To początek końca?

Konrad Szczęsny 1 lutego 2019 06:48

Sensacyjne plotki czy zapowiedź rozstania? Portugalski tabloid Correio da Manha spekuluje, że w związku Cristiano Ronaldo i Georginy Rodriguez nie dzieje się ostatnio najlepiej. Para spędziła oddzielnie urodziny modelki (ona wyleciała do Argentyny, piłkarz został we Włoszech), zaś zdjęcie, które sportowiec zamieścił w mediach społecznościowych z tej okazji nie spotkało się z reakcją ukochanej...

Kryzys w związku Cristiano Ronaldo i Georginy Rodriguez?

Życie Cristiano Ronaldo od kilku miesięcy dalekie jest od sielanki. Najlepszy piłkarz świata nie tylko został we wrześniu oskarżony o gwałt przez Amerykankę Kathryn Mayorgę, lecz także przegrał proces z hiszpańskim fiskusem i musi zapłacić 19 milionów euro grzywny za oszustwa podatkowe, których dopuścił się w latach 2011-2014.

Mimo że w tym trudnym czasie u jego boku zawsze trwała ukochana (a według niektórych źródeł narzeczona) Georgina Rodriguez, urodziny modelki, które obchodziła w niedzielę 27 stycznia, spędzili osobno. 25-latka wyjechała do Argentyny, by spotkać się z najbliższymi w rodzinnym Buenos Aires.

„Zbiegiem okoliczności, wylądowałam w kraju, który widział moje urodziny w tym samym dniu 25 lat temu”, napisała pod jednym ze zdjęć na Instagramie.

Niestety, piłkarza nie było u jej boku. Najpewniej dlatego, że w dniu urodzin ukochanej rozegrał mecz w barwach Juventusu Turyn z AS Roma, który drużynie udało się wygrać, m.in. dzięki golowi zdobytemu przez Cristiano Ronaldo.

Georgina Rodriguez nie skomentowała zdjęcia, które Ronaldo zamieścił w sieci z okazji jej urodzin

Choć powód ten wydaje się co najmniej osobliwy, patrząc na aktywność pary w mediach społecznościowych nie jest aż tak absurdalny. Słyną oni bowiem z tego, że wzajemnie komentują swoje zdjęcia i zamieszczają pod nimi serduszka.

Cristiano Ronaldo z okazji urodzin ukochanej opublikował w sieci fotografię, na której oboje pozują przytuleni. Podpisał ja:

„Wszystkiego najlepszego dla najcudowniejszej kobiety, jaką Bóg mógł mi zesłać na moją drogę”, podkreślił zachwycony. Niestety, to właśnie brak reakcji ze strony Georginy Rodriguez na to płomienne wyznanie wywołał falę podejrzeń w dziennikarzach portugalskiego tabloidu. 

Co więcej, mimo że dwa miesiące temu głośno było o sekretnych zaręczynach pary, na ostatnich zdjęciach próżno szukać na palcu hiszpańskiej modelki pierścionka. 

Czy to jedynie zbieg okoliczności czy może zapowiedź końca miłosnej sielanki?  

1/6
Cristiano Ronaldo i Georgina Rodriguez oraz Cristiano Ronaldo Junior
Copyright @Instagram @cristiano
1/6

Cristiano Ronaldo i Georgina Rodriguez okres świąteczno-noworoczny spędzili w gronie najbliższych.

2/6
Cristiano Ronaldo i Georgina Rodriguez oraz Cristiano Ronaldo Junior i inne dzieci
Copyright @Instagram @cristiano
2/6

Cristiano Ronaldo i Georgina Rodriguez w trakcie świąt z trójką potomków piłkarza: bliźniętami Evą i Mateo, które urodziła surogatka oraz córką Alaną Martiną, jedynym wspólnym dzieckiem pary.

3/6
Cristiano Ronaldo i Georgina Rodriguez
Copyright @Instagram @cristiano
3/6

Cristiano Ronaldo i Georgina Rodriguez w styczniu wypoczywali w Dubaju.

4/6
Cristiano Ronaldo i Georgina Rodriguez oraz Cristiano Ronaldo Junior
Copyright @Instagram @cristiano
4/6

Cristiano RonaldoGeorgina Rodriguez i najstarszy syn piłkarza, 8-letni Cristiano Ronaldo Junior.

5/6
Cristiano Ronaldo i Georgina Rodriguez
Copyright @Instagram @cristiano
5/6

Cristiano Ronaldo i Georgina Rodriguez zaczęli spotykać się jesienią 2016 roku.

6/6
Cristiano Ronaldo i Georgina Rodriguez
Copyright @Instagram @cristiano
6/6

To właśnie to zdjęcie Cristiano Ronaldo zamieścił w mediach społecznościowych z okazji urodzin Georginy Rodriguez. Modelka na nie jednak nie zareagowała.

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Mają własny sad, kurnik i kaplicę. Tak wygląda wymarzony dom Wojciecha Modesta i Agnieszki Amaro

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o tym, co odmieniło jej życie, kobietach, które dają jej moc, i… festiwalu w Cannes. JADWIGA JANKOWSKA-CIEŚLAK: pogodziła się z życiem, tylko ze śmiercią męża nie może się uporać do tej pory. JACEK DUBOIS w fascynującej rozmowie o zawodzie adwokata, zbrodni, karze i pisarskiej pasji. ZBIGNIEW WODECKI: Kraków jego śladami.