Krzysztof Ibisz, VIVA! marzec 2004
Fot. Robert Masłow/MELON
O TYM JEST GŁOŚNO

Krzysztof Ibisz zaręczył się? Jego wybranką jest uczestniczka Top Model!

Do sieci trafiło zdjęcie pierścionka zaręczynowego!

Gabriela Czernecka 25 lutego 2021 19:41
Krzysztof Ibisz, VIVA! marzec 2004
Fot. Robert Masłow/MELON

Wszystko wskazuje na to, że Krzysztof Ibisz zaręczył się! Jak donosi Pudelek, wybranką serca prezentera jest uczestniczka drugiego sezonu Top Model. Kim jest Joanna Kudzbalska? 

Krzysztof Ibicz zaręczył się?

O życiu prywatnym Krzysztofa Ibisza wiadomo niewiele. Prezenter nie zdradza szczegółów swojego życia prywatnego w sieci. Krzysztof Ibisz był dwukrotnie żonaty. Jego pierwszą żoną była dziennikarka Anna Zejdler, z którą ma syna Maksymiliana. Drugą żoną była Anna Nowak-Ibisz, aktorka znaną z programu Pani gadżet. Byli małżonkowie mają ze sobą dobre relacje, wspólnie wychowują czternastoletniego syna VInceta.  Przez lata Krzysztof Ibisz był łączony z wieloma kobietami, ale z żadną nie zdecydował się zalegalizować związku.  Czyżby to się właśnie zmieniło?

Kim jest narzeczona Krzysztofa Ibisza?

Znany prezenter telewizyjny według pudelek.pl, już kilka tygodni temu zadał najważniejsze pytanie Joannie Kudzbalskiej. Kim jest narzeczona Krzysztofa Ibisza? To modelka, którą mieliśmy okazję podziwiać w drugim sezonie programu Top Model. Jak dowiadujemy się ze strony show o modelkach, Joanna Kudzbalska pochodzi z Wrocławia. W dzieciństwie miała problem z jąkaniem, co uniemożliwiało jej pokonywanie przeszkód i podejmowania wyzwań, jakie stawiało przed nią życie. Swoją przygodę z modelingiem zaczęła już w wieku 13 lat. Wraz z upływem czasu nauczyła się pokonywać wewnętrzne blokady i spełniała swoje marzenia, świetnie radząc sobie w świecie mody. Jak podaje plotek.pl, dziś pracuje jako lekarz w jednym z warszawskich szpitali.

Informacja, że Krzysztof Ibisz i Joanna Kudzbalska są razem wyszła na jaw dopiero niedawno, bowiem gwiazda Polsatu nie zdradza zbyt wiele szczegółów na temat życia prywatnego na swoich social mediach. Krzysztofa Ibisza zdradziły jednak komentarze, jakie zamieszczał pod zdjęciami ukochanej. Choć para ukrywała swój związek przez wiele miesięcy, to ich zdjęcia z wakacji i wzajemne, romantyczne komentarze mówią same za siebie.

1 stycznia Joanna Kudzbalska opublikowała fotografię dłoni, na której z dumą prezentuje pierścionek zaręczynowy: „Wygląda na to, że rok 2021 jest początkiem nowej przygody”, podpisała fotografię. Internauci zwrócili uwagę, że Krzysztof Ibisz już wcześniej okazywał publicznie swoje uczucia względem ukochanej. W grudniu minionego roku wykupił dla nie baner z napisem: „ASIU KOCHAM CIĘ”, który zawisł przy jednej z warszawskich ulic. Komentarz pod zdjęciem Joanny również nie pozostawia złudzeń. „Wygląda na to, że ktoś mnie kocha w tym roku”, brzmi podpis pod zdjęciem. „Zgadnij, kto to?”, brzmi komentarz zostawiony z konta psa prezentera. Jak donosi pudelek.pl, Krzysztof Ibisz potwierdził im radosną nowinę. Pozostaje nam pogratulować i cierpliwie czekać na pierwsze oficjalne zdjęcie pary! 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?