Ślub księcia Harry'ego i Meghan Markle, pierwsze wspólne ślubne zdjęcie Harry'ego i Meghan
Fot. Agencja Forum
O TYM SIĘ MÓWI

Książę Filip w mocnych słowach odradzał Harry'emu małżeństwo z Meghan Markle!

Z jakiego powodu?

Sabina Zięba 18 czerwca 2019 11:00
Ślub księcia Harry'ego i Meghan Markle, pierwsze wspólne ślubne zdjęcie Harry'ego i Meghan
Fot. Agencja Forum

Książę Harry i księżna Meghan uchodzą obecnie za parę idealną, a swoją popularnością niekiedy przewyższają nawet Kate i Williama. Okazuje się jednak, że przyszłość tego związku wisiała na włosku! Wszystko przez słowa księcia Filipa, który był przeciwny małżeństwu swojego wnuczka. Dlaczego?

Książę Filip o związku Harry'ego i Meghan

Przed zalegalizowaniem związku Meghan i Harry'ego, chodziły pogłoski, że zarówno Elżbieta II, jak i William byli przeciwni tej relacji. Podobno brat księcia uważał, że wszystko między nimi dzieje się zbyt szybko, natomiast królowa nazwała byłą aktorkę „rakiem, który trzeba wyciąć”. Teraz okazuje się, że również książę Filip miał negatywne zdanie na jej temat!

Sunday Times obwieścił właśnie, iż 98-letni dziadek Harry'ego odradzał mu małżeństwo z Amerykanką. Podobno nie podobała mu się zawodowa przeszłość Meghan, w której portfolio z łatwością odnaleźć można erotyczne sceny. Powiedział: „Z aktorkami się umawia, a nie żeni”.

Uważacie, że miał rację i rzeczywiście Markle nie powinna znaleźć się w rodzinie królewskiej?  

Królowa Elżbieta II i książę Filip

Królowa Elżbieta II, książę Filip
Fot. BEW

Książę Harry i księżna Meghan

Książę Harry złapał księżną Meghan za pupę, wsiadając do samolotu, gdy opuszczali Australię
Fot. Media-Mode / SplashNews.com/East News

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANJA RUBIK przed czterdziestką robi podsumowanie. Jakie ma marzenia, co jeszcze pragnie osiągnąć? Czy chce założyć rodzinę? Muzyk BARTEK KRÓLIK zdradza, jak przetrwał trudne momenty i odnalazł szczęście. MANUELA GRETKOWSKA w wyjątkowej rozmowie o AGNIESZCE OSIECKIEJ. Specjalnie na lato: sztuka gotowania blogerki DARII ŁADOCHY, w czym tkwi magia ZAKOPANEGO oraz aktorka KATARZYNA ZAWADZKA w kreacjach od ZIENIA w sesji nad polskim morzem.