Krzysztof Zalewski, 2019
Fot. Wojciech OLSZANKA/East News
O tym się mówi!

Krzysztof Zalewski pokazał zdjęcie z bratem. Przypomina sławnego aktora

"Najbardziej się cieszę, że mam brata (gdyż jest on super)"

Aleksandra Frankowska 3 grudnia 2023 19:51
Krzysztof Zalewski, 2019
Fot. Wojciech OLSZANKA/East News

Miał 18 lat, kiedy dowiedział się, że ma starszego brata. Teraz ich relacje są bardzo bliskie i mogą na siebie liczyć nawet w trudnych chwilach. Krzysztof Zalewski pokazał zdjęcie z bratem, Igorem Brejdygantem z uwagi na ważny moment w jego karierze. Nie krył dumy, że jego brak osiągnął taki sukces!

ZOBACZ TEŻ: Halina Mlynkowa wiele razy zawiodła się na ludziach. Wyznała, jak zadbała o siebie

Krzysztof Zalewski pokazał zdjęcie z bratem

Na Instagramie Krzysztofa Zalewskiego pojawiło się wyjątkowe zdjęcie. Muzyk pozuje ze swoim starszym bratem Igorem. Poznali się dopiero w 2002 roku, a ich pierwsze spotkanie przebiegło w milczeniu. Nie wiedzieli, jak odnaleźć się w nowej sytuacji. Długo się nie widywali, aż nagle coś zaskoczyło. Teraz nie ma dnia, aby nie mieli ze sobą kontaktu. Są ze sobą bardzo blisko. Wspierają się w najważniejszych i najtrudniejszych momentach swojego życia.

Krzysztof Zalewski, Stanisław Brejdygant
Fot. Forum/East News

Brat Zalewskiego przypomina znanego aktora

Igor Brejdygant, brat Krzysztofa Zalewskiego według internautów przypomina do złudzenia znanego polskiego aktora. Fani muzyka są zgodni, że starszy brat Zalewskiego jest podobny do młodego Krzysztofa Globisza. Musimy przyznać, że sami widzimy to podobieństwo. 

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Teściowa Anny Czartoryskiej zadała szyku podczas gali ''Cała Polska czyta dzieciom''

"Brat wydał nową powieść. Sprawdźcie to! Ja już sprawdziłem dawno, bo jako rodzinnie z autorem splątany, dostałem do przeczytania przed premierą. Cieszę się, że wydał, bo pisać on umie wyjątkowo dobrze, ale najbardziej się cieszę, że mam brata (gdyż jest on super)" - napisał Krzysztof Zalewski pod zdjęciem.

Bracia są dla siebie prawdziwym wsparciem. To wyjątkowe, że udało im się stworzyć tak silną relację! 

Wideo

Bogna Sworowska o pracy w modelingu kiedyś i dziś…

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER w poruszającej rozmowie wyznaje: „Szukam swojego szczęścia w miłości, w życiu, na świecie…”. GOŁDA TENCER: „Ludzie młodzi nie znają historii. Patrzą do przodu (…). A ja robię wszystko, by ocalić pamięć”, mówi. JAN HOLOUBEK i KASPER BAJON: reżyser i scenarzysta. Czego nie nakręcą, staje się hitem. A jak wyglądają ich relacje poza planem filmowym? MONIKA MILLER od lat zmaga się z depresją i chorobą dwubiegunową, ale teraz za sprawą miłości pierwszy raz w życiu jest szczęśliwa.