O TYM SIĘ MÓWI

Zachowanie księżniczki Charlotte na królewskich regatach wywołało sensację!

Córka Kate i Williama pozwoliła sobie na zbyt wiele? Chodzi o ten jeden gest...

Konrad Szczęsny 10 sierpnia 2019 19:49

Poddani i przedstawiciele mediów, którzy byli obecni na królewskich regatach King's Cup (Puchar Króla), przecierali oczy ze zdumienia. Wszystko przez czteroletnią księżniczkę Charlotte, która zdobyła się na tyleż uroczy, co kłopotliwy gest. Córka Kate i Williama, zamiast pomachać siedzącym na publiczności osobom... pokazała im język! A to odbiło się szerokim echem w międzynarodowych mediach...

Księżniczka Charlotte na regatach King's Cup (Puchar Króla) 

Wyścigi, które odbywały się na wybrzeżu wyspy Wight, w założeniu mają szerzyć szlachetną ideę aktywnego trybu życia i sportowych wartości. Przedstawiciele rodziny królewskiej starają się wspierać tę szlachetną inicjatywę. Tym bardziej, że młodsza generacja książąt, czyli Kate, William i Harry mają za sobą mniej lub bardziej sportową przeszłość. Duch zdrowej rywalizacji nie jest im zatem obcy. Co więcej, przedsięwzięcie zostało połączone z akcją charytatywną. W jej ramach zbierano środki na osiem organizacji, które wspierają księżna Kate i książę William.

W tym roku na wyścigach pojawiła się także dwójka dzieci ulubieńców Brytyjczyków: Charlotte i George. Tłumnie zgromadzeni mieszkańcy wysp mogli zasiąść natomiast na 500-osobowej trybunie. 

Charlotte pokazała język publiczności

Rodzice dzieci byli kapitanami dwóch rywalizujących ze sobą drużyn na dwóch oddzielnych łodziach. Młodsi przedstawiciele rodziny królewskiej gorąco ich dopingowali. Tuż przed ceremonią wręczenia odznaczeń Kate chciała, by jej jedyna córka pozdrowiła zgromadzoną publiczność. Niestety, Charlotte wykonała gest, który był tyleż uroczy, co wprawiający w zakłopotanie! Czterolatka pokazała siedzącym na trybunach... język.

Jedni mogli być tym zachowaniem oburzeni, jednak znakomita większość opinii publicznej uznała gest za zabawny i uroczy. Co więcej, jak zauważyła agencja Reutera, cytowana przez TVN24, „brytyjska księżniczka oczarowała publiczność, wystawiając język i zachęcając matkę, by to ona pomachała publiczności”.

Widać, że w Charlotte drzemie duch przekory! Feralne zdjęcia z królewskich regat możesz zobaczyć w galerii  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANJA RUBIK przed czterdziestką robi podsumowanie. Jakie ma marzenia, co jeszcze pragnie osiągnąć? Czy chce założyć rodzinę? Muzyk BARTEK KRÓLIK zdradza, jak przetrwał trudne momenty i odnalazł szczęście. MANUELA GRETKOWSKA w wyjątkowej rozmowie o AGNIESZCE OSIECKIEJ. Specjalnie na lato: sztuka gotowania blogerki DARII ŁADOCHY, w czym tkwi magia ZAKOPANEGO oraz aktorka KATARZYNA ZAWADZKA w kreacjach od ZIENIA w sesji nad polskim morzem.