księżna Meghan, księżna Kate
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Księżna Meghan odcina się od Kate! Ta decyzja to cios dla żony Williama

O końcu konfliktu nie może być mowy!

Konrad Szczęsny 17 marca 2019 20:39
księżna Meghan, księżna Kate
Fot. East News

Działanie z premedytacją czy nagląca potrzeba? Wydawało się, że w ostatnim czasie stosunki księżnych Meghan i Kate uległy ociepleniu, czego dowodem miały być m.in. zdjęcia z oficjalnych wyjść. Niestety, wiele wskazuje na to, że to jedynie gra pozorów na potrzeby mediów i wzajemna niechęć wobec siebie jest po prostu przykrą codziennością na brytyjskim dworze...

Księżna Meghan wynajęła własny sztab specjalistów od wizerunku i PR

Okazuje się, że jednym z następstw domniemanego konfliktu jest wynajęcie przez żonę księcia Harry'ego własnego sztabu specjalistów do spraw wizerunku i PR. Jak podaje magazyn Times, od tej pory biura prasowe obu księżnych mają funkcjonować oddzielnie, co pałac tłumaczy faktem wyprowadzki Meghan wraz z mężem z pałacu Kensington. Jednak to, że zupełnie inne osoby będą zajmowały się wizerunkiem obu pań, nie w smak jest żonie księcia Williama. Zarzuca ona byłej aktorce zbytnią rozrzutność!

„Podobno księżna Kate nie potrafi zrozumieć jak lekką rękę do pieniędzy ma Meghan, która zażyczyła sobie własnego sztabu pr-owców niczym gwiazda z Hollywood”, twierdzi źródło brytyjskiej gazety.

Konflikt Kate i Meghan to skazana na wizerunku brytyjskiej monarchii

Faktem jest, że w ostatnim czasie profil Kensington Royal na Instagramie, który dokumentuje życie obu księżnych oraz ich małżonków zarówno w sferze publicznej, jak i prywatnej, w ciągu zaledwie miesiąca przestało obserwować ponad 150 tysięcy osób, co jest wynikiem co najmniej niepokojącym. Tym bardziej, że byli to głównie mieszkańcy Wielkiej Brytanii oraz Irlandii północnej, czyli przedstawiciele zjednoczonego królestwa.

To oczywisty znak, że konflikt, o którym od kilku miesięcy rozpisują się media, położył się cieniem na postrzeganiu członków rodziny królewskiej przez opinię publiczną.

Nie ma zatem wątpliwości, że zwiększenie zasobów osób, które zajmą się PRem obu pań, może jedynie przynieść korzyści monarchii...  

księżna Meghan, księżna Kate
Fot. East News

Księżna Meghan, księżna Kate
Fot. East News

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Ciąża Małgosi to ukoronowanie tego, o co walczyliśmy”, mówi RADOSŁAW MAJDAN i nie ukrywa, że z powodu epidemii on i jego żona są pełni obaw. LESZEK MILLER z wnuczką MONIKĄ o tym, jak dziś wygląda ich życie po bolesnej stracie syna i ojca. Legendarny aktor WITOLD SADOWY niedawno skończył sto lat i zdobył się na niezwykle szczere wyznanie. „Widziałam, jak czai się śmierć” – ELISABETH REVOL wspomina ostatnie chwile z TOMKIEM MACKIEWICZEM podczas wspinaczki na Nanga Parbat.