Krzysztof Krawczyk i Ewa Krawczyk, VIVA! 2008
Fot. SZYMON SZCZEŚNIAK/AF PHOTO
O TYM SIĘ MÓWI

Krzysztof Krawczyk pokonał koronawirusa. Jaki jest stan artysty? „Dziękuję Bogu, że żyję” 

Wokalista wrócił do domu. Opiekuje się nim ukochana żona

Rafał Kowalski 3 kwietnia 2021 13:59
Krzysztof Krawczyk i Ewa Krawczyk, VIVA! 2008
Fot. SZYMON SZCZEŚNIAK/AF PHOTO

Niepokojące słowa przekazał dwa tygodnie temu Krzysztof Krawczyk swoim fanom. „Muszę podjąć walkę, jeszcze jedną w moim życiu walkę!”, pisał 74-letni wokalista zaraz po tym, jak trafił do szpitala przez koronawirusa. Jak dziś czuje się artysta? Głos zabrał nie tylko gwiazdor, ale i jego żona.

Krzysztof Krawczyk przeszedł COVID-19. Szczegóły

Dziś redakcja Super Expressu zamieściła pierwsze bardzo pozytywne informacje na temat samopoczucia Krzysztofa Krawczyka. Okazuje się, że po długim pobycie w szpitalu, piosenkarz w końcu pokonał wirusa. „Wychodzę ze szpitala. Dziękuję fanom za wsparcie. Żona czytała mi przez telefon wszystkie komentarze i życzenia. Wracam do zdrowia. Nie martwcie się o mnie, z dnia na dzień czuję się coraz lepiej. Bóg działa rękoma ludzi. Dziękuję Bogu, że żyję”, mówił dziennikowi 74-latek ciesząc się, że ten weekend spędzi we własnych czterech kątach. „Święta Wielkanocne są dla mnie ważniejsze od świąt Bożego Narodzenia, bo są symbolem zwiastowania nadziei”, tłumaczył.

CZYTAJ TEŻ: Genialne wcielenie Michała Meyera w Krzysztofa Krawczyka. Wokalista skomentował tę metamorfozę. Dlaczego występ zasmucił gwiazdę estrady?

Krzysztof Krawczyk
Fot. Szymon Szcześniak/AF PHOTO

Stan zdrowia ukochanego skomentowała też jego żona, która ostatnie dni poświęciła na opiekę nad partnerem. Troska i zaangażowanie w doglądaniu samopoczucia męża wciąż będą obecne… „Jestem bardzo szczęśliwa, że Krzysztof wraca do domu w dobrej formie. Nie mogłam dłużej znieść tej samotności, zawsze byliśmy razem. To pierwszy raz, kiedy nie widziałam męża tak długo. Za każdym razem, kiedy bywał w szpitalu dzięki uprzejmości personelu medycznego przysypiałam przy nim na kozetce”, opowiedziała SE.pl Ewa Krawczyk dając do zrozumienia, że ona i sławny mąż byli traktowani tak jak inni pacjenci. Wszystko, by w pandemii zachować jak najwyższe standardy opieki medycznej.

Wokaliście życzymy zdrowia i wszystkiego, czego teraz potrzebuje. Mamy nadzieję, że jeszcze w tym roku 74-latek zagra dla stęsknionych wielbicieli jakiś koncert. 

Krzysztof Krawczyk
Fot. Szymon Szcześniak/AF PHOTO

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…