Fot. IG: @krzysztof_ibisz_official
O TYM SIĘ MÓWI

Krzysztof Ibisz nie od razu przypadł do gustu obecnej żonie. „Szkoda czasu na kogoś takiego"

Żona Krzysztofa Ibisza o pierwszym spotkaniu: „Rozpoznałam go po głosie"

Karol Sowa 2 czerwca 2022 18:59
Fot. IG: @krzysztof_ibisz_official

Joanna Ibisz (Kudzbalska) jest trzecią żoną Krzysztofa Ibisza. W najnowszym wywiadzie postanowiła opowiedzieć jak oraz kiedy poznała swojego męża. Jak sama twierdzi, niewiele wskazywało, że ich relacja przetrwa. „Rozpoznałam go po głosie”, czytamy. Para wzięła ślub we sierpniu 2021 roku. Bardzo długo utrzymywali w tajemnicy swój związek. Swoim szczęściem podzielili się ze swoimi obserwatorami dopiero po ceremonii. Dla wielu osób ślub prezentera Polsatu z półfinalistką 2 edycji Top Model był dużym zaskoczeniem. W najnowszym wywiadzie ukochana prowadzącego Demakijaż opowiedziała więcej szczegółów dotyczących ich relacji.  

Joanna Ibisz o związku z Krzysztofem Ibiszem 

W wywiadzie dla magazynu Pani żona gwiazdora Polsatu wyznała, że poznała się ze swoim przyszłym mężem na samym początku pandemii w klubie sportowym. „Spotkaliśmy się w lutym 2020 r. w klubie sportowym w centrum Warszawy. Rozpoznałam go po głosie: charakterystycznym, bardzo męskim, miłym dla ucha (…) On, mimo że po treningu, był stylowy i elegancki. Zdziwiłam się, że podszedł. Gdy powiedziałam mu, że ćwiczę jogę bikram, poprosił o podanie mojego konta na Instagramie. Wkrótce napisał z zaproszeniem na kawę", mówiła. 

W tej samej rozmowie czytamy, że nie ma telewizora w domu, a swojego przyszłego męża kojarzyła jedynie z wcześniejszych lat. I właśnie ta sytuacja była przyczyną zabawnej sytuacji. „Na początku znajomości, gdy mówił o nagraniach Tańca z gwiazdami, pogratulowałam mu udziału w tanecznym show. Roześmiał się: on ten program prowadzi”, opowiadała. Dodała również, że nie widziała przyszłości z nim, ponieważ miała wrażenie, że jej nie słucha. „Krzysiek myślami błądził gdzieś indziej. Chyba ze trzy razy pytał, kiedy mam urodziny, wciąż zapominając o odpowiedzi. Pomyślałam, że szkoda czasu na kogoś, kto mnie nie słucha...”, zwierza się żona Krzysztofa Ibisza. Kiedy rozmowa dobiegała końca wybranka prowadzącego została zapytana o wcześniejsze relacje swojego męża oraz o to czy dogaduje się z dziećmi z poprzednich związków. W odpowiedzi słyszymy: „Nie przestraszyłam się, że to jego trzecie małżeństwo (…) Staramy się mieć dobre relacje z poprzednimi żonami i z dwoma synami Krzysia. Czasem jadamy razem obiady, spędzamy święta. Pomaga to, że nie zbudowaliśmy swojego szczęścia na ich nieszczęściu. Nie ja byłam przyczyną rozstań", podsumowała. 

CZYTAJ TAKŻE: Był mistrzem drugiego planu, a prywatnie bał się kobiet. Tajemnicza śmierć Leszka Herdegena do dzisiaj nie została wyjaśniona

Krzysztof Ibisz, Joanna Kudzbalska
Fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Kim jest Joanna Ibisz oraz czym się zajmuje? 

Joanna Kudzbalska-Ibisz pochodzi z Wrocławia. Popularność przyniósł jej udział w drugiej edycji programu Top Model. Miała wtedy 19 lat. W telewizyjnym show wyznała, że w dzieciństwie zmagała się z jąkaniem, przez co miała zaniżone poczucie własnej wartości. „To strasznie utrudnia życie. Widziałam jak odbierają mnie inni, że nie umiem się wysłowić. Jąkanie jest taką chorobą lęku przed ludźmi, bo jak się jest samemu, to się nie jąkasz do lustra jak rozmawiasz, tylko jak idziesz do innych”, mówiła.  

Kiedy nabrała odwagi, poszła na terapię, która pomogła jej pokonać swoje bariery. „Ciężko było mi się w ogóle do kogokolwiek odezwać. Mówiłam bardzo szybko, jąkałam się, połykałam wyrazy, sylaby”, mówiła w programie. Terapia sprawiła, że Joanna Kudzbalska-Ibisz z czasem nauczyła się pokonywać swoje blokady. Światem mody zaczęła się interesować, kiedy była jeszcze nastolatką. Zdecydowała, że weźmie sprawy w swoje ręce i zacznie spełniać marzenia. Jak się później okazało, odnalazła się w programie jak ryba w wodzie. „Dziewczyna ma energię, to co powinna mieć modelka, osobowość”, mówił projektant oraz juror programu, Dawid Woliński. Natomiast Karolina Korwin-Piotrowska wyznała: „Z rozkoszą się Ciebie słucha”. Uwagę jurorów zachwyciła zarówno jej uroda, jak i determinacja oraz osobowość. Joanna trafiła do półfinału programu- zajęła wtedy czwarte miejsce. Program otworzył jej drzwi do świata mody. Do dnia dzisiejszego zajmuje się modelingiem. Dostawała wiele propozycji. Wyjeżdżała do Niemiec, Chin, miała sesję w Paryżu, Londynie, a nawet Mediolanie.  

Żona Krzysztofa Ibisza nie tylko zajmuje się modelingiem. Bardzo lubi podróżować. Każdą wycieczkę dokumentuje na swoim profilu na Instagramie. Możemy zaobserwować, że była między innymi w Grecji, we Włoszech, w Portugalii, Francji czy Meksyku. Joanna Kudzbalska-Ibisz skończyła studia medyczne we Wrocławiu. Na rok wyjechała również na międzynarodową wymianę studencką w Barcelonie. Dzisiaj jest zarówno modelką, jak i lekarką w jednym z warszawskich szpitali powiatowych. Od jakiegoś czasu prowadzi na Instagramie również swój zawodowy profil i dzieli się poradami, dotyczącymi zdrowia. Szczególnie pasjonuje się Medycyną Stylu Życia, która jest popularna na zachodzie. 

Życzmy małżonkom wielu wspaniałych chwil!

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Marianna Janczarska: „Nie jestem rozgoryczona, wiecznie w depresji, jak pewnie niektórzy ludzie o mnie myślą"

Krzysztof Ibisz, Joanna Kudzbalska
Fot. TRICOLORS/East News

Krzysztof Ibisz, Joanna Kudzbalska
Fot. TRICOLORS/East News

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Bogna Sworowska o pracy w modelingu kiedyś i dziś…

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER w poruszającej rozmowie wyznaje: „Szukam swojego szczęścia w miłości, w życiu, na świecie…”. GOŁDA TENCER: „Ludzie młodzi nie znają historii. Patrzą do przodu (…). A ja robię wszystko, by ocalić pamięć”, mówi. JAN HOLOUBEK i KASPER BAJON: reżyser i scenarzysta. Czego nie nakręcą, staje się hitem. A jak wyglądają ich relacje poza planem filmowym? MONIKA MILLER od lat zmaga się z depresją i chorobą dwubiegunową, ale teraz za sprawą miłości pierwszy raz w życiu jest szczęśliwa.