Zdania w kwestii podobieństwa są mocno podzielone...

Gabriela Czernecka 2 maja 2022 11:30

Mimo młodego wieku, jest jedną z najpopularniejszych członkiń brytyjskiej rodziny królewskiej. Okazuje się, że w przyszłości ma nawet szansę zostać królową! Księżniczka Charlotte zjednała sobie wielu fanów royalsów, a wszystko przez niezwykłe poczucie humoru, urocze stylizacje i... zadziorny charakterek. Córka księżnej Kate i księcia Williama obchodzi dzisiaj siódme urodziny. Z tej okazji pojawiło się nowe zdjęcie dziewczynki.

Do kogo podobna jest Charlotte?

Kilka lat temu zwróciła się do reporterów: „Wy nie idziecie!”, kiedy wchodziła z rodzicami po chrzcinach księcia Louisa na nieoficjalną część przyjęcia. Gdy na świat przyszedł jej brat Louis, w przeciwieństwie do George’a, który wyglądał na zaspanego, odważnie kroczyła w stronę szpitala, chętnie rozdając uśmiechy i machając do zgromadzonych fotografów. Zachowywała się jak prawdziwa gwiazda, a zamiast pomachać dziennikarzom podczas regat, pokazała im język! Wygląda na to, że Charlotte rośnie na pewną siebie kobietę.

A do kogo jest podobna? To pytanie zadają sobie wszyscy fani brytyjskiej rodziny królewskiej – i nie tylko oni! „Od urzekającego spojrzenia po słodki uśmiech. Charlotte odziedziczyła to, co najlepsze z monarchini”, napisał magazyn People, sugerując, że siedmiolatka to cała prababcia!

Czytaj też: Księżna Charlene opuściła oddział zamknięty. Pierwszy raz pokazała się publicznie

Księżniczka Charlotte - urodzinowe zdjęcia

Czy najnowsze fotografie rozwieją wątpliwości? Portret Charlotte, który powstał przy okazji jej szóstych urodzin w maju, wykonała jej mama, księżna Kate – dziewczynka zachwyca na nim szczerym uśmiechem. A nowe zdjęcia, opublikowane na oficjalnym Instagramie małżeństwa Cambridge, są nie tylko urocze, ale i niosą za sobą ważne przesłanie. 6-latka pozuje na nich z motylem w dłoniach – nieprzypadkowo.

W ten sposób wnuk królowej i jego żona chcą zwrócić uwagę na ważną inicjatywę: „Chcieliśmy podzielić się tymi pięknymi motylami w ramach inicjatywy Big #ButterflyCount, która odbywa się w Wielkiej Brytanii. @savebutterflies zachęcają nas wszystkich do policzenia tych niesamowitych stworzeń, ponieważ są nie tylko piękne, ale także niezwykle ważne. Motyle są istotne dla ekosystemu, zarówno jako zapylacze, jak i elementy łańcucha pokarmowego”, czytamy pod pięknym zdjęciem księżniczki Charlotte.

Zobacz także: 

W komentarzach ponownie rozgorzała dyskusja na temat podobieństwa Charlotte do królowej Elżbiety II i księcia Williama, a my postanowiliśmy zrobić małe porównanie. Kogo księżniczka przypomina najbardziej – prababcię, tatę czy może mamę?

Wczoraj na Instagramie małżonków pojawiło się kolejne nowe zdjęcie księżniczki Charlotte - tym razem z okazji siódmych urodzin. Dziewczynka 2 maja skończyła siedem lat!  

Zobacz także: Księżniczka, która zmieniła oblicze Windsorów. Charlotte obchodzi dziś siódme urodziny!

1/7
Księżniczka Charlotte, oficjalne zdjęcia urodzinowe
Copyright @Instagram @kensingtonroyal
1/7

Do kogo podobna jest księżniczka Charlotte?

2/7
książę William jako dziecko, księżniczka Charlotte
Copyright @Getty Images, Instagram
2/7

Niedawno pojawiły się głosy, że coraz bardziej podobna jest do księcia Williama, którego macie okazję podziwiać na zdjęciu z lewej strony. Ale czy aby na pewno? 

3/7
księżna Kate w młodości, księżniczka Charlotte
Copyright @East News, Instagram
3/7

Niektórzy twierdzą, że patrząc na Charlotte nie da się nie zauważyć podobieństwa do mamy, czyli księżnej Kate (na zdjęciu po lewej stronie). 

4/7
księżna Kate w młodości, księżniczka Charlotte
Copyright @East News, Instagram
4/7

Widać podobieństwo w przypadku oczu i pucołowatych policzków, prawda?

5/7
Królowa Elżbieta II jako dziecko, księżniczka Charlotte
Copyright @East News, Instagram
5/7

Większość twierdzi jednak, że Charlotte to... cała prababcia! Zdjęcie królowej Elżbiety II z młodości faktycznie ujawnia spore podobieństwo między członkiniami rodziny Windsorów...

6/7
Królowa Elżbieta II, kiężniczka Charlotte
Copyright @Central Press / Hulton Archive / Getty Image / The Duchess of Cambridge/Kensington Palace via Getty Images
6/7

Zauważacie podobieństwo Charlotte do prababci?

7/7
książę George i księżniczka Charlotte, oficjalne zdjęcia brytyjskiej rodziny królewskiej
Copyright @Instagram @kensingtonroyal
7/7

A Wy, jak uważacie? Do kogo podobna jest księżniczka Charlotte?

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Tłum gwiazd, laureaci konkursu i niezwykły muzyczny gość. Tak zapamiętamy VIVA! Photo Awards 2023

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KATARZYNA BOSACKA: opowieść o miłości, rozstaniu, przebaczeniu i nowym początku. ANASTAZJA I TOMEK JAKUBIAK: scenariusz na znalezienie wielkiej miłości. EWA KRAWCZYK: Krzysztof, moja miłość. ROSALYNN I JIMMY CARTER: historia niezwykłego związku. JAN EMIL MŁYNARSKI: muzyka to krok w stronę wolności. WANDA TRACZYK-STAWSKA: o najpiękniejszej Wigilii w obozie jenieckim w 1944 roku.