Meghan Markle
Fot. Vanity Fair Instagram
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Usunęła się w cień, teraz udzieli pierwszego wywiadu. Księżna Meghan znów w ogniu krytyki!

Dlaczego żona Harry'ego znów wzbudza kontronwersje?

Gabriela Czernecka 20 kwietnia 2020 11:55
Meghan Markle
Fot. Vanity Fair Instagram

Odkąd księżna Meghan i książę Harry opuścili brytyjską rodzinę królewską i zamieszkali w Los Angeles, nieustannie pojawiają się doniesienia na ich temat. Choć małżeństwo zrezygnowało z pełnienia królewskich funkcji, by wieść nieco bardziej prywatne życie, to wygląda na to, że w tej kwestii nie najlepiej sobie radzą. Wszyscy zastanawiają się, jak małżeństwo odnajduje się w nowej sytuacji. Początkowo oboje mierzyli się z wieloma trudnościami - Harry czuł się w LA samotny, a Meghan straciła dobry kontakt z matką - ale wygląda na to, że para powoli układa sobie życie w nowej rzeczywistości. Zdecydowanie da się zauważyć, że kariera Meghan znów nabiera tempa. Była aktorka udzieli pierwszego wywiadu od czasu Megxitu. O czym opowie? Sprawdzamy!

Księżna Meghan udzieli pierwszego wywiadu

Gdy tylko książęca para Sussex podjęła decyzję o rezygnacji z królewskich obowiązków, spodziewano się, że Meghan będzie chciała powrócić do świata filmu. Nie trzeba było długo czekać. Księżna szybko zaangażowała się w pracę nad najnowszą produkcją Disneya, co jak dobrze pamiętamy, zasługa księcia Harry'ego, który na premierze filmu Król Lew wspomniał dyrektorowi Disneya, Bobowi Igerowi, o wielkim talencie lektorskim swojej żony. I tak księżna użyczyła głosu pod jedną z postaci w filmie Elephant, którego premiera odbyła się na początku kwietnia na platformie streamingowej Disney +.  

Wpadka Meghan Markle w Kanadzie
Fot. East News

Powrót Meghan do świata filmu nie wszystkim przypadł jednak do gustu. Małżeństwo Sussex wciąż nie cieszy się zbytnią sympatią Brytyjczyków. Według ankiety przeprowadzonej przez Newsweek, 20% badanych stwierdziło, że wizerunek Markle w ich oczach się poprawił, ale aż 36% orzekło, że ma o niej obecnie jeszcze gorsze zdanie. Mimo to według aż 54% badanych Sussexowie nie powinni wracać do swoich książęcych obowiązków. Nic dziwnego, że para teraz usilnie próbuje odbudować swoje dobre imię. 

Zaangażowali się m.in. w realną pomoc potrzebującym. Dołączyli do akcji Project Angel Food, podczas której wolontariusze rozwożą jedzenie i niezbędne do życia artykuły seniorom oraz osobom szczególnie narażonym na koronawirusa. Udostępniono nagrania z monitoringu, na których widzimy, że małżeństwo pojawia się w miejscach publicznych w maseczkach ochronnych, stosując się do zaleceń ochrony zdrowia. To jednak nie wszystko. Teraz Meghan zamierza udzielić pierwszego telewizyjnego wywiadu od czasu Megxitu.

Meghan Markle, księżna Meghan
Fot. Getty Images

Meghan i Harry piszą do tabloidów

Choć większość liczyła na to, że księżna opowie o tym, jak wygląda obecnie jej życie, to niestety nie to będzie tematem jej wywiadu. Meghan pojawi się w ABC i opowie o pracy nad najnowszym filmem w programie Good Morning America. Według zapowiedzi talk-show, Meghan będzie gościem specjalnym w programie. Czy dziennikarzom uda się dowiedzieć, jak dziś wygląda życie księżnej? Najprawdopodobniej nie, bowiem Meghan i Harry planują teraz bardzo dokładnie nadzorować wszelkie publikacje na ich temat. Małżeństwo wysłało niedawno list do czterech znanych brytyjskich tabloidów: The Sun, The Daily Mail, The Mirror i The Express, w którym zapowiedziało koniec jakiejkolwiek współpracy z nimi. Sussexowie nie będą udzielać im wywiadów ani komentować treści na swój temat, jakie ukażą się na łamach tych czterech magazynów. Para podjęła taką decyzję w wyniku licznych nieprawdziwych publikacji na ich temat. Małżeństwo twierdzi, że wymienione wyżej magazyny publikowały nieprawdziwe informacje, szkodząc ich wizerunkowi. To jednak nie znaczy, że nigdy nie będą rozmawiać z mediami. Para nie wyklucza współpracy z dziennikarzami, ale nie chcą mieć nic wspólnego z tymi tytułami. Wygląda na to, że stawiają twarde warunki. Pozostaje nam bacznie obserwować ich dalszą działalność.... 

Zobacz recepturę
Fot. Getty Images

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?