Krzysztof Krawczyk, Viva! czerwiec 2008
Fot. Szymon Szcześniak/AF PHOTO
O TYM SIĘ MÓWI

Genialne wcielenie Michała Meyera w Krzysztofa Krawczyka. Wokalista skomentował tę metamorfozę

Dlaczego występ zasmucił gwiazdę estrady?

Aleksandra Andrzejak 15 marca 2021 13:57
Krzysztof Krawczyk, Viva! czerwiec 2008
Fot. Szymon Szcześniak/AF PHOTO

Krzysztof Krawczyk skomentował występ Michała Meyera w Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Artysta genialnie wcielił się w legendarnego wokalistę. Zaśpiewał biesiadny przebój Hej, Sokoły!

Program Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Program telewizyjny Twoja Twarz Brzmi Znajomo cieszy się ogromną popularnością. Na antenie Polsatu fani show mogą oglądać już 14. edycję. W programie znane osoby z show-biznesu prezentują swoje umiejętności wokalne i taneczne wcielając się w znane gwiazdy estrady. 

Metamorfozy uczestników potrafią być naprawdę spektakularne. W pamięci fanów szczególnie zapadał występ Mateusza Ziółko, który wcielił się w Zbigniewa Wodeckiego. Zaśpiewał piosenkę Lubię wracać tam gdzie byłem, czym poruszył jurorów i widzów do łez. 

Michał Meyer jako Krzysztof Krawczyk

Michał Meyer w ostatnim odcinku programu wcielił się w Krzysztofa Krawczyka i wykonał utwór Hej, Sokoły! Występ dał mu zwycięstwo w odcinku. Jurorzy byli zachwyceni! „Jestem pod takim wrażeniem twojego występu, że aż mi głupio, bo mam takie nieodparte wrażenie, że mam do czynienia z oryginałem, aż mnie się język plącze” - powiedziała Małgorzata Walewska.

Michał Meyer ukończył studia w Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej w Krakowie. W programie TVN Szymon Majewski Show parodiował takie postaci jak Kuba Wojewódzki, Tomasz Kammel czy Justin Bieber. Zagrał w wielu popularnych polskich serialach, między innymi: Na dobre i na złe, Lekarze czy Prawo Agaty. Fani aktualnie mogą go oglądać w serialu na TVN7 Zakochani po uszy. Michał Meyer zagrał też wielu filmowych produkcjach. Najgłośniejsze z nich to: Miasto44 i Wałęsa. Człowiek z nadziei.

michal meyer twoja twarz brzmi znajomo
Fot. VIPHOTO/East News

Krzysztof Krawczyk komentuje występ Michała Meyera

Występ Michała Meyera nie umknął uwadze Krzysztofa Krawczyka. Wokalista nie tylko pochwalił występ Michała, ale także podzielił się w fanami pewną, smutną refleksją. „Panie Michale wspaniałe się Pan wczuł w moją fizyczność i osobowość! I tylko mam taką refleksję przykrą,że kiedy nagrałem te polskie perełki spadł na mnie hejt, że łapię się,za piosenki rodem z biesiady! I co z tego? Najważniejsze żeby trafiało do ludzkich serc! A to są piosenki z serca i dla serca!” - napisał na swoim profilu na Facebooku. 

Panie Michale wspaniałe się Pan wczuł w moją fizyczność i osobowość! I tylko mam taką refleksję przykrą,że kiedy...

Opublikowany przez Krzysztof Krawczyk Sobota, 13 marca 2021

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…