WIDEO VIVY!

Sławek Uniatowski jest podrywany przez pokolenie mam? „Są kobiety, które…”

Wokalista wyjawił nam też, co będzie robił poza śpiewaniem

Rafał Kowalski 8 września 2019 14:26

Sławek Uniatowski ma za sobą świetny debiut fonograficzny. Jego płyta Metamorphosis pokryła się już złotem, a grono fanów stale się powiększa. Szczególnie zauważalną grupą są starsze od artysty mamy! Ich pokolenie często bywa na koncertach wokalisty, a nawet pisze do niego w mediach społecznościowych…

Sławek Uniatowski o fankach i propozycjach filmowych

Przy okazji Flesz Fashion Night 2019, zapytaliśmy piosenkarza, czy zgadza się ze stwierdzeniem, że jest ulubieńcem starszych od niego kobiet. „Mamy mnie kochają. Wydaje mi się, że spowodował to Zbyszek Wodecki, którego repertuar śpiewam. Wykonuję też inne piosenki, które dotykają serca – dużo starych kawałków”, wyjaśnił nam Sławek Uniatowski. Chwilę później odpowiedział, czy wspomniane pokolenie mam go podrywa w sieci. „Oczywiście. Ale są też kobiety, które piszą, że jestem narcyzem. Najwięcej jest jednak pozytywnych wiadomości komentarzy. Mam bardzo fajnych fanów”,  powiedział VIVIE.pl artysta.

A jakie są jego najbliższe plany? Okazuje się, że poza pracą nad drugim krążkiem, może zobaczymy 35-latka w kinie! „Zaczynam wchodzić do studia nagrywać kolejny album. Będzie bardziej w języku polskim, teksty między innymi otrzymam od Jacka Cygana. Ale poza tym ciągle udział w M jak miłość, a poza tym mam propozycje zagrania w fabułach. Chcę tego spróbować. Przygoda aktorska to dla mnie zabieg marketingowy. Wracając do propozycji to prawdopodobnie zagram lekarza i bardzo bogatego biznesmana”, zdradził nam Sławek Uniatowski.

O czym jeszcze udało się nam porozmawiać z wokalistą? Zobacz nasz wywiad wideo. 

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANNA I TOMASZ SEKIELSCY – znany dziennikarz mówi o żonie, że jest jak… „żona mafiozo”. Dlaczego? BERENICE MARLOHE – kim by została, gdyby nie rola dziewczyny Bonda? MEGHAN i HARRY w osobistej krucjacie przeciwko brytyjskiej monarchii. REMIGIUSZ MRÓZ o tym, jak zarobił pierwszy milion, gdzie szuka natchnienia i o końcu miłości.