Olga Figaszewska 4 listopada 2017 14:30
1/7
Księżna Kate i książę William wybierają imię dla trzeciego dziecka
Copyright @East News
1/7

Sensacyjne doniesienia zagranicznych mediów! Magazyn Life & Style twierdzi, że księżna Kate spodziewa się bliźniąt i wkrótce ogłosi tę nowinę światu! 

 

Zobacz też: Ta informacja wywołała poruszenie wśród Brytyjczyków! Księżna Kate i jej siostra, Pippa Middleton urodzą tego samego dnia?!

 

Księżna Kate urodzi bliźniaki? 

Gdy Pałac Kensington ogłaszał we wrześniu szczęśliwą nowinę, chyba nikt nie spodziewał się aż takich rewelacji. Na początku przyszłego roku, książęca para powita na świecie nie jedno, a dwoje dzieci! I jeśli wierzyć najnowszym raportom, Kate spodziewa się bliźniaków. 

 

Zaufane źródło magazynu Life&Style dowiedziało się, że Kate i William byli w szoku. „Najbardziej zaskakuje fakt, że na świat przyjdą dziewczynki”, mówi informator. O podwójnej radości, jako pierwsze dowiedziały się mama Kate, Carole Middleton i Pippą Middleton. „Podekscytowana od razu zadzwoniła, by przekazać im wieści”, zdradziła osoba z otoczenia pary. Sam William przyznał wcześniej, że „fantastycznie jest mieć kochającą się rodzinę. Stawanie się matką (dla Kate) było tak satysfakcjonującym i wspaniałym doświadczeniem”. 

 

Zobacz też: „Para książęca daje zły przykład!” Kto sądzi, że Kate i William nie powinni mieć więcej dzieci?a także Kate Middleton podjęła decyzję w związku z porodem! Czy powróci do tradycji brytyjskiej monarchii? 

 

Nie wiadomo, jak rodzice planują nazwać bliźniaki. Wiadomo, że brytyjska rodzina królewska dysponuje listą imion dla dziewcząt, z której mogliby skorzystać. Podobno Kate i William biorą pod uwagę: Wiktorię, Alicję, Oliwię, Aleksandrę, a także Elżbietę. Księżna już zdążyła zaznaczyć, że nie ma zamiaru ubierać dziewczynek identycznie. Kate dała jasno do zrozumienia, że chciałaby, aby jej córki „mogły rozwijać swoje osobowości". Dumni rodzice już zaczęli przygotowywać się na przybycie najmłodszych pociech. „Bliźniaki będą spać w osobnych sypialniach lecz będą dzielić pokój zabaw z Georgem i Charlotte”, dodaje informator. Kate jest bardzo przejęta rolą matki i chce zajmować się sama 4 dzieci. Jednak książę nie popiera pomysłu żony. „William uważa, że Kate myśli nierealistycznie i próbuje przekonać ją aby kogoś zatrudniała”, twierdzi źródło. „Boi się, że Kate weźmie na swoje barki zbyt wiele naraz. Zwłaszcza, że po przyjściu bliźniąt na świat, para musi nadal dzielić czas pomiędzy rodziną i obowiązkami królewskimi”, dodaje.

 

Pewne jest, że z bliźniakami lub nie, na wiosnę Kate i William będą mieli ręce pełne roboty. Może to dla nich idealny moment, aby część swoich obowiązków przekazać komuś innemu?

Zobacz też: „Wygląda jak anorektyczka, a nie kobieta w ciąży’’. Księżna Kate ma poważne problemy zdrowotne?!

 

Księżna Kate w ciąży wygląda kwitnąco! Jednak czy najnowsze informacje te okażą się być prawdziwe i do szczęśliwej gromadki dołączy jeszcze dwójka dzieci? Przekonamy się już wkrótce! Zobaczcie w naszej galerii, jak przyszła mama prezentuje się na zdjęciach. 

 

Polecamy też: Protokół królewski ingeruje w najdrobniejsze szczegóły życia księżnej Kate! Nie wolno jej nawet...

