WIDEO VIVY!

Sławek Uniatowski jest podrywany przez pokolenie mam? „Są kobiety, które…”

Wokalista wyjawił nam też, co będzie robił poza śpiewaniem

Rafał Kowalski 8 września 2019 14:26

Sławek Uniatowski ma za sobą świetny debiut fonograficzny. Jego płyta Metamorphosis pokryła się już złotem, a grono fanów stale się powiększa. Szczególnie zauważalną grupą są starsze od artysty mamy! Ich pokolenie często bywa na koncertach wokalisty, a nawet pisze do niego w mediach społecznościowych…

Sławek Uniatowski o fankach i propozycjach filmowych

Przy okazji Flesz Fashion Night 2019, zapytaliśmy piosenkarza, czy zgadza się ze stwierdzeniem, że jest ulubieńcem starszych od niego kobiet. „Mamy mnie kochają. Wydaje mi się, że spowodował to Zbyszek Wodecki, którego repertuar śpiewam. Wykonuję też inne piosenki, które dotykają serca – dużo starych kawałków”, wyjaśnił nam Sławek Uniatowski. Chwilę później odpowiedział, czy wspomniane pokolenie mam go podrywa w sieci. „Oczywiście. Ale są też kobiety, które piszą, że jestem narcyzem. Najwięcej jest jednak pozytywnych wiadomości komentarzy. Mam bardzo fajnych fanów”,  powiedział VIVIE.pl artysta.

A jakie są jego najbliższe plany? Okazuje się, że poza pracą nad drugim krążkiem, może zobaczymy 35-latka w kinie! „Zaczynam wchodzić do studia nagrywać kolejny album. Będzie bardziej w języku polskim, teksty między innymi otrzymam od Jacka Cygana. Ale poza tym ciągle udział w M jak miłość, a poza tym mam propozycje zagrania w fabułach. Chcę tego spróbować. Przygoda aktorska to dla mnie zabieg marketingowy. Wracając do propozycji to prawdopodobnie zagram lekarza i bardzo bogatego biznesmana”, zdradził nam Sławek Uniatowski.

O czym jeszcze udało się nam porozmawiać z wokalistą? Zobacz nasz wywiad wideo. 

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Ciąża Małgosi to ukoronowanie tego, o co walczyliśmy”, mówi RADOSŁAW MAJDAN i nie ukrywa, że z powodu epidemii on i jego żona są pełni obaw. LESZEK MILLER z wnuczką MONIKĄ o tym, jak dziś wygląda ich życie po bolesnej stracie syna i ojca. Legendarny aktor WITOLD SADOWY niedawno skończył sto lat i zdobył się na niezwykle szczere wyznanie. „Widziałam, jak czai się śmierć” – ELISABETH REVOL wspomina ostatnie chwile z TOMKIEM MACKIEWICZEM podczas wspinaczki na Nanga Parbat.