Shiloh Jolie-Pitt, Angelina Jolie, 2019 rok
Fot. TIZIANA FABI/AFP/East News
O TYM JEST GŁOŚNO

Córka Angeliny Jolie i Brada Pitta zmieniła styl oraz rozwija swoje pasje! Co jest powodem metamorfozy Shiloh?

Do niedawna mówiono, że 16-latka chce być chłopcem...

Marta Nawacka 25 września 2022 17:06
Shiloh Jolie-Pitt, Angelina Jolie, 2019 rok
Fot. TIZIANA FABI/AFP/East News

Wydawało się, że mają wszystko, by być szczęśliwi. Piękni, popularni, majętni. Ale związek Angeliny Jolie i Brada Pitta nie przetrwał próby czasu i aktorzy rozstali się w 2016 roku. Doczekali się jednak sześciorga dzieci: Maddoxa, Paxa, Zahary, Knoxa, Vivienne i Shiloh. Od kilku miesięcy głośno jest o tej ostatniej... Jeszcze niedawno mówiono, że nastolatka czuje się chłopcem. Zaprezentowała również swoje taneczne umiejętności, dzięki którym od razu podbiła serca fanów! Przez ten czas przeszła na naszych oczach prawdziwą metamorfozę. Najnowsze zdjęcia są na to najlepszym dowodem!

Shiloh Jolie-Pitt – córka Angeliny Jolie i Brada Pitta chciała zmienić płeć

Wśród sześciorga dzieci aktorskiej pary szczególną uwagę mediów przykuwa 16-letnia Shiloh. Do tej pory dziewczynka wzbudzała spore zainteresowanie oraz kontrowersje swoim stylem: córka Angeliny Jolie i Brada Pitta stawiała na chłopięce stylizacje i określano ją mianem chłopczycy. Shiloh Jolie-Pitt ścięła włosy na krótko, a widząc ją na ulicy trudno było rozpoznać w niej dziewczynkę. Media informowały, że w 2017 roku rozpoczęła terapię hormonalną, która była jej pierwszym krokiem w kierunku korekty płci. „Shiloh nigdy nie czuła się dziewczynką, dlatego w wieku 12 lat rozpoczęła terapię hormonalną, aby zmienić wygląd i czuć się dobrze w swoim ciele”, mówiła wówczas osoba bliska gwiazdorskiej parze na łamach portalu La Nacion.

W kwietniu 2018 roku Shiloh oficjalnie zmieniła imię. Podobno już w wieku trzech lat poprosiła bliskich, by zwracali się do niej imieniem John. „Lubi ubierać się jak chłopiec. Ona chce być chłopcem. Dlatego musieliśmy zrobić jej krótką fryzurę. Myśli, że jest jednym z braci”, wyznała kiedyś Angelina Jolie w wywiadzie dla Vanity Fair. Rodzice dziewczynki postanowili niczego jej nie narzucać, zostawić pełną swobodę i pozwolić być sobą oraz dokonywać własnych wyborów. I choć przez długi czas Shiloh widywano w chłopięcych strojach, w których doskonale ukrywała wszelkie oznaki kobiecości, to jakiś czas temu zaczęto widywać ją w nieco bardziej dziewczęcych stylizacjach.

CZYTAJ TEŻ: Maciej Musiał otrzymał list od Franciszka Pieczki. Niestety, nie zdążył na niego odpowiedzieć...

Angelina Jolie z dziećmi Shiloh, Vivienne, Zaharą i Knoxem, premiera filmu Maleficent: Mistress Of Evil, 30.09.2019
Fot. Gilbert Flores/Broadimage/Broad Image/East News

Angelina Jolie z dziećmi Shiloh, Vivienne, Zaharą i Knoxem, premiera filmu Maleficent: Mistress Of Evil, 30.09.2019

Shiloh Jolie-Pitt, angielska premiera filmu Maleficent: Mistress of Evil, 9.10.2019
Fot. Rex Features/East News

Shiloh Jolie-Pitt, angielska premiera filmu Maleficent: Mistress of Evil, 9.10.2019

Co jest przyczyną metamorfozy Shiloh Jolie-Pitt?

Ostatnio 16-latkę coraz częściej możemy zobaczyć u boku mamy na czerwonych dywanach. Według informatora In Touch, córka Angeliny Jolie i Brada Pitta bardzo to polubiła. „Shiloh cieszy się czasem spędzonym w świetle reflektorów i zainteresowania. To trochę przytłaczające, ale ma świetnego mentora w swojej mamie, która uczy ją, jak brać to wszystko na spokojnie”, dowiadujemy się. Gołym okiem widać, że styl ubierania młodej kobiety się zmienia, a Shiloh powoli odchodzi od wizerunku chłopczycy. Na premierze „Paper & Glue” pojawiła się w dżinsach i bluzie, jednak na spotkaniu w Londynie miała już na sobie sukienkę Diora! Jak donosiło wówczas In Touch, to właśnie Angelina Jolie podpowiada córce w kwestii doboru garderoby.

