Krzysztof Krzysiek Zalef Zalewski, Krzysztof Zalewski
Fot. TOMASZ URBANEK/Dzien Dobry TVN/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Krzysztof Zalewski pierwszy raz pokazał narzeczoną! To menedżerka polskiej piosenkarki

Parze urodził się dwa lata temu syn

Rafał Kowalski 6 września 2020 09:44
Krzysztof Krzysiek Zalef Zalewski, Krzysztof Zalewski
Fot. TOMASZ URBANEK/Dzien Dobry TVN/East News

Piosenki Miłość Miłość, Kurier, Tylko nocą zna niemal każdy… Ale o życiu prywatnym ich wykonawcy – Krzysztofa Zalewskiego – mimo ogromnej popularności wciąż wiemy niewiele. Wokalista, który rzadko dzieli się w mediach społecznościowych chwilami z najbliższymi, ostatnio zrobił wyjątek. Jak wygląda jego ukochana?

Krzysztof Zalewski z narzeczoną – zdjęcie

Rok temu podczas gali Mężczyzna Roku Glamour, Krzysztof Zalewski powiedział ze sceny piękne słowa. „Nagrodę dedykuję mojej narzeczonej Otulince”, wygłosił wtedy do publiczności, czym potwierdził, że jest zajęty. Wybranką artysty okazała się Olga Tuszewska – menedżerka Moniki Brodki. Parze urodził się w 2018 roku syn. Chłopiec otrzymał imię Lew.

Do tej pory wielu wielbicieli Krzysztofa Zalewskiego nie wiedziało jednak, jak wygląda jego druga połówka. Aż do teraz. Wokalistka opublikował nietypowe zdjęcie, na którym i on, i jego narzeczona mają pomalowane twarze… „Moja Ola i ja. Na urodzinach Natalii Przybysz dzieci zrobiły kącik z mejkapem. Obowiązkowy. Ja dostałem „czakram korony”, bo -jak zauważyła córka Natalii Aniela-„jestem jakiś taki niepewny”:) Kolorowo się miejcie!”, napisał na Instagramie idol publiczności.

Post doczekał się wielu pozytywnych komentarzy, gratulacji i dobrych życzeń. I my dołączamy się do nich! Prawda, że Krzysztof i Olga bardzo do siebie pasują? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Krzysztof Zalewski (@zalewskiofficial)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA WACHOWICZ o życiu po pięćdziesiątce, ukochanej córce i tym, co daje jej równowagę. MIKA URBANIAK I VICTOR DAVIES. Ona – wokalistka, malarka, córka Urszuli Dudziak i Michała Urbaniaka. On – ceniony brytyjski kompozytor. Opowiadają o niełatwej relacji. KRZYSZTOF BARANOWSKI o czerpaniu siły z miłości – do morza i do kobiety. JOANNA JAKUBAS o swojej muzycznej drodze i pierwszej płycie. Ponadto także: Czy biografia SHARON STONE ujawni całą prawdę o jej życiu?