Zdania w kwestii podobieństwa są mocno podzielone...

Gabriela Czernecka 20 grudnia 2020 14:02

Księżniczka Charlotte to jedna z najpopularniejszych członkiń brytyjskiej rodziny królewskiej. Jako pierwsza  kobieta z najbliższych członków rodziny Windsorów ma szansę zostać w przyszłości królową. Od samego początku zjednała sobie fanów royal family. A to za sprawą niezwykłego poczucia humoru, swoich stylizacji i... zadziornego charakteru. 

Jakiś czas temu zwróciła się do fotoreporterów: „Wy nie idziecie!”, kiedy wchodziła z rodzicami po chrzcinach księcia Louisa na nieoficjalną część przyjęcia. Gdy na świat przyszedł jej brat Louis w przeciwieństwie do George'a, który wyglądał na zaspanego, odważnie kroczyła w stronę szpitala, chętnie rozdając uśmiechy i machając do zgromadzonych fotografów. Zachowywała się jak prawdziwa gwiazda, a zamiast pomachać dziennikarzom podczas regat, pokazała im język! Wygląda na to, że Charlotte rośnie na pewną siebie kobietę. Córeczka księcia Williama i księżnej Kate ma już pięć lat.

A do kogo jest podobna? To pytanie zadają sobie wszyscy fani rodziny królewskiej i nie tylko. ,,Od urzekającego spojrzenia po słodki uśmiech. Charlotte odziedziczyła to, co najlepsze z 94-letniej monarchini", napisał magazyn People, sugerując, że pięciolatka to cała prababcia!

Również postanowiliśmy zrobić małe porównanie. Zobaczcie sami!  

1/7
Księżniczka Charlotte, oficjalne zdjęcia urodzinowe
Copyright @Instagram @kensingtonroyal
1/7

Do kogo podobna jest księżniczka Charlotte?

2/7
książę William jako dziecko, księżniczka Charlotte
Copyright @Getty Images, Instagram
2/7

Niedawno pojawiły się głosy, że coraz bardziej podobna jest do księcia Williama, którego macie okazję podziwiać na zdjęciu z lewej strony. Ale czy aby na pewno? 

3/7
księżna Kate w młodości, księżniczka Charlotte
Copyright @East News, Instagram
3/7

Niektórzy twierdzą, że patrząc na Charlotte nie da się nie zauważyć podobieństwa do mamy, czyli księżnej Kate (na zdjęciu po lewej stronie). 

4/7
księżna Kate w młodości, księżniczka Charlotte
Copyright @East News, Instagram
4/7

Widać podobieństwo w przypadku oczu i pucołowatych policzków, prawda?

5/7
Królowa Elżbieta II jako dziecko, księżniczka Charlotte
Copyright @East News, Instagram
5/7

Większość twierdzi jednak, że Charlotte to... cała prababcia! Zdjęcie królowej Elżbiety II z młodości faktycznie ujawnia spore podobieństwo między członkiniami rodziny Windsorów...

6/7
Królowa Elżbieta II, kiężniczka Charlotte
Copyright @Central Press / Hulton Archive / Getty Image / The Duchess of Cambridge/Kensington Palace via Getty Images
6/7

Zauważacie podobieństwo Charlotte do prababci?

7/7
książę George i księżniczka Charlotte, oficjalne zdjęcia brytyjskiej rodziny królewskiej
Copyright @Instagram @kensingtonroyal
7/7

A Wy, jak uważacie? Do kogo podobna jest księżniczka Charlotte?

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?