Shiloh Jolie-Pitt, Angelina Jolie, 2019 rok
Fot. TIZIANA FABI/AFP/East News
O TYM JEST GŁOŚNO

Córka Angeliny Jolie i Brada Pitta wielokrotnie zmieniła styl. Powody metamorfozy Shiloh były szeroko komentowane

Dziś jej urodziny

Marta Nawacka 27 maja 2023 13:00
Shiloh Jolie-Pitt, Angelina Jolie, 2019 rok
Fot. TIZIANA FABI/AFP/East News

Wydawało się, że mają wszystko, by być szczęśliwi. Piękni, popularni, majętni. Ale związek Angeliny Jolie i Brada Pitta nie przetrwał próby czasu i aktorzy rozstali się w 2016 roku. Doczekali się jednak sześciorga dzieci: Maddoxa, Paxa, Zahary, Knoxa, Vivienne i Shiloh. Od kilku miesięcy głośno jest o tej ostatniej... Jeszcze niedawno mówiono, że nastolatka - która dziś kończy 17 lat - ma mnóstwo wątpliwości dotyczących siebie. Przez ostatni czas przeszła na naszych oczach prawdziwą metamorfozę.

Shiloh Jolie-Pitt – córka Angeliny Jolie i Brada Pitta zaczęła terapię hormonalną?

Wśród sześciorga dzieci aktorskiej pary szczególną uwagę mediów przykuwa 17-letnia Shiloh. Do tej pory dziewczynka wzbudzała spore zainteresowanie oraz kontrowersje swoim stylem: córka Angeliny Jolie i Brada Pitta stawiała na chłopięce stylizacje i określano ją mianem chłopczycy.

Media informowały, że w 2017 roku rozpoczęła terapię hormonalną, która była jej pierwszym krokiem w kierunku korekty płci. „Shiloh nigdy nie czuła się dziewczynką, dlatego w wieku 12 lat rozpoczęła terapię hormonalną, aby zmienić wygląd i czuć się dobrze w swoim ciele”, mówiła wówczas osoba bliska gwiazdorskiej parze na łamach portalu La Nacion.

W kwietniu 2018 roku Shiloh oficjalnie zmieniła imię. Podobno już w wieku trzech lat poprosiła bliskich, by zwracali się do niej imieniem John. „Lubi ubierać się jak chłopiec. Ona chce być chłopcem. Dlatego musieliśmy zrobić jej krótką fryzurę. Myśli, że jest jednym z braci”, wyznała kiedyś Angelina Jolie w wywiadzie dla Vanity Fair. Rodzice dziewczynki postanowili niczego jej nie narzucać, zostawić pełną swobodę i pozwolić być sobą oraz dokonywać własnych wyborów. I choć przez długi czas Shiloh widywano w chłopięcych strojach, w których doskonale ukrywała wszelkie oznaki kobiecości, to jakiś czas temu zaczęto widywać ją w nieco bardziej dziewczęcych stylizacjach. Ale nie na długo.

CZYTAJ TEŻ: Gdy miał 3 latka, zachorował na raka. Jak dzisiaj wygląda życie synka Michaela Bublé?

Angelina Jolie z dziećmi Shiloh, Vivienne, Zaharą i Knoxem, premiera filmu Maleficent: Mistress Of Evil, 30.09.2019
Fot. Gilbert Flores/Broadimage/Broad Image/East News

Angelina Jolie z dziećmi Shiloh, Vivienne, Zaharą i Knoxem, premiera filmu Maleficent: Mistress Of Evil, 30.09.2019

Shiloh Jolie-Pitt, angielska premiera filmu Maleficent: Mistress of Evil, 9.10.2019
Fot. Rex Features/East News

Shiloh Jolie-Pitt, angielska premiera filmu Maleficent: Mistress of Evil, 9.10.2019

Metamorfoza Shiloh Jolie-Pitt: co jest jej źródłem?

17-latkę coraz częściej możemy zobaczyć u boku mamy na czerwonych dywanach. Według informatora In Touch córka Angeliny Jolie i Brada Pitta bardzo to polubiła. „Shiloh cieszy się czasem spędzonym w świetle reflektorów i zainteresowania. To trochę przytłaczające, ale ma świetnego mentora w swojej mamie, która uczy ją, jak brać to wszystko na spokojnie”, dowiadujemy się.

Na premierze „Paper & Glue” pojawiła się w dżinsach i bluzie, jednak na spotkaniu w Londynie miała już na sobie sukienkę Diora! Jak donosiło wówczas In Touch, to właśnie Angelina Jolie podpowiada córce w kwestii doboru garderoby. Przy okazji rzymskiej premiery superprodukcji Marvela "Eternals", w której jedną z  głównych ról zagrała Angelina Jolie, Shiloh pokazała się w "małej czarnej" z domu mody Versace i kolorowych trampkach.

