Ameryka Express
Fot. materiały prasowe
O TYM SIĘ MÓWI

Znamy zwycięzców programu Ameryka Express 2!

To prawdziwe zaskoczenie!

Redakcja VIVA! 27 maja 2020 22:51
Ameryka Express
Fot. materiały prasowe

Za nami ostatni odcinek drugiej edycji hitowego programu TVN – Ameryka Express. O miejsce w finale walczyły trzy pary Karolina Pisarek i Marta Gajewska-Komorowska, Paweł Deląg z synem Pawłem Delągiem Juniorem oraz Grzegorz i Rafał Collinsowie. Tylko dwie z nich weszły do ostatniego etapu wyścigu. Komu udało się sięgnąć po nagrodę? Nie mieli łatwego zadania! Sprawdźcie!

Zwycięzcy Ameryka Express 2 

Przedfinałową misję w Kolumbii z sukcesem ukończyły dwie pary: Karolina Pisarek i Marta Gajewska-Komorowska, a także Grzegorz i Rafał Collinsowie. I to oni walczyli o główną nagrodę. Co ich czekało? 

Pierwsze zadanie ostatniego dnia wyścigu „Ameryka Express” polegało na zebraniu pięciu składników niezbędnych do wykonania tradycyjnego dla Ameryki Południowej dania o nazwie arepa (placka kukurydzianego z jajkiem). Po wykonaniu kolumbijskich bułeczek pary musiały odnaleźć hasło, dzięki któremu uda im się wsiąść do motorówek i popłynąć w kierunku kolejnej misji. 

Łodzie dowiozły uczestników na karaibską plażę, gdzie czekało na nich zadanie sprawnościowe. Po jego ukończeniu uczestnicy znaleźli się w środku miasta, gdzie musieli błyskawicznie przeistoczyć się w sprzedawców lodów, przejść się z koszem owoców na głowie i odnaleźć klucz do apartamentu, gdzie ukryto ostatni Amulet. Zdobyli go bracia Collins. 

Od tej pory nie było łatwo. Szalona gonitwa po zakorkowanej Cartagenie w poszukiwaniu kolejnych wskazówek dotyczących lokalizacji mety była wyczerpującym fizycznie i psychicznie zadaniem. 

Wyścig po główną nagrodę wygrały Karolina Pisarek i Marta Gajewska-Komorowska

Gratulujemy! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Brawa, brawa, brawa dla modelek 👏👏👏 #amerykaexpress #finał #tvn #player

Post udostępniony przez amerykaexpresstvn (@amerykaexpress.tvn)

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARYLA RODOWICZ o poczuciu zawodowego niedocenienia, związkach – tych „gorszych, lepszych, bardziej udanych” i swoim azylu. KAROLINA GILON I MATEUSZ ŚWIERCZYŃSKI: ona pojechała do pracy na planie telewizyjnego show, on miał przeżyć przygodę życia jako uczestnik programu… MAREK TORZEWSKI mówi: „W miłości, która niejedno ma imię, są dwa kolory. Albo biel, albo czerń. A ja mam tę biel, a to wielkie szczęście…”.