Książę William
Fot. getty Images
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Książę William traci wzrok? Szczere wyznanie następcy tronu!

Fani rodziny królewskiej są zaniepokojeni...

Gabriela Czernecka 23 lipca 2020 17:44
Książę William
Fot. getty Images

Książę William traci wzrok? Jak donosi National Enquirer, mąż księżnej Kate ma poważne problemy ze wzrokiem. Wszystko wyszło na jaw dzięki dokumentowi, który wyemitowała stacja BBC. Poznajcie szczegóły. 

Książę William ma problemy ze wzrokiem

Prywatne życie członków brytyjskiej rodziny królewskiej od dawna cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Nic dziwnego, że pojawia się masa plotek na ich temat, a Windsorowie nie znikają z okładek kolorowej prasy. Teraz brytyjskie media podają, że książę William traci wzrok! Ile jest prawdy w tych doniesieniach? W filmie dokumentalnym księcia Williama, następca tronu sam przyznał, że od jakiegoś czasu ma problemy ze wzrokiem.

Wnuk królowej w dokumencie, który wyemitowała stacja BBC wyznaje, że co jakiś czas zdarza mu się zakładać podczas czytania okulary. Najczęściej robi to podczas publicznych przemówień. Okazuje się jednak, że problemy ze wzrokiem księcia Williama są poważniejsze, niż można by przypuszczać. Książę sam przyznał, że bez okularów w ogóle nie widzi twarzy ludzi w tłumie. „To pomaga, ponieważ nie widziałem oczu wszystkich. Nie czułem, że każdy mnie obserwuje”, powiedział. Książę William wyjawił przy okazji, że nie nosząc na co dzień okularów nie czuje takiej tremy i tak zwalcza brak pewności siebie.

Niewinna wzmianka o okularach wywołała jednak falę komentarzy internautów, którzy twierdzą, że zachowanie księcia jest nieco nieodpowiedzialne i w ten sposób daje innym zły  przykład. Z kolei dziennikarze tabloidu pokusili się o komentarz, że książę zmaga się ze ślepotą. Jak na razie pałac nie skomentował problemów księcia ze wzrokiem. 

Anmer Hall Norfolk księżna Kate i książę William
Fot. Getty Images

Książę William
Fot. Getty Images

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.