Krzysztof Krawczyk junior na rozprawie, 20.09.2021, Zgierz
Fot. PIOTR KAMIONKA/REPORTER
Z życia gwiazd

Krzysztof Krawczyk junior szczerze o relacji z nastoletnim synem. Jaki ma z nim kontakt?

„Trzymam się tej nadziei...”

Marta Nawacka 5 lipca 2022 10:05
Krzysztof Krawczyk junior na rozprawie, 20.09.2021, Zgierz
Fot. PIOTR KAMIONKA/REPORTER

Po śmierci Krzysztofa Krawczyka jego syn, Krzysztof Krawczyk junior, zmagał się z wieloma problemami. Walczył o pieniądze po ojcu z macochą, Ewą Krawczyk, na jaw wyszły jego kiepskie relacje ze znanym wokalistą, mężczyzna nie miał także gdzie mieszkać, gdyż musiał się wyprowadzić z mieszkania ukochanej. Wiosną udało mu się znaleźć i wynająć mieszkanie. Teraz mężczyzna otworzył się w kwestii relacji z własnym synem.

Krzysztof Krawczyk junior znalazł mieszkanie

Po wyprowadzce z domu ukochanej i wielu problemach, z jakimi przyszło mu się zmierzyć, Krzysztof Krawczyk junior w końcu stanął na nogi i znalazł mieszkanie. Zbigniew Rabiński, kolega mężczyzny, opowiedział o tym w Fakcie. „Znalazł sobie mieszkanie przy ulicy Piotrkowskiej. Wszystko zorganizował sam, nawet nie prosił nas o pomoc. Sam je znalazł i podpisał umowę wynajmu z właścicielem, mieszka tam od kilku dni. Mieszkanko nie jest duże, ale mu to wystarczy, no i ma swój kąt, gdzie nikomu nie zawadza”.

Z kolei Anna Pietrzak, koleżanka Krzysztofa Krawczyka juniora, wyznała, że utrzymać się w nowym miejscu pomagają mężczyźnie przyjaciele z Łódzkiego Studia Integracji. „To smutne, że po śmierci ojca ma takie kłopoty. Najbardziej wspiera go oczywiście Krzysztof Cwynar, ale wszyscy pochylamy się nad jego trudną sytuacją. (…) Pomagamy mu. Ma wynajęte mieszkanie z funduszy zebranych przez stowarzyszenie na zrzutka.pl i z tych pieniędzy, dopóki będziemy mogli, będziemy mu pomagali”, mówiła kobieta.

Czytaj też: Jan i Lenka Klimentowie spodziewają się pierwszego dziecka. Poznali płeć maluszka!

Krzysztof Krawczyk junior, 5. Festiwal Weselnych Przebojów - Mrągowo 13.08.2021
Fot. VIPHOTO/East News

Krzysztof Krawczyk junior, 5. Festiwal Weselnych Przebojów - Mrągowo 13.08.2021

Krzysztof Krawczyk junior o relacji z synem

Syn znanego wokalisty sam także jest ojcem. Ma 17-letniego syna Bartosza, z którego matką się rozstał. Alimenty na nastolatka przez długi czas opłacał Krzysztof Krawczyk, po jego śmierci pieniądze przestały napływać. Chłopak ma problemy zdrowotne: zmaga się z astmą oskrzelową i przewlekłym nieżytem nosa. Relacje Krzysztofa Krawczyka juniora z jego pierworodnym również nie są zbyt dobre... Jednak teraz, kiedy mężczyźnie udało się stanąć na nogi, zamierza je naprawić.

W rozmowie z Dobrym Tygodniem wyznał, że samodzielne wynajmowanie przez niego mieszkania może mu pomóc w naprawieniu relacji z synem. „Trzymam się tej nadziei, że kiedyś (kontakt z synem) stanie się taki, jaki chciałbym, aby był”, zwierzył się Krzysztof Krawczyk junior. Póki co panowie pozostają jedynie w kontakcie telefonicznym. Trzymamy kciuki, żeby udało im się poprawić kontakty.  

Zobacz także: Krzysztof Respondek był gwiazdą „Barw szczęścia, wygrał 3. edycję „Jak Oni Śpiewają”...

Krzysztof Krawczyk Junior, 16.03.2022 Lodz Klub Lutnia Koncert
Fot. PIOTR KAMIONKA/REPORTER

Krzysztof Krawczyk Junior, 16.03.2022, Łódź, Klub Lutnia, koncert „Na pięciolinii wspomnień”

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…