Harry i Meghan rezygnują z królewskiego życia
Fot. Getty Images
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Czarne chmury nad księżną Meghan i księciem Harrym. Para nie najlepiej znosi ten czas...

On czuje się samotny, ona nie ma kontaktu z matką...

Gabriela Czernecka 6 kwietnia 2020 17:45
Harry i Meghan rezygnują z królewskiego życia
Fot. Getty Images

Przeprowadzając się do Stanów Zjednoczonych księżna Meghan i książę Harry nie przypuszczali, że właśnie tak będzie wyglądać ich życie. Wyprowadzka z Wielkiej Brytanii zbiegła się w czasie z ogłoszeniem pandemii koronawirusa i prośbą władz o pozostanie w domach. Wygląda na to, że książęca para Sussex nie najlepiej znosi rozłąkę z najbliższymi… 

Nowe życie księżnej Meghan i księcia Harry'ego w Los Angeles

Gdy księżna Meghan i książę Harry zdecydowali się na przeprowadzkę z Londynu do Toronto, brytyjskie media zastanawiały się, jak wnuk królowej zniesie rozłąkę z rodziną, przyjaciółmi i dotychczasowym luksusowym życiem. Niektóre media spekulowały, że Kanada, która oficjalnie wciąż pozostaje pod władaniem Elżbiety II, okaże się dla księcia świetnym rozwiązaniem. Odległość od Londynu da mu chwilę wytchnienia od ciągłej nagonki prasy, ale książę wciąż będzie mógł pozostawać w bliskim kontakcie z Windsorami. Okazało się jednak, że Kanada była dla książęcej pary tylko przystankiem do USA. Małżeństwo przeprowadziło się do Kalifornii tuż przed wybuchem pandemii.

Niestety książę czuje się w Los Angeles bardzo osamotniony. Jak podaje brytyjski Daily Star: „Podczas gdy cały świat używa aplikacji Zoom czy Whatsapp, aby rozmawiać z członkami rodziny, on jest ze swoją rodziną rozdzielony. On nie ma w Los Angeles przyjaciół, a ona ma. Ona (Meghan) ma matkę, Dorię, ma bliskich i tak naprawdę czuła się obco na Wyspach. Tymczasem Harry zostawił tam wszystkich, którzy go wspierali po śmierci matki - brata i przyjaciół”, czytamy w magazynie. 

Wiadomo jednak, że w związku z panującą pandemią koronawirusa Meghan już od kilku tygodni nie miała okazji zobaczyć się z mamą. Choć Doria Ragland mieszka zaledwie 16 km od córki, obie starają się zachować wszelkie środki bezpieczeństwa i nie spotykają się. A przecież obecność matki była jednym z powodów, który zachęcił parę do przeprowadzki. „Meghan jest kompletnie załamana. Jako że Doria znajduje się w grupie ryzyka, musi zachować wszelkie środki ostrożności, a Meghan i Harry ściśle przestrzegają wszystkich formalnych wytycznych dotyczących koronawirusa. Prawie codziennie używają WhatsAppa i FaceTime'a, ale oczywiście to nie to samo”, podaje The Sun.

Wygląda na to, że para nie najlepiej znosi ten czas. Nic dziwnego, że niedzielne przemówienie królowej zawierało ukryty przekaz właśnie dla nich. Małżeństwo może liczyć na wsparcie monarchini, która powiedziała wprost, by wszyscy (również Harry i Meghan) zachowali teraz rozsądek, pozostali w domach, a przecież już niebawem zwyciężymy walkę z koronawirusem i „Wszyscy znów się zobaczymy”.  

Księżna Meghan, książę Harry
Fot. East News

Meghan Markle, księżna Meghan, książę Harry
Fot. Getty Images

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!