaste urodziny. Córka Mandaryny i Michała Wiśniewskiego spędziła ten dzień z rodziną i przyjaciółmi. Było wiele radości i nie da się ukryć, że zabawa należała do tych udanych.

„Udanej niedzieli… Choć my jeszcze przeżywamy sobotę @fabbka @wisniv”, napisała pod wspólnym zdjęciem z pociechą Marta Wiśniewska. Relacja z imprezy pojawiła się także na profilu samej Fabienne. 18-latka podziękowała wszystkim za obecność i życzenia. „Na końcu widnieje zwieńczenie wczorajszego wieczoru. Plus dziekuje bardzo wszystkim”, dodała.

Fani także pospieszyli z życzeniami. „Sto lat Fabienne ! Abyś była zawsze uśmiechnięta! Idąc przez życie z pewnością siebie i myślą... Że jesteś wyjątkowa. Niech codzienność sprawia, że każdy dzień dla Ciebie będzie wyjątkowy i pełny radości i miłości otaczających Cię dobrych ludzi”, „Masz super rodzine, spelnienia marzen Fabka”, „Fajnie się na Was patrzy. Zazdroszczę Wam, że macie takie super relacje. Wszystkiego najlepszego dla Fabki. Aby w dorosłym życiu miała mało zmartwień. Buziaki dla Was”, czytamy.

Życzymy wszystkiego najlepszego! 

SprawdźMichał Wiśniewski snuje plany o szóstym dziecku. Artysta ma w związku z nim jedno marzenie

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.