Anna Czartoryska, VIVA! maj 2012
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
O tym się mówi!

Teściowa Anny Czartoryskiej zadała szyku podczas gali ''Cała Polska czyta dzieciom''

Katarzyna Frank-Niemczycka wyglądała zjawiskowo

Aleksandra Frankowska 3 grudnia 2023 15:52
Anna Czartoryska, VIVA! maj 2012
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Wczoraj miała miejsce wyjątkowa gala akcji "Cała Polska czyta dzieciom". W wydarzeniu wzięli udział mąż oraz teściowie Anny Czartoryskiej-Niemczyckiej. Katarzyna Frank-Niemczycka zadała wyjątkowego szyku. Od jej wyglądu trudno było oderwać wzrok. Wyglądała absolutnie zjawiskowo!

ZOBACZ TEŻ: Szymon Hołownia pokazał, jak jego córeczka bawi się w Sejmie. Fani: „jakie to ludzkie, normalne”

Rodzina Niemczyckich podczas ważnej gali

2 grudnia miała miejsca gala akcji "Cała Polska czyta dzieciom". Wśród gości fundacji ABCXXI znalazło się wiele znanych osób, w tym Adam Bodnar, Mark Brzeziński, Katarzyna Sokołowska, a także rodzina Niemczyckich. Katarzyna Frank-Niemczycka oczarowała wszystkich swoją kreacją. W towarzystwie męża i syna prezentowała się absolutnie zjawiskowo. Teściowa Anny Czartoryskiej-Niemczyckiej ma znakomity gust. 

Anna Czartoryska-Niemczycka, Michal Niemczycki, Katarzyna Frank-Niemczycka Jurata, 25.07.2013
Fot. Radoslaw NAWROCKI / Forum

Katarzyna Frank-Niemczycka zachwyciła stylizacją

Rodzina Niemczyckich wyglądała bardzo elegancko. Zbigniew Niemczycki oraz jego syn Michał wybrali z tej okazji klasyczne granatowe garnitury oraz niebieskie krawaty, które doskonale kontrastowały z białymi koszulami. Wszyscy jednak patrzyli na Katarzynę Frank-Niemczycką, która zachwyciła w czerwonej kreacji. Całość uzupełniła bardzo długim naszyjnikiem, kolczykami oraz oryginalną torebką. Rodzina Niemczyckich należy do najbogatszych Polaków, a ich majątek szacuje się ma 1,8 mld złotych. 

ZOBACZ TEŻ: Rafał Grabias czule wspomina Gabriela Seweryna. Tak wyglądali 15 lat temu

Katarzyna Frank-Niemczycka, Zbigniew Niemczycki, Michał Niemczycki
Fot. Niemiec / AKPA

"Mój mąż jest kreatorem, ma swoje wizje i bardzo lubi tworzyć podwaliny czegoś, rozwijać przedsięwzięcia na wielu frontach. Był pionierem w wielu sprawach biznesowych" - wspominała na łamach "Vivy!". 

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Jedno zdjęcie Roxie Węgiel wywołało lawinę komentarzy. Odpowiedziała: „Ludzie muszą się przyzwyczaić, że jest inaczej”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA I MAŁGORZATA SOCHA: przyjaciółki w rozmowie pełnej czułości, kobiecej energii i śmiechu. O TYM SIĘ MÓWI: była najbardziej znienawidzoną kobietą na świecie, dzisiaj jest kochana i podziwiana. Czy KRÓLOWA CAMILLA aż tak się zmieniła, czy Brytyjczycy zmienili front? ELIZA RYCEMBEL: jedna z najzdolniejszych aktorek młodego pokolenia nie pogardziłaby epizodami, ale… reżyserzy widzą ją w głównych rolach. MARIA ROTKIEL: uznana psycholog apeluje: „Dziewczyny, musimy być dla siebie ważne!”.