Krzysztof Gojdź, VIVA! maj 2016, main topic
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
O NIM JEST GŁOŚNO

Krzysztof Gojdź nie ma uprawnień do wykonywania zawodu?! TYLKO U NAS! „Ulubiony doktor gwiazd’’ odpowiada na zarzuty!

Damian Duda 28 listopada 2017 08:50
Krzysztof Gojdź, VIVA! maj 2016, main topic
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

 

Krzysztof Gojdź rozgrzewa media do czerwoności. Niestety, „ulubiony doktor gwiazd’’ — jak nazywany jest na warszawskich salonach — budzi zarówno pozytywne, jak i negatywne emocje. Jakiś czas temu pojawiły się doniesienia, że Gojdź nie ma prawa do wykonywania zawodu, który... obecnie wykonuje. Czy to prawda? Czy dyplomy, którymi posługuje się lekarz, są nic nie warte? Sprawdziliśmy u źródła! 

 

Zobacz też: Dr Krzysztof Gojdź: „Wystarczy tylko chwila, a będę o Tobie wiedział więcej niż Twój mąż”

Wykształcenie Krzysztofa Gojdzia 

To są totalne głupoty. Wymyśla je pseudokonkurencja. Wiele osób zazdrości mi sukcesu oraz tego, że mam tysiące pacjentów, którzy mi zaufali. A to ilość pacjentów i ich zadowolenie z efektów świadczą o lekarzu i klinice — mówi w rozmowie z nami Krzysztof Gojdź. 

 

Doktor zapewnia, że papiery, które uprawniają go do wykonywania zawodu, w każdej chwili można sprawdzić. — Osoby, które się na tym znają, wiedza, ze mój dyplom lekarski można zweryfikować w Centralnym Rejestrze Lekarzy RP. Również mój doktorat. Posiadam dyplom prestiżowej American Academy of Aesthetic Medicine, z którą współpracuje do dziś. Jako wykładowca Akademii szkolę lekarzy na całym świecie — w Azji, Australii, USA. Np. tydzień temu w Miami na Florydzie — podkreśla Gojdź. 

 

Właściciel kilku klinik twierdzi, że zdobyta wiedza pozwoliła mu dołączyć do grona najlepszych fachowców. — Ukończyłem również American Academy of Anti-Aging Medicine. Dodatkowo dziesiątki kursów w kraju i za granicą. Wybierałem szkolenia tylko pod okiem najwybitniejszych wykładowców. Teraz sam się nim stałem — mówi nieskromnie.
 

Krzysztof Gojdź w rozmowie z Viva.pl mówi dosadnie, że nie zostawi tak tej sprawy. — Bzdury, które na mój temat pojawiają się w mediach, powstają, dlatego że wielu polskich lekarzy — poza zwykłą zawiścią — nie chce się kształcić. Do tego typu pomówień podejmuję już kroki prawne — skwitował „ulubiony doktor gwiazd’’. 

 

Krzysztof Gojdź
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Krzysztof Gojdź w sesji dla VIVY!, maj 2016 r. 

 

Krzysztof Gojdź
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Krzysztof Gojdź w sesji dla VIVY!, maj 2016 r. 

 

Przeczytaj też: Doradza przeszczep włosów Andrzejowi Dudzie, chwali Dodę za pośladki. Kim jest doktor Krzysztof Gojdź?

 

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.