EN_01314026_1852, Krzysztof Cugowski, Krzysztof Cugowski Junior
Fot. Wojtek Olszanka/DDTVN/East News Warszawa
O tym się mówi

Syn Krzysztofa Cugowskiego jest zakochany! Jego wybranka wystąpiła u boku Krystiana Ochmana

24-latek podzielił się romantycznymi ujęciami

Marcjanna Maryszewska 17 listopada 2022 10:05
EN_01314026_1852, Krzysztof Cugowski, Krzysztof Cugowski Junior
Fot. Wojtek Olszanka/DDTVN/East News Warszawa

Christopher Cugowski to syn lidera kultowego zespołu Budka Suflera. 24-latek od dłuższego czasu mieszka za granicą, gdzie związał swoje życie z aktorstwem. Jednocześnie, podobnie jak ojciec — wykazuje niezwykły talent muzyczny. W życiu prywatnym powodzi mu się równie dobrze! Syn Krzysztofa Cugowskiego jest zakochany i niedawno opublikował romantyczne zdjęcie ze swoją partnerką. 

Christopher Cugowski zachwyca talentem aktorskim i muzycznym

Kariera 24-latka nabiera rozpędu. O Christopherze Cugowskim zrobiło się głośno za sprawą angażu w popularnym serialu — Bridgertonowie. Warto wspomnieć, że już jako mały chłopiec marzył o występowaniu przed kamerą i wyobrażał sobie, że w przyszłości zagra w filmie. Dziś studiuje na Uniwersytecie w Winchester i może przyznać, że wszystkie jego pragnienia faktycznie się ziściły.

Po rozpoczęciu studiów postanowił próbować szczęścia, biorąc udział w kolejnych castingach. Choć były to początkowo wyłącznie role epizodyczne, z czasem jego kariera za granicą nabrała rozpędu. „Praktycznie po każdym castingu dostawałem telefon, że się udało. Zaproszono mnie nawet do epizodycznej roli w filmie, który dostał później Oscara. Niestety, terminy nie pozwoliły mi w nim zagrać. Miałem do wyboru olać egzaminy i zawalić drugi rok studiów albo zagrać w tej produkcji. Postawiłem na edukację. Stwierdziłem, że jeszcze będę miał okazję pracować na planie”, ujawnił Michałowi Misiorkowi w wywiadzie dla Plejady.

Swego czasu wykazał pasję do muzyki. Miał z nią kontakt od dziecka, a wszystko dzięki ojcu. Chris Cugowski nie tylko śpiewa, ale również gra na pięciu instrumentach: gitarze, basie, pianinie, perkusji i ukulele. „Nie chodziłem do szkoły muzycznej, ale uczyłem się śpiewać i grać na kilku instrumentach. Podobało mi się to, ale zależało mi, by muzyka była jedynie moim hobby. Nie chciałem, by stała się pracą”, wyznał w tym samym wywiadzie. W ubiegłym roku z kolei podbił serca polskiej widowni w formacie Polsatu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”.

CZYTAJ TAKŻE: Tak wygląda dziś życie Heleny Englert. „Czuję ogromną wdzięczność za to, że mogę tu być i pracować

Krzysztof Cugowski, Krzysztof Cugowski Junior

EN_01314026_1852, Krzysztof Cugowski, Krzysztof Cugowski Junior
Fot. Wojtek Olszanka/DDTVN/East News Warszawa

Syn Krzysztofa Cugowskiego jest zakochany. Zdjęcia z partnerką

Sukcesy w życiu zawodowym zdecydowanie idą w parze z udanym życiem prywatnym! Christopher Cugowski udostępnił ujęcie u boku partnerki. Para udała się razem na Malediwy, gdzie spędza romantyczny czas. Okazuje się, że dziewczyną aktora jest Julia Adamczyk — tancerka oraz finalistka programu „You Can Dance". Mogą kojarzyć ją również fani Krystiana Ochmana, gdyż to właśnie u jego boku wystąpiła jako jedna z „topielic” na Konkursie Piosenki Eurowizji.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ: Piotr Stramowski znów jest zakochany! Po rozstaniu z Katarzyną Warnke aktor znalazł nową miłość

Na Instagramie Julii również pojawiła się seria fotografii, na których razem z Chrisem oddają się czułościom. Wyglądają na niezwykle szczęśliwych! Parze życzymy dużo szczęścia i miłości. Zobaczcie ich wspólne zdjęcia.  

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.