A jaki jest stosunek Brada Pitta do przebywania dzieci w świetle reflektorów? „Brad nie chce, żeby Shiloh tak szybko dorastała, ale jest dumny z tego, że widzi ją na czerwonych dywanach. To był dla Shiloh wzrost pewności. Jest bardzo szczęśliwy, widząc, jak wychodzi ona ze swojej skorupy. Oczywiście martwi się wpływem Hollywood na swoje dzieci, ale ufa instynktowi Angie”, tłumaczył informator In Touch. Według tego samego źródła wygląd Shiloh mógł być ściśle związany z premierą filmu, podczas której ona sama miała być w centrum zainteresowania. „Angelina miała zapisane w kontrakcie promowanie filmu w obecności dzieci. Zwrócono jej uwagę, że to Shiloh będzie w centrum zainteresowania, dlatego warto, by zwróciła na siebie uwagę przemianą”, dowiadujemy się z tego samego źródła.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Córka Agnieszki Pilaszewskiej poszła w ślady mamy. Tak wygląda Kornelia Maciejewska

Czy zmiana w wyglądzie córki Angeliny Jolie i Brada Pitta miała jeszcze inne powody? W 2020 roku magazyn OK! informował, że podobno Shiloh obiecała im zmianę swojego stylu na typowo dziewczęcy, jeśli ci się pogodzą.

„Mój przyjaciel jest jednym z dziennikarzy znanego magazynu. W redakcji zostali poinformowani, że Shiloh postawiła matce ultimatum: pozostanie dziewczyną, jeśli ta zawrze pokój z ojcem i wrócą do siebie. Teraz Jolie jest zajęta powrotem do Pitta i chce, aby jej córka pozostała dziewczyną”. Angelina Jolie i Brad Pitt nie zakończyli związku w zbyt przyjaznej atmosferze, a od czasu rozstania walczyli o opiekę nad dziećmi. Przemiana Shiloh to była dojrzała decyzja nastolatki, czy może walka o odzyskanie rodziny?

Shiloh Jolie-Pitt zgoliła włosy 

Obecnie internet zalała fala najnowszych zdjęć córki Angeliny Jolie i Brada Pitta, która postawiła na dużą metamorfozę fryzury. 17-latka ogoliła włosy na "jeża". Wielu internautów porównuje obecną stylizację Shiloh do zdjęć jej mamy z 1998 roku, kiedy to Angelina Jolie obcięła włosy do roli w filmie "Gia". 

Przemierzając ulice Los Angeles 17-latka ubrana w szeroką bluzę wydawała się być pewna siebie i zadowolona.

Shiloh Jolie-Pitt, styczeń 2023

Niedawno Shiloh podbiła serca internautów, gdy zaprezentowała swoje taneczne umiejętności. Widać, że stawia na samorozwój. Cały czas poznaje siebie oraz swoje pasje. My trzymamy za nią kciuki oraz życzymy wszystkiego, co najlepsze! 

ZOBACZ TEŻ: Łączy je coś wyjątkowego. Poznaj historię niezwykłej więzi Lucyny Malec z córką Zosią

Shiloh Jolie-Pitt  metamorfoza jak dziś wygląda
Fot. Backgrid/East News
Shiloh Jolie-Pitt w nowej fryzurze, grudzień, 2022 r. 

Angelina Jolie z córkami Zaharą i Shiloh, Rome Film Festival 2021, 24.10.2021
Fot. TIZIANA FABI/AFP/East News

Angelina Jolie z córkami Zaharą i Shiloh, Rome Film Festival 2021, 24.10.2021

Angelina Jolie z dziećmi Shiloh i Paxem, premiera filmu Paper and Glue, 18.11.2021, Los Angeles
Fot. Admedia, Inc/Sipa USA/East News

Angelina Jolie z dziećmi Shiloh i Paxem, premiera filmu Paper and Glue, 18.11.2021, Los Angeles

Angelina Jolie z dziećmi Shiloh, Zaharą, Vivienne, Maddoxem i Knoxem, angielska premiera filmu
Fot. Invision/Invision/East News

Angelina Jolie z dziećmi Shiloh, Zaharą, Vivienne, Maddoxem i Knoxem, angielska premiera filmu "Eternals", 27.10.2021, Londyn

Shiloh Jolie-Pitt na zakupach z Angeliną Jolie, Los Angeles, 04.03.2022 rok
Fot. Backgrid/East News

Shiloh Jolie-Pitt na zakupach z Angeliną Jolie, Los Angeles, 04.03.2022 rok 

Angelina Jolie i Shiloh Jolie-Pitt na zakupach, Hollywood, 11.03.2022 rok
Fot. Backgrid/East News

Angelina Jolie i Shiloh Jolie-Pitt na zakupach, Hollywood, 11.03.2022 rok
Fot. Backgrid/East News

Angelina Jolie i Shiloh Jolie-Pitt na zakupach, Hollywood, 11.03.2022 rok

Wideo

Maciej Musiał zadzwonił do Dagmary Kaźmierskiej z przeprosinami. Wcześniej zamieścił w sieci niestosowny komentarz

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER w poruszającej rozmowie wyznaje: „Szukam swojego szczęścia w miłości, w życiu, na świecie…”. GOŁDA TENCER: „Ludzie młodzi nie znają historii. Patrzą do przodu (…). A ja robię wszystko, by ocalić pamięć”, mówi. JAN HOLOUBEK i KASPER BAJON: reżyser i scenarzysta. Czego nie nakręcą, staje się hitem. A jak wyglądają ich relacje poza planem filmowym? MONIKA MILLER od lat zmaga się z depresją i chorobą dwubiegunową, ale teraz za sprawą miłości pierwszy raz w życiu jest szczęśliwa.