Kodi Lee, Mam Talent
Fot. Instagram
O NIM JEST GŁOŚNO!

Nie widzi i cierpi na autyzm… 22-letni Kodi Lee wzruszył do łez jurorów Mam Talent!

Jego występ już przeszedł do historii amerykańskiej wersji show

Rafał Kowalski 30 maja 2019 19:58
Kodi Lee, Mam Talent
Fot. Instagram

Amerykanie pokochali brytyjski format Mam Talent i w związku z tym na kanale NBC właśnie trwa emisja czternastej już edycji tego programu realizowanego za oceanem. Kilka dni temu na etapie castingów pojawił się uczestników, o którym już pisze się, że ma szansę na wygranie całego show. Historia i występ 22-letniego Kodiego Lee poruszyła publiczność i jurorów.

Występ Kodiego Lee na amerykańskim Mam Talent

Pośród wielu uczestników nowej edycji popularnego show, pojawił się jeden, po występie którego, nie tylko jurorzy, ale i publiczność miała łzy w oczach. Chodzi o wykonanie piosenki A Song for You Donny Hathaway przez Kodiego Lee. 22-latek nie widzi, a także cierpi na autyzm. Na scenie towarzyszyła mu mama Tina. To ona opowiedziała jurorom, skąd w synu talent muzyczny. „Gdy był jeszcze mały, odkryliśmy, że kocha muzykę. Dzięki niej i występowaniu nauczył się jakoś radzić w świecie. Bo gdy jesteś autystyczny, naprawdę ciężko jest robić to, co robią inni ludzie. Tak naprawdę muzyka ocaliła mu życie”, powiedziała pani Tina, a chwilę później jej syn zasiadł przy pianinie.

Występ Kodiego poruszył publiczność a jedna z jurorek - Gabrielle Union – nagrodziła 22-latka złotym przyciskiem. Oznacza to, że Lee automatycznie przeszedł do występów na żywo. Już dziś jesteśmy przekonani, że jego kolejne pojawienie się w Mam Talent wywoła niemałe poruszenie. Aktualnie jego występ, dwie doby po opublikowaniu, ma już 12 milionów odsłon. Zobacz, jak pięknie zaśpiewał i zagrał uzdolniony Kodi. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Kodi Lee 🇺🇸🇰🇷 (@kodileerocks)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Kodi Lee 🇺🇸🇰🇷 (@kodileerocks)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.