KSIĘŻNA MEGHAN I KSIĄŻĘ WILLIAM
Fot. Getty Images
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Książę William wściekły na Meghan. Poszło o pamiątkę po Dianie

Wygląda na to, że relacja Williama i Harry'ego jeszcze długo nie ulegnie poprawie...

Gabriela Czernecka 21 maja 2021 06:37
KSIĘŻNA MEGHAN I KSIĄŻĘ WILLIAM
Fot. Getty Images

Książę William i książę Harry wciąż tkwią w konflikcie i nic nie wskazuje na to, by ich relacje uległy zmianie. Media co rusz donoszą o zaskakujących szczegółach ich relacji. Tym razem brytyjskie tabloidy rozpisują się o tym, jak dziś wygląda relacja Williama z żoną Harry'ego. Książę Cambridge już nie ukrywa, że nie pała sympatią do Meghan, która doprowadziła do rozłamu rodziny i każdy nawet najmniejszy szczegół dotyczący księżnej mocno go irytuje. Jak donosi brytyjska prasa, ostatnie wyjście Meghan mocno go zdenerwowało. Poszło o stylizację Meghan. Poznajcie szczegóły. 

Książę William i księżna Meghan mają kiepskie relacje

Książę William, według brytyjskich tabloidów już nie ukrywa, że nie ma zbyt dobrych relacji nie tylko z bratem, ale i z jego żoną, księżną Meghan. Jak pisze w swojej najnowszej książce Robert Lacey, pierwszym czynnikiem doprowadzającym do pogorszenia się stosunków między braćmi były inne poglądy dotyczące ich przyszłości, drugim - księżna Meghan. Szybko zawładnęła sercem Harry'ego, który już po kilku miesiącach znajomości wiedział, że to ta jedyna. 

Zobacz:  Wygląda na to, że książę Harry i książę Wiliam już nigdy nie naprawią swoich relacji...

KSIĘŻNA MEGHAN I KSIĄŻĘ WILLIAM
Fot. Getty Images

William miał w tej kwestii odmienne zdanie i chciał, by brat dobrze zastanowił się nad swoim wyborem. Sam z zaręczynami wstrzymywał się przez niemal dziesięć lat. Dziś wraz z Kate tworzą zgraną parę. Bratu życzył tego samego, ale nie chciał, by zbytnio spieszył się z podjęciem tak ważnej życiowej decyzji. Harry był jednak zdecydowany i troskę brata odebrał jako próbę kontroli. Relacje braci znacznie się pogorszyły, a brytyjska prasa o konflikt między synami Diany oskarżyła samą Meghan.

Dziś już wiemy, że relacja Harry'ego z Williamem nie pogorszyła się tylko przez obecność Meghan w jego życiu, ale wciąż kontakty braci nie są najlepsze. William nie przepada także za Meghan i zdaniem brytyjskiej prasy niedawno mocno dał wyraz swojej niechęci wobec żony brata. Przede wszystkim nie podobało mu się, że w wywiadzie z Oprah zdecydowała się opowiedzieć o szczegółach relacji z Kate, która stara się chronić swoją prywatność i mocno pracuje nad wizerunkiem „idealnej księżnej”. Do tego doszło teraz najnowsze wystąpienie Meghan. 

Zobacz także: „W ten sposób łechta jego ego”. Co mowa ciała księżnej Meghan mówi o jej relacji z księciem Harrym?

William wściekły na Meghan. Chodzi o pamiątkę po Dianie

Zwrócono uwagę na to, że Meghan podczas występu wideo Vax Live w zeszłym tygodniu miała na sobie biżuterię księżnej Diany. Chodzi o złoty zegarek Cartiera, wart około 30 tysięcy dolarów. Według byłego lokaja Diany, Paula Burrela, to właśnie ten zegarek William otrzymał po śmierci Diany. Z kolei Harry wybrał na pamiątkę szafirowy pierścionek zaręczynowy, który dziś nosi Kate. Gdy William zdecydował się zaręczyć z Middleton, bracia wymienili się pamiątkami. „Gdy Meghan znalazła się między braćmi i zepsuła ich relację, Williama niepokoiło, że tak ważny kawałek historii jego mamy należy właśnie do niej”, pisze New Idea.

Zobacz także: Harry nie pojawi się na odsłonięciu pomnika księżnej Diany? Ma powody, żeby tak zrobić

Powołując się na swojego informatora twierdzi, że William wysłał do Meghan wiadomość, by z szacunkiem odnosiła się do przedmiotów, które są pamiątką po jego matce: „Diana uwielbiała ten zegarek. William był bardzo szczęśliwy, mogąc go dać Harry’emu w nadziei, że pewnego dnia zostanie podarowany kobiecie, która dopełni rodzinę, a nie ją rozdzieli”, czytamy w New Idea.

księżna Meghan imię córki
Fot. Vax Live/Ferrari Press/East News

Skoro bracia rozdzielili pamiątki po Dianie William nie ma prawa mówić Meghan, że nie może czegoś nosić. Internauci zwracają jednak uwagę na to, że w obecnej sytuacji prezentowanie przez Meghan podczas publicznych wystąpień biżuterii po Dianie może być próbą pokazania, że nikt już nie będzie mówił księżnej jak ma żyć czy jak ma się zachowywać.... 

KSIĘŻNA MEGHAN I KSIĄŻĘ WILLIAM
Fot. Getty Images

KSIĘŻNA MEGHAN I KSIĄŻĘ WILLIAM
Fot. Getty Images

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

WERONIKA ROSATI o życiu w Los Angeles i córce: „Moment, w którym zaczęło się moje drugie życie, to narodziny córki”. AGNIESZKA I PIOTR GŁOWACCY: Para popularnych aktorów, rodzice bliźniaków, opowiadają o „podwójnym” szczęściu i o dojrzewaniu do miłości. JOHN PORTER: Najsłynniejszy Walijczyk mieszkający od 46 lat w Polsce mówi: „Jestem lekkim socjopatą”. Dlaczego? Ponadto HISTORIE NIEZWYKŁYCH WIĘZI MATEK I CÓREK oraz opowieść o MEMPHIS, mieście bluesa, grilla i Presleya.