Kinga Rusin, Joanna Krupa
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM, Michał Kar
O TYM SIĘ MÓWI

Kinga Rusin odwiedziła Joannę Krupę i poznała jej córkę!

Ich wspólne zdjęcie rozczuliło fanów

Sabina Zięba 13 lutego 2020 11:15
Kinga Rusin, Joanna Krupa
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM, Michał Kar

Kinga Rusin od kilku dni przebywa w Los Angeles. Dziennikarka tym razem wyjechała tam prywatnie, a nie w celach służbowych. Chciała spotkać się z przyjaciółmi i odpocząć. Zdążyła się również wybrać na imprezę oscarową, a jej pamiątkowa fotografia z popularną wokalistką obiegła światowe media. Teraz wiadomo, że oprócz poznawania światowej klasy gwiazd, znalazła także czas dla rodzimych celebrytek.

Spotkanie Kingi Rusin i Joanny Krupy

Dziennikarka nic nie robi sobie z rozgłosu, jaki zyskała umieszczając w mediach społecznościowych zdjęcie ze szczupłą Adele, a także opisując imprezę na której bawiła się z największymi gwiazdami Hollywood. Usunęła ze swojego profilu głośną fotografię i wyznała: „Oczywiście naraziłam się wielu osobom w Los Angeles takim materiałem. Ale taka jest cena pisania tekstów insiderskich. I trzeba trochę odwagi. Dziennikarze cały czas wszystkim się narażają. Bardziej narażam się myśliwym czy Ministerstwu Środowiska. Więc na pewno nie będę się przejmować ewentualnym zakazem wstępu na imprezy w USA. A miłą nagrodą są zaproszenia udzielenia wywiadów w światowych telewizjach”.

Postanowiła nie martwić się zaistniałą sytuacją, tylko skupić na dalszym spędzaniu miłego czasu w Hollywood. Z tego względu odwiedziła Joannę Krupę, która kilka miesięcy temu została po raz pierwszy mamą. Wspólnie spędziły miłe popołudnie, a dziennikarka miała możliwość poznać córkę prowadzącej Top Model, Ashę-Leigh.

Na pamiątkowym zdjęciu opublikowanym na Instagramie przez modelkę, widzimy Kingę Rusin obejmującą pociechę Krupy. W opisie możemy przeczytać: „Idealny dzień dla mnie spędzić czas z tak wspaniałym człowiekiem, który walczy o lepszy los tych, co nie umieją sami się obronić. Fajnie mieć koło siebie takich przyjaciół, jak Kinga Rusin”.

Wiedzieliście, że tak się przyjaźnią?  

Kinga Rusin, Joanna Krupa, 2019
Fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Ciąża Małgosi to ukoronowanie tego, o co walczyliśmy”, mówi RADOSŁAW MAJDAN i nie ukrywa, że z powodu epidemii on i jego żona są pełni obaw. LESZEK MILLER z wnuczką MONIKĄ o tym, jak dziś wygląda ich życie po bolesnej stracie syna i ojca. Legendarny aktor WITOLD SADOWY niedawno skończył sto lat i zdobył się na niezwykle szczere wyznanie. „Widziałam, jak czai się śmierć” – ELISABETH REVOL wspomina ostatnie chwile z TOMKIEM MACKIEWICZEM podczas wspinaczki na Nanga Parbat.