2/7
Księżna Kate, Miś Paddington, Książę Harry, Książę Wiliam
Copyright @East News
2/7

Na szczęście księżna coraz lepiej znosi ciążę i wraz z księciem Williamem i Harrym pojawiła się na stacji Paddington w ramach akcji charytatywnej Charities Forum. To jej drugie oficjalne wyjście od momentu ogłoszenia ciąży. Przyszła mama wygląda kwitnąco! To już czwarty miesiąc i brzuszek jest już coraz bardziej widoczny. Jednak euforię u Brytyjczyków wywołał taniec księżnej z Misiem. Bohater kultowej już bajki, zaprosił księżną do tańca. Fotoreporterom udało się uchwycić na zdjęciach uroczy taniec Misia i  Kate na londyńskiej stacji. Księżna najwyraźniej bawiła się świetnie!

 

Zobacz też: Najnowsze zdjęcia Księżnej Kate z Misiem Paddingtonem właśnie podbijają Internet!

3/7
księżna Kate, książę William, main topic
Copyright @Getty Images
3/7

Jak księżna Kate znosi trzecią ciążę? Podobnie jak w przypadku poprzednich ciąż, Kate uskarża się na poranne mdłości. Ze względu na samopoczucie księżna będzie musiała znacznie ograniczyć teraz swoje zobowiązania. Zdrowie  jeji maleństwa są najważniejsze! „Tak, to bardzo dobre wieści (...). Chcemy pozwolić Katherine najpierw oswoić się z tą sytuacją, potem będziemy świętować. Zawsze na początku jest trochę lęku, ale Kate czuje się dobrze’’, powiedział książę William na jednej z konferencji na temat zdrowia psychicznego. 

Zobacz też: „Wygląda jak anorektyczka, a nie kobieta w ciąży’’. Księżna Kate ma poważne problemy zdrowotne?!

 

Polecamy też: Protokół królewski ingeruje w najdrobniejsze szczegóły życia księżnej Kate! Nie wolno jej nawet...

4/7
Księżna Kate po raz pierwszy pojawiła się publicznie po tym, jak ogłoszono, że jest w trzeciej ciąży
Copyright @East News, Getty Images
4/7

W wielu przypadkach, Kate i William to bardzo członkowie rodziny królewskiej. W kwestii wychowania swoich dzieci są nieugięci i na przekór samej Królowej, wychowują Charlotte George'a na własnych zasadach.  Ale tym razem, jak donosi Daily Mail, księżna Kate planuje powrócić do jednej z tradycji brytyjskiej rodziny królewskiej i zdecydowała się urodzić trzecie dziecko... w domu! 

 

Zobacz: Książę William jest zaniepokojony stanem zdrowia księżnej Kate?!

5/7
Tak Książę William i księżna Kate wychowują dzieci
Copyright @East News
5/7

Nie do końca było wiadomo, czy William i Kate zdecydują się na trzecie dziecko. O  tym, że księżna spodziewa się potomka poinformował przedstawiciel pałacu, publikując oświadczenie na oficjalnej stronie. 

 

Zobacz także: Najnowsze zdjęcia Księżnej Kate z Misiem Paddingtonem właśnie podbijają Internet!

6/7
Copyright @ONS
6/7

Pałac Kensington właśnie podał w oficjalnym oświadczeniu, że kolejny następca tronu powinien urodzić się w kwietniu 2018 roku. My już nie możemy doczekać się rodzeństwa księcia George'a i małej Charlotte!

Polecamy też: To on skradł serce młodszej siostrze księżnej Kate. Kim jest James Matthews?

Zobacz też: Koniec z „efektem Kate”! Księżna nie jest już największą kreatorką stylu w Wielkiej Brytanii…

7/7
Księżna Kate, dzieci brytyjskiej rodziny królewskiej, Brytyjska rodzina królewska
Copyright @Getty Images
7/7

Brytyjka rodzina królewska: książę William, księżna Kate, książę George i księżniczka Charlotte

Polecamy też: Sensacyjne doniesienia brytyjskich mediów! Czy księżna Kate i książę William podjęli decyzje o posiadaniu trzeciego dziecka w Polsce?

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

WERONIKA ROSATI o życiu w Los Angeles i córce: „Moment, w którym zaczęło się moje drugie życie, to narodziny córki”. AGNIESZKA I PIOTR GŁOWACCY: Para popularnych aktorów, rodzice bliźniaków, opowiadają o „podwójnym” szczęściu i o dojrzewaniu do miłości. JOHN PORTER: Najsłynniejszy Walijczyk mieszkający od 46 lat w Polsce mówi: „Jestem lekkim socjopatą”. Dlaczego? Ponadto HISTORIE NIEZWYKŁYCH WIĘZI MATEK I CÓREK oraz opowieść o MEMPHIS, mieście bluesa, grilla i Presleya.