Zdania w kwestii podobieństwa są mocno podzielone...

Gabriela Czernecka 15 września 2019 16:45

Księżniczka Charlotte to jedna z najpopularniejszych członkiń brytyjskiej rodziny królewskiej. Jako pierwsza  kobieta z najbliższych członków rodziny Windsorów ma szansę zostać w przyszłości królową. Od samego początku zjednała sobie fanów royal family. A to za sprawą niezwykłego poczucia humoru, swoich stylizacji i... zadziornego charakteru. Jakiś czas temu zwróciła się do fotoreporterów: „Wy nie idziecie!”, kiedy wchodziła z rodzicami po chrzcinach księcia Louisa na nieoficjalną część przyjęcia. Gdy na świat przyszedł jej brat Louis w przeciwieństwie do George'a, który wyglądał na zaspanego, odważnie kroczyła w stronę szpitala, chętnie rozdając uśmiechy i machając do zgromadzonych fotografów. Zachowywała się jak prawdziwa gwiazda, a niedawno zamiast pomachać dziennikarzom podczas regat, pokazała im język! Wygląda na to, że Charlotte rośnie na pewną siebie kobietę. A do kogo jest podobna? To pytanie zadają sobie wszyscy fani rodziny królewskiej. Postanowiliśmy zrobić małe porównanie. Zobaczcie sami!  

1/6
Księżniczka Charlotte, oficjalne zdjęcia urodzinowe
Copyright @Instagram @kensingtonroyal
1/6

Do kogo podobna jest księżniczka Charlotte?

2/6
książę William jako dziecko, księżniczka Charlotte
Copyright @Getty Images, Instagram
2/6

Niedawno pojawiły się głosy, że coraz bardziej podobna jest do księcia Williama, którego macie okazję podziwiać na zdjęciu z lewej strony. Ale czy aby na pewno? 

3/6
księżna Kate w młodości, księżniczka Charlotte
Copyright @East News, Instagram
3/6

Niektórzy twierdzą, że patrząc na Charlotte nie da się nie zauważyć podobieństwa do mamy, czyli księżnej Kate (na zdjęciu po lewej stronie). 

4/6
księżna Kate w młodości, księżniczka Charlotte
Copyright @East News, Instagram
4/6

Widać podobieństwo w przypadku oczu i pucołowatych policzków, prawda?

5/6
Królowa Elżbieta II jako dziecko, księżniczka Charlotte
Copyright @East News, Instagram
5/6

Większość twierdzi jednak, że Charlotte to... cała prababcia! Zdjęcie królowej Elżbiety II z młodości faktycznie ujawnia spore podobieństwo między członkiniami rodziny Windsorów...

6/6
książę George i księżniczka Charlotte, oficjalne zdjęcia brytyjskiej rodziny królewskiej
Copyright @Instagram @kensingtonroyal
6/6

A Wy, jak uważacie? Do kogo podobna jest księżniczka Charlotte?

Wideo

Dziś wypada 3. rocznica ich ślubu. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Wydanie de Luxe VIVA!, a w nim: ANJA RUBIK o tym, jak się czuje w roli singielki i o planach na przyszłość. Intymna sesja KINGI KORTY z synkiem GREYSONEM i inspirująca rozmowa na temat późnego macierzyństwa. Skandalista i geniusz – ELTON JOHN. RODZINA KOKCZYŃSKICH, właścicieli Park Cafe w Konstancinie, o tym, jak stworzyć „fajne miejsce”.