Książę Harry złapał księżną Meghan za pupę, wsiadając do samolotu, gdy opuszczali Australię
Fot. Media-Mode / SplashNews.com/East News
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Meghan i Harry są w niebezpieczeństwie? Ich dom jest na celowniku siatki bandytów!

„Meghan ma niesamowitą paranoję i napady paniki”

Weronika Kostyra 31 stycznia 2019 09:58
Książę Harry złapał księżną Meghan za pupę, wsiadając do samolotu, gdy opuszczali Australię
Fot. Media-Mode / SplashNews.com/East News

Od dłuższego czasu wiadomo, że Meghan i Harry mają zamiar przeprowadzić się do Frogmore Cottage, miejsca, w którym odbywało się ich weselne przyjęcie i poślubna sesja zdjęciowa. To posiadłość oddalona od Londynu o około 30 kilometrów. Kiedy para książęca ogłosiła, że wyprowadza się z pałacu Kensington plotkowano, że wszystko przez konflikt Meghan z księżną Kate i księciem Williamem. Teraz wiemy już, że przyszli rodzice marzą po prostu o prywatności. Jednak zanim ich marzenie się spełni, Frogmore Cottage poddawane jest gruntowemu remontowi. Na okres przejściowy para wynajęła dom. Niestety okazuje się, że nie może dłużej w nim mieszkać. Okazuje się, że czyha tam na nich niebezpieczeństwo.

Meghan i Harry są w niebezpieczeństwie?

Meghan i Harry wynajęli luksusową willę, która spełnia ich wszystkie wymagania. Pomógł im w tym agent nieruchomości. Myśleli, że przeniosą się do niej na początku lutego i tam w spokoju poczekają na przeprowadzkę do domu marzeń. Niestety mimo poniesionych kosztów nie mogą w niej zamieszkać przez względy bezpieczeństwa. Okazało się, że posiadłość została odnaleziona przez bandytów. W okolice grasuje podobno siatka bezwzględnych włamywaczy, którzy okradają luksusowe domy położone na odludziu.

„Meghan i Harry będą płacić ponad 15 tysięcy miesięcznie za pusty dom, bo w ostatniej chwili zrezygnowali z wyprowadzki. Wszystko przez to, że Meghan się boi. Doszło do naruszenia protokołu bezpieczeństwa. Podpisali umowę zbyt pochopnie, a teraz wszyscy wiedzą gdzie znajduje się to miejsce. Zatrudnienie dodatkowej ochrony byłoby zbyt kosztowne, więc teraz szukają dla siebie czegoś innego. Meghan ma niesamowitą paranoję i napady paniki. Kazała nawet stworzyć we Frogmore Cottage bezpieczny schowek, w którym może skryć się w przypadku napadu paniki”, wyjawia Radar Online.

Czy życie rodziny księcia Harry’ego jest naprawdę w tak dużym niebezpieczeństwie? 

Fot. East News

Księżna Meghan, Meghan Markle
Fot. Rex Features/East News

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?