Michelle Obama, Barack Obama
Fot. Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

Wydawali się być parą idealną... Czy to koniec małżeństwa Baracka i Michelle Obamów?!

Zdaniem internautów to zdjęcie to dostateczny dowód

Gabriela Czernecka 19 października 2019 17:03
Michelle Obama, Barack Obama
Fot. Getty Images

Michelle i Barack Obama rozwodzą się? Taką informację podaje jeden z zagranicznych tabloidów. Dowodem ma być zdjęcie, na którym widać Baracka Obamę. Uwagę przykuwa jeden drobny szczegół...

Czy Michelle i Barack Obamowie rozwodzą się?

W tym roku obchodzili 27. rocznicę ślubu, tymczasem zagraniczne media donoszą właśnie, że para zamierza się rozwieść. Zdaniem magazynu The Globe, były prezydent i pierwsza dama za rozwód zapłacą około 150 milionów dolarów. Potwierdzeniem informacji o rozstaniu pary ma być zdjęcie, które trafiło na okładkę pisma. Na nim Barack Obama nie ma już obrączki. Według informatora gazety, Obamowie długo walczyli o swoją miłość. Przeszkodą stał się głownie hollywoodzki styl życia Michelle i fakt, że świetnie zaczęła radzić sobie po odejściu z Białego Domu. Mimo to podobno Barack nie chciał wyrazić zgody na to, by znalazła prawdziwą pracę. 

„Kiedy Barack rzucił obrączką w Michelle, to był koniec. Mówi się, że oboje konsultują się z najlepszymi adwokatami rozwodowymi. W tym momencie nawet ze sobą nie rozmawiają. Ich przedstawiciele komunikują się za nich”, mówi informator gazety.

Magazyn The Globe powołuje się na zdjęcie, które zrobiono Barackowi Obamie 29 września podczas mówienia w Niemczech. Od wielu lat wiadomo jednak, że były prezydent ściąga ją za każdym razem, gdy przemawia publicznie. Jego przemowy zawsze są bardzo emocjonalne, Barack Obama często dużo gestykuluje, więc nie nosi wówczas obrączki, bo nie chce ryzykować jej utraty. 

Plotki o rozstaniu Michelle i Baracka Obamów pojawiły się juz w 2014 roku. Magazyn Radar Online pisał, że jeden z japońskich polityków, Kazuyuki Hamada, powiedział, że nie jest tajemnicą, że Barack i Michelle szykują się do rozwodu. Podobno były prezydent mówiąc o swojej żonie po zakończeniu swojej prezydentury, dziękował jej, że przy nim „mimo wszystko trwała”. Czekamy więc na oficjalne potwierdzenie tych informacji. 

The Globe Barack Obama
Fot. MAt. prasowe

gwiazdy w kreacjach Michael Kors, Michelle Obama
Fot. Getty Images

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Ciąża Małgosi to ukoronowanie tego, o co walczyliśmy”, mówi RADOSŁAW MAJDAN i nie ukrywa, że z powodu epidemii on i jego żona są pełni obaw. LESZEK MILLER z wnuczką MONIKĄ o tym, jak dziś wygląda ich życie po bolesnej stracie syna i ojca. Legendarny aktor WITOLD SADOWY niedawno skończył sto lat i zdobył się na niezwykle szczere wyznanie. „Widziałam, jak czai się śmierć” – ELISABETH REVOL wspomina ostatnie chwile z TOMKIEM MACKIEWICZEM podczas wspinaczki na Nanga Parbat.