Książę Filip, 2018 roku
Fot. ALASTAIR GRANT/AFP/East News
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Książę Filip nie zna szczegółów wywiadu Harry’ego i Meghan u Oprah. Rodzina chce go chronić

Monarcha nie jest świadomy, co wydarzyło się podczas jego pobytu w szpitalu

Aleksandra Andrzejak 18 marca 2021 08:56
Książę Filip, 2018 roku
Fot. ALASTAIR GRANT/AFP/East News

Książę Filip przez ostatnie cztery tygodnie przebywał w szpitalu. W tym czasie na królewskim dworze sporo się wydarzyło. Rodzina stara się chronić księcia, dlatego nie informuje go o szczegółach dotyczących wywiadu Meghan i Harry’ego.

Książę Filip: pobyt w szpitalu

Książę Filip nie jest do końca świadomy co wydarzyło się na królewskim dworze podczas jego pobytu w szpitalu. Katie Nichollekspertka ds. rodziny królewskiej w rozmowie z australijskim 9Honey zdradziła, że bliscy robią wszystko, aby mąż Elżbiety II nie dowiedział się o sensacjach jakie podczas wywiadu u Oprah wyjawili Meghan i Harry. 

Zobacz także: Niepokojące doniesienia o stanie zdrowia księcia Filipa. To dlatego wyszedł ze szpitala?

Katie Nicholl zwróciła uwagę, że książę Filip, mimo wszystko i tak niedługo dowie się prawdy. Izolacja od emocjonujących informacji wynika z tego, że te mogłyby niekorzystnie wpłynąć na stan zdrowia księcia. Jednak sama Nicholl przyznała, że książę Edynburga czuje się już lepiej: „To była wielka ulga, gdy zobaczyłam go wyjeżdżającego samochodem, a nie karetką, ale wyglądał bardzo, bardzo krucho na tylnym siedzeniu. Rodzina czuje ulgę, ale wciąż bardzo martwi się o jego zdrowie”.

ksiaze filip nie wie o wywiadze u oprah

Książę Karol o stanie księcia Filipa 

Książę Filip wrócił do domu po infekcji i operacji serca. Przez cztery tygodnie przebywał w szpitalu. Podobno książę Karol był bardzo podekscytowany powrotem ojca do domu. Dziennikarze znaleźli okazję, aby zapytać Karola czy rozmawiał już z tatą po powrocie ze szpitala. „O tak! Rozmawiałem z nim kilka razy” - odpowiedział. 

ksiaze filip wywiad meghan i harryego

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.