A jaki jest stosunek Brada Pitta do przebywania dzieci w świetle reflektorów? „Brad nie chce, żeby Shiloh tak szybko dorastała, ale jest dumny z tego, że widzi ją na czerwonych dywanach. To był dla Shiloh wzrost pewności. Jest bardzo szczęśliwy, widząc, jak wychodzi ona ze swojej skorupy. Oczywiście martwi się wpływem Hollywood na swoje dzieci, ale ufa instynktowi Angie”, tłumaczył informator In Touch. Według tego samego źródła wygląd Shiloh mógł być ściśle związany z premierą filmu, podczas której ona sama miała być w centrum zainteresowania. „Angelina miała zapisane w kontrakcie promowanie filmu w obecności dzieci. Zwrócono jej uwagę, że to Shiloh będzie w centrum zainteresowania, dlatego warto, by zwróciła na siebie uwagę przemianą”, dowiadujemy się z tego samego źródła.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: „Szansa na sukces. Eurowizja Junior 2022". Laura Bączkiewicz została reprezentantką Polski!

Czy zmiana w wyglądzie córki Angeliny Jolie i Brada Pitta to rzeczywiście inicjatywa dziewczynki i eksperymentowanie w celu odnalezienia siebie, czy tylko zabieg marketingowy? W 2020 roku magazyn OK! informował, że wpływ na decyzję nastolatki mogło mieć rozstanie rodziców. Podobno Shiloh obiecała im zmianę swojego stylu na typowo dziewczęcy, jeśli ci się pogodzą.

„Mój przyjaciel jest jednym z dziennikarzy znanego magazynu. W redakcji zostali poinformowani, że Shiloh postawiła matce ultimatum: pozostanie dziewczyną, jeśli ta zawrze pokój z ojcem i wrócą do siebie. Teraz Jolie jest zajęta powrotem do Pitta i chce, aby jej córka pozostała dziewczyną”. Angelina Jolie i Brad Pitt nie zakończyli związku w zbyt przyjaznej atmosferze, a od czasu rozstania walczyli o opiekę nad dziećmi. Przemiana Shiloh to dojrzała decyzja nastolatki, czy może walka o odzyskanie rodziny?

Kilka miesięcy temu została sfotografowana przez paparazzi, kiedy robiła zakupy ze sławną mamą. Na zdjęciach wykonanych 11. marca miała na sobie modnie rozdarte na kolanach dżinsy i białą bluzę z podwiniętymi rękawami. Całość wieńczyły tenisówki. Wydaje się, że Shiloh jest obecnie szczęśliwa jak nigdy! 

Niedawno Shiloh podbiła serca internautów, gdy zaprezentowała swoje taneczne umiejętności. Widać, że stawia na samorozwój. Cały czas poznaje siebie oraz swoje pasje. My trzymamy za nią kciuki oraz życzymy wszystkiego co najlepsze! 

ZOBACZ TEŻ: Próba uduszenia matki, załamanie nerwowe, uzależnienie i myśli samobójcze. Jak wygląda życie Heather Locklear?

Angelina Jolie z córkami Zaharą i Shiloh, Rome Film Festival 2021, 24.10.2021
Fot. TIZIANA FABI/AFP/East News

Angelina Jolie z córkami Zaharą i Shiloh, Rome Film Festival 2021, 24.10.2021

Angelina Jolie z dziećmi Shiloh i Paxem, premiera filmu Paper and Glue, 18.11.2021, Los Angeles
Fot. Admedia, Inc/Sipa USA/East News

Angelina Jolie z dziećmi Shiloh i Paxem, premiera filmu Paper and Glue, 18.11.2021, Los Angeles

Angelina Jolie z dziećmi Shiloh, Zaharą, Vivienne, Maddoxem i Knoxem, angielska premiera filmu
Fot. Invision/Invision/East News

Angelina Jolie z dziećmi Shiloh, Zaharą, Vivienne, Maddoxem i Knoxem, angielska premiera filmu "Eternals", 27.10.2021, Londyn

Shiloh Jolie-Pitt na zakupach z Angeliną Jolie, Los Angeles, 04.03.2022 rok
Fot. Backgrid/East News

Shiloh Jolie-Pitt na zakupach z Angeliną Jolie, Los Angeles, 04.03.2022 rok 

Angelina Jolie i Shiloh Jolie-Pitt na zakupach, Hollywood, 11.03.2022 rok
Fot. Backgrid/East News

Angelina Jolie i Shiloh Jolie-Pitt na zakupach, Hollywood, 11.03.2022 rok
Fot. Backgrid/East News

Angelina Jolie i Shiloh Jolie-Pitt na zakupach, Hollywood, 11.03.2022 rok

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?