królowa Elżbieta II podczas wizyty Donalda Trumpa
Fot. East News
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Księżna Meghan nie spotka się z Donaldem Trumpem w czasie jego wizyty w Wielkiej Brytanii

„Jest po prostu jeden ważny powód...”

Weronika Kostyra 30 maja 2019 09:51
królowa Elżbieta II podczas wizyty Donalda Trumpa
Fot. East News

Mimo że księżna Meghan jest najsłynniejszą Amerykanką na Wyspach Brytyjskich, nie spotka się osobiście z prezydentem Donaldem Trumpem w czasie jego wizyty. Prezydent Stanów Zjednoczonych za kilka dni odwiedzi Wielką Brytanię, gdzie spotka się z królową Elżbietą II i innymi członkami rodziny królewskiej, nie będzie jednak wśród nich Meghan. Dlaczego?

Księżna Meghan nie spotka się z prezydentem USA

Księżna Meghan nie dołączy do swojego męża i reszty rodziny podczas spotkania z Donaldem Trumpem i jego małżonką Melanią. Zamiast niej w poniedziałkowym spotkaniu wezmą udział królowa Elżbieta, książę Karol księżna Camilla. Podczas lunchu mają do nich dołączyć także książę William i księżna Kate oraz książę Harry solo. Następnie razem zobaczą wystawę Galerii Obrazów. Zaprezentowane zostaną eksponaty z Królewskiej Kolekcji ważne dla historii Stanów Zjednoczonych.

Oficjalną przyczyną jest fakt, że zaledwie kilka tygodni temu po raz pierwszy została mamą. Opieka nad Archim jest dla niej teraz najważniejsza i nie czuje się jeszcze gotowa na publiczne wyjścia. Ekspertka ds. rodziny królewskiej, Victoria Arbiter, powiedziała w rozmowie z Inside Edition, że księżna Meghan nadal jest na urlopie macierzyńskim. „Meghan nie unika Donalda Trumpa, jest po prostu jeden ważny powód: jest na urlopie macierzyńskim. Kiedy państwo Trumpowie przyjadą do Londynu, Archie skończy miesiąc”, wytłumaczyła.

Plotki o tym, że Meghan specjalnie nie chce spotkać się z prezydentem, pojawiły się, kiedy przypomniano jej wypowiedź z 2016 roku. Aktorka nazwałą wtedy prezydenta „mizoginem dzielącym ludzi i siejącym ferment”. 

księżna Meghan, Meghan Markle
Fot. East News

Donald Trump upokorzył krolową Elżbietę II i zaliczył trzy wpadki
Fot. East News

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!