księżna Kate, księżna Meghan, Książę William, książę Harry
Fot. gettyimages
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Księżna Kate prowadzi pamiętnik, który może poważnie zaszkodzić Meghan i Harry’emu...

Jak wiele ujawni?

Ksenia Krasko 23 września 2020 15:48
księżna Kate, księżna Meghan, Książę William, książę Harry
Fot. gettyimages

Zachodnie media nie ustają w publikowaniu nowych informacji o tym, co dzieje się w życiu członków brytyjskiej rodziny królewskiej. Jednym z najczęściej poruszanych tematów jest domniemany konflikt młodych royalsów – Kate i William podobno od dawna nie mogą porozumieć się z Meghan i Harrym, a wyprowadzka Sussexów do Stanów Zjednoczonych tylko pogłębiła problem. Jak donosi jeden z magazynów, księżna Kate prowadzi pamiętnik, w którym zapisuje nie tylko przyjemne chwile danego dnia... Jej zapiski mogą poważnie zaszkodzić Harry’emu i jego żonie.

Księżna Kate ostrzegła Harry’ego, że Meghan go okłamuje?

Sensacyjne doniesienia o zamiarach księżnej Kate pojawiły się w najnowszym numerze New Idea. Na okładce pokazano nawet zdjęcie kłócących się Kate i Harry’ego, a w oczy rzuca się tytuł „Meghan cię okłamuje!”. Co ciekawe, treść samego artykułu jest o czymś zupełnie innym.

Magazyn New Idea twierdzi, że Kate „nie może się pogodzić” z faktem, że książę Harry i księżna Meghan wyprowadzili się do Stanów Zjednoczonych. Podobno „chce podzielić się z Harrym swoimi przemyśleniami i ma nadzieję, że dzięki temu szwagier wróci do domu”. Chodzi o zapisane przez nią wspomnienia w prywatnym dzienniku, który zaczęła prowadzić, jak tylko dołączyła do rodziny królewskiej.

Tabloid sugeruje, że pamiętnik „jest jej formą terapii” i pomaga Kate „unikać publicznych konfliktów i kłótni z księżną Meghan”. Żona Williama jest bardzo dokładna, jeśli chodzi o prowadzenie dziennika i nie ukrywa żadnych szczegółów swojego życia, także tych związanych z trudną relacją z Harrym i Meghan. Jak twierdzi artykuł, właśnie dlatego „byłby to koszmar, gdyby ten pamiętnik się zgubił lub wpadł w niepowołane ręce”.

Fani rodziny królewskiej nie wierzą jednak doniesieniom tabloidu. O tym, że to jedynie wymyślona plotka, przekonuje także portal Gossip Cop i wskazuje, że nie jest to pierwszy raz, kiedy New Idea szuka taniej sensacji. A Wy, co myślicie na ten temat? Czy Kate może zaszkodzić Meghan i Harry’emu? 

Księżna Kate, książę Harry, New Idea okładka
Fot. Mat. prasowe

Księżna Kate, książę Harry
Fot. EMPICS Entertainment/EAST NEWS

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.