Meghan i Harry oświadczenie
Fot. Getty Images
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Książę Harry i księżna Meghan wydali oświadczenie. Chodzi o ich dziecko

Para podtrzymała tradycję królewskiej rodziny!

Gabriela Czernecka 6 maja 2021 20:27
Meghan i Harry oświadczenie
Fot. Getty Images

Syn Meghan i Harry’ego skończył dziś dwa latka. Archie Harrison Mountbatten-Windsor to jeden z najbardziej tajemniczych członków królewskiej rodziny. Małżeństwo, jeszcze pełniąc królewskie funkcje starało się pilnować prywatności syna, rzadko pokazując jego fotografie. To nie zmieniło się, gdy zrezygnowali z wypełniania królewskich obowiązków. Teraz w dniu urodzin syna wydali oświadczenie. Poznajcie szczegóły.

Meghan i Harry wydali oświadczenie. Chodzi o Archiego

Książę Harry i księżna Meghan niebawem po raz drugi zostaną rodzicami. Lada chwila na świecie pojawi się ich córeczka, a jak donoszą brytyjskie media, być może już przyszła na świat, bowiem Meghan widziana była w drodze do szpitala. W oczekiwaniu jednak na radosne wieści, młodzi rodzice mają inną okazję do świętowania. Ich syn skończył właśnie dwa latka. Archie Harrison obchodzi dziś urodziny. Z tej okazji prawnukowi życzenia złożyła sama królowa, ale także dumny dziadek, książę Karol czy brat księcia Harry'ego z żoną, William i Kate. Nie zabrakło także życzeń od fanów pary, którzy zawsze z niecierpliwością oczekują na najnowsze fotografie małego Archiego. Jego zdjęcia to bowiem rzadkość.

Zobacz: Rodzina królewska złożyła życzenia Archiemu. Zdjęcie z okazji 2. urodzin chłopca wywołało burzę!

Meghan i Harry Archie
Fot. Getty Images

Książęca para Sussex jest mocno wyczulona na punkcie prywatności, a szczególnie ochrony wizerunku swojego synka. Dlatego też jego zdjęcia niezwykle rzadko pojawiają się w sieci. Drugie urodziny to zdecydowanie okazja do tego, by pokazać światu, jak bardzo zmienił się mały chłopiec. Swego rodzaju tradycją stało się już publikowanie zdjęć najmłodszych członków rodziny z okazji urodzin. Specjalistką w tym temacie z pewnością jest rodzina Cambridge, która chętnie dzieli się fotografiami George'a, Charlotte i Louise'a, ale tylko przy tak ważnych okazjach. 

Oświadczenie Sussexów i nowe zdjęcie Archiego

To ciekawe, ale Meghan i Harry postanowili podtrzymać tę tradycję Windsorów, ale oczywiście zrobili to w swoim stylu. Na stronie swojej Fundacji Archewell opublikowali krótkie oświadczenie, które opatrzyli właśnie fotografią małego Archiego. W oświadczeniu pary czytamy, że para namawia do tego, by wpłacać datki w wysokości pięciu dolarów, które trafią do Global Citizen i zasilą pulę środków do kupna szczepionek dla biednych regionów świata. „Jesteśmy głęboko poruszeni wsparciem, które czujemy wokół swojej rodziny. Wielu z was wsparło organizacje charytatywne z okazji urodzin Archiego. Jesteśmy niezmiernie wdzięczni”, pisze małżeństwo, zachęcając by w tym roku fani zrobili tak samo. 

Zobacz także: Archie już w dniu narodzin zapisał się w historii monarchii. Syn Meghan i Harry'ego skończył dwa latka!

Jak dziś wygląda Archie?

Meghan i Harry oprócz oświadczenia dodali także fotografię Archiego, który na zdjęciu stoi tyłem i trzyma garść balonów. Tradycyjnie fotografia jest w odcieniach bieli i szarości - wszystkie oficjalne fotografie małżeństwa przy ważnych okazjach były właśnie czarno-białe. Warto też zwrócić uwagę na to, że Archie stoi tyłem do zdjęcia, co również ma sugerować, że para wciąż nadal dba i chroni wizerunek syna. Patrząc na fotografia nie można mieć jednak wątpliwości, że Archie rośnie jak na drożdżach!  

Meghan i Harry Archie
Fot. Getty Images

Meghan i Harry dziecko
Fot. Getty Images

Wideo

Piotr Trojan marzył o aktorstwie od dziecka. Lekarz powiedział mu, że nie ma na to żadnych szans...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAGDALENA BOCZARSKA: intrygująca i niezależna. Emocjonalna i zarazem twarda. Nam opowiada o rodzinie i swojej pasji podróżowania. MACIEJ MUSIAŁOWSKI: aktor i muzyk. Gdy przekroczył próg XVIII-wiecznego pałacu, zmieniło się jego życie… EWA EWART kręciła filmy dokumentalne o wojnach i katastrofach. Tym razem nakręciła poetycką opowieść o raku. ELŻBIETA ROMANOWSKA: od kiedy została prowadzącą program „Nasz nowy dom”, musi się mierzyć z niewyobrażalnym hejtem. PIOTR TROJAN o tym, jak introwertyk odnalazł się w trudnym świecie artystycznym. PODRÓŻE Z ITAKĄ I VIVĄ!: ponad 100 destynacji na całym świecie, ekskluzywne hotele, rajskie plaże. Z rodziną lub we dwoje. Co wybierzesz?