Baron, Tomson, Edyta Górniak, Michał Szpak, Urszula Dudziak, The Voice of Poland
Fot. Jan Bogacz / TVP
O TYM SIĘ MÓWI

Koronawirus w The Voice of Poland! Jeden z uczestników nie wystąpi w programie

To dla niego wielki cios... Wiemy, kto zajmie jego miejsce

Konrad Szczęsny 12 listopada 2020 15:44
Baron, Tomson, Edyta Górniak, Michał Szpak, Urszula Dudziak, The Voice of Poland
Fot. Jan Bogacz / TVP

Jedenasta edycja „The Voice of Poland” wkracza w decydujący etap. W każdej drużynie zostało po czterech uczestników. Od najbliższej soboty aż do ścisłego finału będą trwały eliminacje kolejnych młodych wokalistów. Niestety, u jednego z nich stwierdzono zakażenie koronawirusem. To podopieczny Urszuli Dudziak. Wiadomo, kto go zastąpi!

Michał Matuszewski z drużyny Urszuli Dudziak zakażony koronawirusem

Niestety, z show TVP musiał pożegnać się jeden z ulubieńców trenerów. Michał Matuszewski poinformował na swoim profilu na Instagramie, że stwierdzono u niego zakażenie koronawirusem. W związku z tym nie może brać udziału w nagraniach kolejnych części show.

„Koniec jest początkiem ✌️♥️ Czasy jak wiecie są trudne i nie zawsze wszystko można zaplanować...✌️Każda minuta spędzona w @voiceofpoland to cudowna lekcja, której życzę każdemu! Zdrowie jest jednak najważniejsze, nie tylko moje, ale także uczestników programu i całej ekipy”, podkreślił młody wokalista.

I podziękował zarówno swojej trenerce, jak i innym jurorom za zaufanie, dobre słowa i wsparcie na planie „The Voice of Poland”.

„Dziękuję Urszula Dudziak! Jest Pani fantastyczną Kobietą, której empatia i vigor napełnia chęcią do działania ❤️ Mam nadzieję, że nasze drogi się jeszcze spotkają ❤️ Dziękuję pozostałym trenerom: @edytagorniak @michal_szpakofficial@tomsoniziofficial @alekbaron za każde miłe słowo i wsparcie! Wszystkim uczestnikom a przede wszystkim z TEAMu Uli ❤️ jesteście najlepsi, a czas spędzony z Wami to jeden z najlepszych w moim życiu!”, zaznaczył.

„Całej ekipie, producentom dziękuję za docenienie i wsparcie na każdym etapie konkursu! Wam Drodzy Fani życzę przede wszystkim Zdrowia! I zostańcie ze mną, bo wiem, że jest sens tworzenia muzyki dla Was ❤️✌️ a obiecuje, że dotrzymam słowa”, zakończył Michał Matuszewski.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🎶 Koniec jest początkiem ✌️♥️ Czasy jak wiecie są trudne i nie zawsze wszystko można zaplanować 🥺 ✌️Każda minuta spędzona w @voiceofpoland to cudowna lekcja, której życzę każdemu! Zdrowie jest jednak najważniejsze, nie tylko moje, ale także uczestników programu i całej ekipy 🥰 Dziękuję Urszula Dudziak! Jest Pani fantastyczną Kobietą, której empatia i vigor napełnia chęcią do działania ❤️ Mam nadzieję, że nasze drogi się jeszcze spotkają ❤️ Dziękuję pozostałym trenerom: @edytagorniak @michal_szpakofficial @tomsoniziofficial @alekbaron za każde miłe słowo i wsparcie! Wszystkim uczestnikom a przede wszystkim z TEAMu Uli ❤️ jesteście najlepsi, a czas spędzony z Wami to jeden z najlepszych w moim życiu 🥰 @martynazygadlo to jest właśnie Twój czas i wiem, że wykorzystasz go najlepiej jak potrafisz! Trzymam za Ciebie i cały Team kciuki✌️🤞❤️ Całej ekipie, producentom dziękuję za docenienie i wsparcie na każdym etapie konkursu! Wam Drodzy Fani życzę przede wszystkim Zdrowia! I zostańcie ze mną, bo wiem, że jest sens tworzenia muzyki dla Was ❤️✌️ a obiecuje, że dotrzymam słowa.

Post udostępniony przez Michał Matuszewski (@michalmatuszewski_music)

Kto zastąpi Michała Matuszewskiego w drużynie Urszuli Dudziak w „The Voice of Poland”?

„Zgodnie z regulaminem do programu wróciła osoba z drużyny Urszuli Dudziak, która jako ostatnia odpadała w etapie Nokaut. Na miejsce Michała została przywrócona 17-latka z Woźnik pod Częstochową - Martyna Zygadło”, informuje produkcja programu.

Kim jest następczyni Michała Matuszewskiego? Martyna Zygadło to laureatka wielu międzynarodowych konkursów piosenki, m.in.: w Bułgarii, trzykrotnie we Włoszech, we Francji, w Danii i na Malcie. W sobotnim odcinku Martyna zaśpiewa utwór „When You Believe” Mariah Carey i Whitney Houston.

Kim jest Michał Matuszewski z „The Voice of Poland”?

Wychował się w Bieszczadach, zaś obecnie jego życie związane jest z Krakowem. Pracuje jako muzykoterapeuta w Domu Pomocy Społecznej i prowadzi zajęcia dla osób z zaburzeniami psychicznymi. Za pośrednictwem muzyki Michał buduje ze swoimi podopiecznymi nić zaufania, dzięki której ludzie zaczynają się otwierać i rozmawiać. Jego występy z Przesłuchań w Ciemno tylko na YouTube wyświetlono dotychczas ponad milion razy!

W programie wykonał odpowiednio: „Zacznij od Bacha” z repertuaru Zbigniewa Wodeckiego (Przesłuchania w Ciemno), „Bądź moim natchnieniem” Andrzeja Zauchy (Bitwy, utwór wykonał z Michałem Boberem) oraz „Jesus to a child” George'a Michaela (Nokaut). Zakwalifikował się do odcinków finałowych, jednak z powodu zakażenia koronawirusem nie będzie mógł wziąć w nich udziału...

Tym samym w najbliższym odcinku na scenie zaprezentują się:

- z drużyny Urszuli Dudziak: Jędrzej Skiba, Martyna Zygadło, Anna Malek i Sylwia Wysocka,

- z drużyny Edyty Górniak: Anna Gąsienica-Byrcyn, Marta Bielawska, Anna Nadkierniczna oraz Ignacy Błażejowski,

- z drużyny Michała Szpaka: Mikołaj Macioszczyk, Krystian Ochman, Wojciech Lechończak i Mateusz Psonak,

- z drużyny Tomsona i Barona: Natalia Szczypuła, Michał Bober, Adam Kalinowski a także Bartosz Utracki.

Pierwszy finałowy odcinek zostanie wyemitowany w najbliższą sobotę o godzinie 21:00 w TVP2. Przypomnijmy, że decyzją trenerów z programem pożegnają się cztery osoby, po jednej z każdej drużyny.  

Michał Matuszewski pożegnał się z „The Voice of Poland”:

The Voice of Poland, Michał Matuszewski
Fot. Natasza Młudzik / Jan Bogacz / TVP

The Voice of Poland, Michał Matuszewski
Fot. Natasza Młudzik / Jan Bogacz / TVP

Jego miejsce w programie zajmie Martyna Zygadło:

The Voice of Poland, Martyna Zygadło
Fot. Natasza Młudzik / Jan Bogacz / TVP

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.